Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anulajataka

Opinie o Dr. Macieju Charazińskim

Polecane posty

Gość gość
gość na operacje raczej krotko, na konsultacji niby mialo byc gdzies moze za miesiac a jak sie zdecydowałam to po 2 dniach ;p Lekarze o ktorych mowisz to raczej srednia polka i z tego co mozna przeczytac zdarzaja im sie duze katastrofy. Ja od siebie moge powiedziec zebys sie zastanowila nad jadczakiem on robi takie wizualizacje na kompie ;p to zawsze mozna zobaczyc jak to bd wygladac. A jak wybierzesz charazinskiego to musisz mu pokazac wszystko co do mm i nie np. tu chce zeby byl mniejszy ;p on nie ma w ogole wyobrazni ;p I drugie czy bd wygladac naturalnie ;p I czy to czego oczeekujesz jest do wykonania. i idz na konsultacje do kilku lekarzy nawet jak ich nie bierzesz pod uwage. Wiesz mi ze tu nie ma co skąpić bo to jest na całe zycie ;p Nie wiem jak ceny u bromki ale charazinski od pokazania w tv sie troche podrozyl;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze piszesz Charaziński nie ma wyobraźni. Ja bym proponowała dr Lembasa , sama się zastanawiam żeby do Niego iść na poprawkę po nosie u Charazinskiego . Widziałam nosy dr Lembasa ma naprawdę noski ładne na forum beuty ma same pozytywne opinie . Co do Charazińskiego dlaczego on zaczął występować w telewizji czyżby nie miał już u siebie chętnych na operacje ??????. Może chce uzyskać sławę tak jak Szczyt . Szczyt mimo ze ma dalekie terminy zapisu i ceny z kosmosu to wcale się dobra opinią nie cieszy . Proponuję kilka wizyt u kilku lekarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurdeeeeeeeeee jestem załamana ide do charazińskiego i bede sie modlić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani szczerze mówiąc przejrzałam lekarzy na różnych forach, znanych lekarzach i innych estethiconach i Charazinski ma dobre opinie teraz się do niego zapisałam i mam nadzieję że będzie okij, o Brobie tez znalazłam złe opinie i nawet skargi na Lembasa. Trzeba iść, zaufać, koleś ponoć specem jest od nosów i liczę na ładny nos. Co do wizualizacji to nie wiem czy coś da jak spierdzieli to spierdzieli a jak zrobi dobrze to i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto Ci powiedział że Charazinski jest specem od nosów? .Ja przejrzałam całe forum buety i dziewczyny takie ładne zdjęcia powstawiały robione przez Lembasa. U Charazinskiego nie znalazłam ładnego nosa , patrzyłam ostatnio jego galerię przed i po . Naprawdę żaden nos mi się nie podobał . Robi grube i szerokie nosy .Jaka chcesz wyglądać gorzej to powodzenia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlitwa nie pomoże .Tylko później jak będzie gorzej to psychol pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaluje ze ktos mnie nie walna kilka razy w glowe przed moja operacja moze bym zmadrzala ;p Trzeba zrobic liste rzeczy czego sie oczekuje a czego zdecydowanie sie nie chce;p i trzeba wszystko lopatoloczinie wypisac bo dla nas moze cos sie wydawac tak oczywiste ale dla doktora juz nie ;D A jak ktos mowi jak sierdoli to s*******i ;D to zobaczysz jak to jest po ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra namowilyscie mnie połączeń lembasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie sobie zdałam sprawę z tego, że od mojej korekty nosa u dr Charazińskiego minęły 4 lata :) Ale ten czas zapieprza. Osobiście uważam, że mój nos od niego jest super. Ale tego nie zrozumieją osoby, które nie mają, albo nie miały prawdziwego kompleksu. Jak czytam teraz o jakichś życzeniach prosty, zadarty itp. itd., to mi ręce opadają. Ja poszłam tam z myślą by był taki, żeby nie rzucał się w oczy i pasował do mojej twarzy i tacy pacjenci są najlepsi do operowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku moja anatomia nie pozwalala na to co ja chcialam tylko skad moglam wiedziec ? Lekarz powinien mi powiedziec ze to nie bd tak jak ja to widze, i zaproponowac cos innego. Po operacji stwierdzil ze jest jak chcialam, no nie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poszłam na operację z myślą żeby nie rzucał się w oczy i żeby był trochę ładniejszy od naturalnego . Miałam kompleks nosa bo był garbaty od dzieciństwa ten nos mi przeszkadzał . Wierzyłam ,że po operacji będzie ładniejszy , wiedziałam co mnie czeka że może się nie udać że może będą jakieś komplikacje , że może wyjdzie okostna . Jednak zaryzykowałam i zapisałam się na zabieg. Po konsultacji byłam zadowolona , lekarz jest zimny i niedostępny ale to mi nie przeszkadzało , ustaliliśmy wszystkie szczegóły i zapisałam się konkretnie na operacji . Miał być ścięty garb i łamany bo będzie za szeroki jak się zetnie tylko garb . To są słowa lekarza . Po operacji jednak lekarz zrobił po swojemu , stwierdził , że nie było potrzeby łamania kości , wystarczyło tylko ściąg garb. Po zdjęciu gipsu byłam załamana . Nos bardzo szeroki , opuchlizna straszna . Opuchlizna delikatnie zeszła , ale kość się nie zwęziła bo nie została połamana i zwężona , mimo że się na to wcześniej umawialiśmy. To mi się nie podobało u lekarza . To że robi po swojemu już przy zabiegu . Umawia się na co innego i przekonuje na konsultacji ze jest potrzeba łamania kości a później robi nie to co było ustalone. Tak teraz patrzę na zdjęcia Charazinskiego w jego galerii przed i po i widzę że on robi takie szerokie nosy . Uważajcie jak idziecie do lekarza na konsultacje i dogadajcie każdy szczegół . Bo te szerokie nosy bardzo brzydko wyglądają , widziałam galerie nosów Lembasa . S a smukłe i zgrabne . Ja tylko ostrzegam . ostateczna decyzja należy do Ciebie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 9:42 Co u Ciebie wyszło nie tak ? Możesz coś więcej opisać. Jest gorzej niż przed ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani a ile kosztuje pełna korekta u Charazińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram w 100% ja juz kiedys pisalam, ze mi zwalil uszy ale moze teraz pokaze! wedlug doktora jest ok a ja to poprostu chyba nie mam gustu i co ja chce od biedaka !w kwestii nosa sie nie wypowiem ale fakt ze robi takie rzeczy swiadczy o nim jako o chirurgu ;] w moim przypadku operacja poprawiajaca wyglad go zepsula dokumentnie ale coz, dlatego odradzam wam majstrowanie bo to zostanie na zawsze a jak widac lekarze zbytnio sie nie przejmuja tym co Ci zobil! https://www.estheticon.pl/dyskusje/korekcja-uszu-otoplastyka/czy-mozna-cos-zrobic-zeby-uszy-wygladaly-naturalnej-i153868

