Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

hahahahah sorki ,dziewczynki mialo byc srodowo,pomylilam sie hahahahahah Tak intensywnie mysle o jtrze-cztawrtku,ze az was przywitalam czwartkowo hi.hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje moje kochane za Wasze słowa,jak dobrze,że się tu zagnieździłam bo mogę się Wam wygadać, będzie dobrze ,musi być nawet jeśli zostanie siedzieć to nie koniec świata ,a ja zrobię wszystko żeby nie stracić dziecka jeśli chodzi o dietę to pojechałam dzisiaj po całości,żarlam wszystko co mi wpadło w ręce jak taka nyta,,wstyd mi ale to było silniejsze przyrzekam od jutra zaciskam pasa,jakaś pokuta musi być natalinka niektórzy to potrafią być podli prawda? co się dziwić ,że się śmieją z takich ludzi jak my skoro potrafią drwić z kalek ,nikt na poziomie tego nie robi tylko dno i wodorosty paseczki kochana miłego wypoczynku i pięknej pogody,u nas na weekend ma być bardzo ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolometa będzie dobrze. większość nastolatków to przechodzi. ja też w gimnazjum paliłam papierosy i wagarowałam a w domu aniołek. ale tak szczerze to gdyby Twój syn w domu źle się zachowywał, wyzywał Cię czy coś to wtedy miała byś problem. on się chce dopasować do kolegów i im imponować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje sie pod tym co napisala mjluska89. Kolometko mam kuzynke i tez nie ma łatwo jej syn ma 16 lat i potrafi pokazac swoje. Az czasami sie zastanawiam co z moich wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja Dzieciaki spią to mam chwile dla siebie=tyle ze sama ledwie na oczy patrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rybki!:D Jestem jestem ale dopiero teraz do domu wróciłam o 18 zjadłam obiad i na biegi 2 kilometry pozniej rowerki no i jestem w domu zjadłam jeszcze teraz 3 pieczywa chrupkie z pomidorem i szczypiorkiem:( teraz akurat zrobiłam 15 brzuszków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisia podziwiam cie za te rowerki i brzuszki mnie jakos to nie ciagnie kiedys cwiczylam ale teraz.......... leniwa jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda troche pozno ale co to tam bylo te 3 pieczywka z pomidorem jakies 100kcal ale za to byl rowerek i brzuszki :) 23.04.2012 - 94.4 06.05.2012 - 91.7 A co bedzie dalej......zobaczymy oby pozytywnie DO SUKCESU NIE MA ZADNEJ WINDY TRZEBA ISC PO SCHODACH 23.04.2012 - 94.4 06.05.2012 - 91.7 A co bedzie dalej......zobaczymy oby pozytywnie DO SUKCESU NIE MA ZADNEJ WINDY TRZEBA ISC PO SCHODACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się stanąć na wagę:(chyba poczekam do soboty:( Tyle jesteśmy warci,na ile jesteśmy się w stanie oddać drugiej osobie...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez sie boje bo zgrzeszylam ale co tam jak stane i zobacze wiecej to znaczy ze musze sie bardziej postarac 23.04.2012 - 94.4 06.05.2012 - 91.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pokręciłam hula hop 25minut, ale jak tylko mały uśnie będę robiła brzuszki. mimisiu ja się ważę jutro. 02.01 87,0 kg 30.04 69,9 kg 07.05 69,0 kg 14.05 68,0 kg cel 1: 65kg ❤️ DAWIDEK ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel właśnie o to chodzi ;) jak nie ubywa to znak, że trzeba się bardziej starać, i motywacja jest większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przywitałam sie z Wami kilka dni temu i nie było okazji napisać, mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie:) Wczoraj minął mi tydzień diety i rezultat całkiem mnie zadowala. Startowałam z 79kg, dziś rano waga pokazała 75,3kg z czego jestem bardzo zadowolona. Zdaję sobie sprawę, że początkowe chudnięcie jest szybsze, ale widzę, że tym razem dobrałam sobie dietę z niewieloma wyrzeczeniami za to z dużą ilością ruchu, który lubię więc może łatwiej będzie mi wytrwać. Zauważyłam też, że powoli zmniejsza mi się żołądek co mnie cieszy:) Pozdrawiam wszystkie i postaram sie nadrobić zaległości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj arcymonisiu a jaka to dieta? 02.01 87,0 kg 30.04 69,9 kg 07.05 69,0 kg 14.05 68,0 kg cel 1: 65kg ❤️ DAWIDEK ❤️ 02.01 87,0 kg 30.04 69,9 kg 07.05 69,0 kg 14.05 68,0 kg cel 1: 65kg ❤️ DAWIDEK ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ancymonisiu. Tez jestem ciekawa jaka to dieta:) Ide zrobic kawke i herbatke zaraz wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poniedziałku do piątku zrobię 1 fazę SB może spadnie z 1kg 02.01 87,0 kg 30.04 69,9 kg 07.05 69,0 kg 14.05 68,0 kg cel 1: 65kg ❤️ DAWIDEK ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę wpisywać:( Ja dziś powinnam się ważyć ale się bałam!:D Hahaha biegamy 2 km pozniej rowerki brzuszki skakanka czasem a i tak zgrzeszę GŁUPIA JA!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisu jestem pewna, że jest mniej. u Ciebie kochana waga zasuwa w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wpisywalam hasla. Ok ja zmykam. Trzymajcie sie Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie co chwile pokazuje inaczej nie wiem czy to dlatego ze stawiam ja w roznych miejsach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej koleżanki waga też tak... w różnych miejscach pokazuje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×