Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

mimisiu jeśli Nas zostawisz jak diabelska to topik padnie tak jak tamten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tak krótkim czasie zgubiłaś tyle kilogramów. jeszcze trochę i zobaczysz ze Ci się rozmiar zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MimisiA widzisz ile ja ważę? i co mam się powiesić z tego powodu? ważyłam kiedyś 130 później 73,znowu 130 i całe życie walczę ale samemu nie ma sensu bez wsparcia ,jesteś wściekła na siebie ,nie Ty jedna wyrzuć z siebie negatywną energię i wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Laski!!! mam okropny dzień.Pokłóciłam się nieźle z R.wyjechał akurat w trasę i prosi żebym z Nim jechała jak pojedzie sam i nie wiem co mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się z mężem pokłóciłam bardzo w sobotę, ale t nie koniec świata. będzie dobrze zobaczysz. masz taką wagę z jakiej ja startowałam. widzisz jak pięknie schudłaś! troszkę czasu i będziesz szprycha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ja na momencik teraz,ale musze napisać MiMisiA - ja Ci sie poddam;) nie ma tak!ogarnij sie szybciutko i wracaj,ale to już:)buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! widze ztrafilam na dobry moment MIMISIU no co ty i tak nie łykam tego ze zaprzepascisz to co zyskałas twarda babka jestes , a co do klutni to kazdy sie kluci jesli on chce zebys z nim byla to znaczy ze cie kocha bardzo mocno powinnas sie cieszyc a co ta rozmowa nie wypaliła? :( ja tez sie wczoraj pozgrzytałam z moim ale o wiekszy dylemat ja oczywiscie sie darlam a on na spokojnie hehehe ale dalam mu 1 dzin do zastanoweinia :) MIMISIU prosze nie lam sie bedzie dobrze co ja mam powiedziec Ty nawet nie wiesz ile ja bym dala zeby miec taka wage jak Ty ! osiagnelas zajebisty wynik i straszie cie podziwiam bo mi to sie nigdy nie udało , dlatego teraz sie zawzielam jeszcze troche i bedziesz wchodzic w rozmiar 40! wytrwalosci proszę a nie załamania przez glupi numerek !:******** :***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie w końcu osiągniemy wymarzoną wagę. jesteśmy twarde kobitki! mimisiu ja zaczęłam miesiąc wcześniej a Ty zrzuciłaś 1 kg więcej! nie motywuje Cię to? bo mnie bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa hmmm chyba raczej nici:( było prócz niego jeszcze trzech facetów starszych jeden tylko w tym samym wieku powiedzieli,że zadzwonią pewnie dupa z tą robotą:( Dlaczego Nam się nic nie układa:(NIC KOMPLETNIE NICCC!!!!!:( Dzisiaj jedzie z innej firmy do Torunia już wyjechał i wróci w nocy po 1 ale chce żebym ja z Nim tam teraz jechała:( I tam ma możliwość iśc do pracy w Polsce ale by musiał dojeżdżać ponad 120 km:( i na weekendy w domu już tak planowaliśmy,że może byśmy w tej Gdyni jakąś kawalerkę wynajęli ale jak spojrzałam w allegro ceny!!!! SZOK!!!! Bo to nad morzem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) Dostalam okres, brzuch mam jak balon iwszystko mnie boli, do tego synuś maruda eh- chyba zaraz w piżamkę wskakuję i do łóżka;)!!!!! Paseczki- dziewczyny maja rację!!!! urodziny to Twój dzień i masz go spędzić tak jak Ty chcesz i oczywiście w towarzystwie w którym dobrze się czujesz!!!!! a swoją drogą to wkurza mnie to że teściowe wpindalają się w nie swoje sprawy-ja tam pyskata jestem i nie jestem ulubiona synową:) spotykam się z nimi jak trzeba i mam spokój- i też nie przychodzą na moje urodziny;) Mimisia- kochana proszę nie strasz nas tutaj- to Twój topik -jestes tu potrzebna:) Ja na kolację zrobiłam sobie twarożek z rzodkiewką i cebulką- i chyba trochę przesadziłam z ilością(która zjadłam:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisu-ja pochodze z gdyni i czesto odwiedzam moje corki. Zrobicie ci bedziecie uwazali,ludzie czasami za praca przemieszczaja sie ,ja tez jestem przylkadem:) Moze to jest jakies rowiazami,jestescie jeszcze mlodzi i nie jest za pozno,zeby zaczac cos od nowa. Ja moje zycie 2 zaczalam w wieku 43 lat i schudlam tez w tym samym wieku,wiec sama widzisz,ze wszystko jescze przed taba!!!To teraz widzicie to wszystko w czarnych kolorach,ale to wszystko bedzie kiedys kolorowe,wspomnisz slowa paseczkowej!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za granicę myśleliśmy o tym ,ale R mówi że nie po to wydał tyle kasy (i wziął kredyt)żeby teraz wyjeżdżać za granicę:( Gdyby nie te mieszkania takie drogie to od razu byśmy się tam przeprowadzili tutaj Nas nic nie trzyma!Najważniejsze,że byśmy byli razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to nie łatwe decyzje, ale jak są perspektywy i może być lepiej to trzeba ryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko,że wynajem 1000-1200 a do tego opłaty a on zarobi 2,5 tys ja bym tak o d razu pewnie nic nie znalazła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleczka-dzieki tez za wsparcie,naprawde mozna na was polegac:)cieszy mnie to niezmiernie!!!!Maz tez jest za mna i dletego go tak kocham;) Dziewczynki milej nocki ,zmykam juz,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno do Mimiski-ciesze sie ,ze jestes dalej z nami i nawet tak nie zartuj:P:P:P Teraz wszyscy sa dalej razem i paseczkowa moze isc w spokojnosc spac,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanowiłam i doszłam do wniosku, że ja jak na swoją wagę mam mały rozmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 a co to będzie dalej:P ja czekam do 2 aż R wróci:P robię porządki w szafach:D Muszę czymś się zająć bo ileż można myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisia wszystko sie ulozy zobaczysz moze dobrze by bylo za granica i szybciej byscie splacili kredyt :P mlijuska dalas pomysla z ta kawa tez sobie zrobilam bo mnie ssie i od 3 dni mam zgage nie wiem po czym??????? nie jem tlustego i iwg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję herbatkę zieloną grejpfrutową:P Porządki w szafie już zrobiłam:) i nie wiem co dalej robić do tej drugiej:)chyba jeszcze z 5 herbat wypije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×