Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

poleczka@ Za Poznaniem miał to zebranie??:P:P:P:P:P ja już jestem po spacerku nie był długi bo strasznie zimno,ale jutro to nadrobimy w biegach ,rowerem i na zakupach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziewczyny uciekły na inny topik??? Paseczki,poleczka@ gdzie się wyprowadziłyście???tu Wam źle?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że jutro pogoda nie będzie taka zła,bo jadę na targi ogrodnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wczoraj miałam jelitówkę a teraz mój syn leży chyba go bierze,mi to nie zaszkodzi a on jest taki szczupły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że sobie poradzi ma już 15 lat ,ale i tak będę miała noc z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka robiła dzisiaj urodziny jeszcze koleżanki kręcą się po domu, paseczki czasem mam ochotę na coś innego ale jak jestem bardzo głodna bywa,że zjem ser żółty nie mogę się oprzeć ,ale mięsa nie ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolmeta no mamy troche tych kilosów ale sie nie poddamy ! bedziemy walczyc , a co do tych dziewczyn ktore sie odchudzaja z 50 kg na 45 i pytaja jak mozna sie do tego stanu doprowadzic olej to .... Ja sie takimi dziewuchami nie przejmuje na tym topicu jest bardzo milo choc na początku pisano do mnie ze za malo chudne i pewnnie za duzo jem i malo cwicze :P lubie wchodzic na ten topic bo wiem ze potraficie wesprzec czlowieka :********** naprawde sie z wami zzyłam :) i nie zamierzam tego rozwalac. traz bede miala troche mniej czasu na pisanie z wami ale to przez ta przeprowadzke mam nadzieje ze o mnie nie zapomniecie :)))))) ale to dopiero od srody chyba buziaki :****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka_nie_chudzinka Na pewno nie zapomnimy!!!!:) Każdy chudnie swoim tempem mi raz szybko zlecą kilogramy a za chwilę waga stoi w miejscu a nawet pokazuje WIĘCEJ! i nie wiem dlaczego tak jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski a co sądzicie o tym żeby zawsze na kolacje jeść dwa jajka zamiast kiełbasy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam iść spać ale nie mogę za głośno jest w domu, jajka na wieczór?ja nie mogę bo są dla mnie za ciężko strawne,mięsa i kiełbasy nie jem a może coś lżejszego jakąś sałatkę warzywną lub owocową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zjem taką sałatkę owocową i pójdę na rower lub biegać to jak wrócę to będę głodna jak...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jeśli przed sportem to możesz być głodna,jedz może na przemian raz to raz tamto,ja jem prawie codziennie to samo ciekawe kiedy mi się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zauwazyłam nie moge miec dla siebie za duzo jedzenia w lodowce lub gdziekolwiek bo wtedy jestem non stop gloda a jak nie mam to o tym nie mysle:D Ale mam zakwasy wszystko mnie boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś niedobrego się ze mną dzieje :( nie spałam całą noc i od 6 rano jak zjadłam tak nic do tej pory. nie dobrze mi było cały dzień, i zawroty głowy miałam. a i teraz nie zapowiada się na sen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×