Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

a ja nie mam nawet jak z domu wyjść np pobiegać. mogę ewentualnie coś w domu poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy udalo mi sie zrobic stopke,zrobilam od 25.o4 bo np 24,04 mialam wage 90,04 a 25.04 89.9 i wczesniej mialam taka skaczaca jeden dzien tak a drugi tak nie wiem dlaczego wazne ze teraz idzie w dol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest! najwiecej kiedys mialam ale to popoludniu sie wazylam 91,8 albo 90.8 jakos tak w zeszlym roku 7 poszlo i kilka przybylo teraz daze do powiedzmy 64-65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) przygarniecie mnie? Ja odchudzam się już dłuższy czas, trochę mi już spadło, na dzień dzisiejszy moim celem jest 65 kg, oczywiście początkowy. Miałam teraz przerwę w diecie, wcześniej byłam na 500kcal, ale tam topik umiera a ja potrzebuję wsparcia a i te 500kcal nie są dla mnie :) Miło mi będzie tu z wami pisać. Zaczynałam z 83 kg, stanęło na 67,7. Teraz miałam ok 2 tyg przerwy, nie sądzę, żebym coś przytyła od tego czasu, ale mam mega motywację i muszę osiągnąć wyznaczone cele. Początek 65 kg! Pozdrawiam i wszystkie was podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliova
hej dziewczyny ;) podpisuję swoją obecność i spadam pobiegać z kuzynką ;) rano były ćwiczenia + dietka . teraz trochę biegania i będzie dobrze ;) śniadanie: manna na mleku + jabłko obiad: pierś gotowana na parze ;) trzymajcie sie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adel88 witamy w Naszym wielkim gronie!:)(mam nadzieję,że takie grono zostanie!) mjluska89 pewnie nie możesz bo mały??? vaniliova witamy witamy!:) i powodzenia życzymy odezwij się po biegach!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mimisiu. mąż ma 2 zmianę i ja siedzę z dzieciakiem. zastanawiam się jak tu szubko wrócić do wagi 69kg, bo pewnie jest więcej... eh no ale mam humor wisielczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor lepszy już :) siadłam pomyślałam i jest ok. kurde czym mam się dołować! mam męża kochanego, ślicznego synka, własne mieszkanie, schudłam 18kg! w czwartek wchodzę na wagę, zobaczę czy wróciłam do normy, i walczę dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek82
No ja już jestem. Położyłam małego spać, troszkę ogarnęłam (ale tylko troszkę) i mam chwilkę dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny jak mogę to dołącze do Was...moje zmagania z kg to prawdziwy tor przeszkód...jeszcze 7 niesiecy temu ważyłam 57kg. Niestety słodycze, jedzenie, pieczywo zrobiły swoje i teraz mam tylko zwałeczki, uda i brzuch pełne tłuszczu. Ogólnie mnie to bardzo dołuje. Jaki macie rodzaj diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosiu gdzie Ty masz te wałeczki? masz 170cm i ważysz ile? mniej niż 63kg które masz w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waże obecnie 65kg....stopke muszę zmienić. Oj mam mam zwałeczki i nie mam tak silnej woli żeby na jakieś diecie wytrwac... Kurde ostatnio wytrzymałam 3 dni..było super ale potem jak zwykle uległam słodycza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam 166cm i 69kg i już wałeczków nie mam... ja nie wiem gdzie Ty je widzisz u siebie dziewczyno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od budowy ciała i od jego kondycjoi. Niestety nie mam ciałka umięśnionego-oczywiście z lenistwa. Nie robie brzuszków a one napewno by mi pomogły uzyskać dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek82
Ja mam 165 wzrostu i strasznie bym chciała ważyć 69 tak jak mjluska89. Podziwiam za wytrwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek82
Aha, tylko że u mnie wałeczki i wałeczki i boczki. Mam nadzieję, że jak spadnę do 70 to chociaż troszkę się zmniejszą, bo na całkowite zniknięcie nie nastawiam się nawet. Trochę brzuch i boczki mi po ciąży zostały i coś czarno to widzę. Oby choć trochę się zmniejszyły. Muszę być silna, dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpaczku spokojnie :) ja też miałam duży brzuch po ciąży, ale po zgubieniu 18kg nie mam. i wałeczków i boczków zbyt dużych. ale trochę by się je przydało zmniejszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny dobijacie mnie,mówicie o wałeczkach przy wadze 60 parę kilogramów to co my mamy mówić te 3 cyfrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie i ja uciekam już spać. odezwę się jutro rano przy kawce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też dobijają takie teksty :P ale tu wszystko zależy od tego jak postrzegamy same siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek82
Ja kiedyś dawno dawno temu (jeszcze na studiach) ważyłam 60 kg i wtedy naet nie wiedziałam co to boczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek82
Też uciekam spać, rano pobudka o 6 bo mój aniołek o tej właśnie się budzi. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po rowerach już leżymy. Kurczę jak ja jestem to nikogo nie ma:(:(:( Spokojnej Nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×