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie wyszły doktorowi te twoje uszy . Mój nos też mu nie wyszedł , odwala fuszerkę , a później wmawia ze to była trudna operacja i że ładny nos naprawdę ładny nos . Nie wierzcie w jego bajki bo nosy i uszy mu kiepskie wychodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powiem, to co czytam trochę mnie zmartwiło, ale dosłownie dzisiaj przed południem bylam na konsultacji u doktora Charazinskiego odnośnie nosa. przed konsultacją spotkałam dwie dziewczyny tydzień po zabiegu, jedną po nosie drugą po piersiach. Oczywiście mnie bardziej interesowała dziewczyna po nosie. Nos byl ładny, nawet bardzo choc trochę jeszcze spuchnięty. z piersiami nie rozmawiałam, ale wychodziła z chłopakiem bardzo zadowolona. z dziewczyną po nosie pogadałam jakieś 2-3 minuty i mnie mocno pocieszała i była naprawdę szczęsliwa. Na konsultacji doktor z aparatu pokazał mi kilkanaście nosów z ostatnich tygodni tłumacząc na czym u mnie będzie polegał zabieg. Powiem szczerze że ilośc zdjęc z ostatniego okresu i generalnie ich dobra jakośc zrobiła na mnie wrażenie. były tam daty na karteczkach więc nie ma mozliwości aby było to z długiego okresu. po konsultacji rozmawiałam jeszcze o mozliwym terminie i przyszedł kolejny nosek. specjalnie jeszcze poczekałam aby zobaczyc tą dziewczynę jak wyjdzie. i też była zadowolona. wierze i wspólczuje dziewczynom niezadowolonym, ale juz chyba tu nie wejdę bo nastawiłam sie rano bardzo pozytywnie i nie chcę się męczyc do polowy wrzesnia do zabiegu. Decyzja już podjęta bo wiem co widziałam. Mając nadzieję że u mnie się wszystko uda pozdrawiam. we wrzesniu napisze co u mnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kiedy są najbliższe terminy na operację u dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani to jak z tym nosem u Charazińskiego robić czy nie? czy ktoś ma jakie s foty przed i po i może przesłać? Szczrze mówiąc już sie u niego umówiłam ale jak robi szerokie nosy to sama nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje dziewczynom od nosa i uszu bo wiem ile kosztuje decyzja o operacji i nie tego sie czlowiek spodziewa... Sledze fora od jakiegos czasu i jest jeden doktor co robi korekty jakby co to na priv. Ja rozwazam operacje powiek gornych i bylam u dr Charazinskiego i drugiego dr na wizycie. Generalnie pokazal mi wiele zdjec piersi i nosow z aparatu a ze nie byl to moj cel wizyty nie przygladalam sie a uderzylo mnie jedynie ilosc. Nie wiem o czym to swiadczy ogolnie i w kontekscie powiek, mozna wyciagac rozne wnioski. Dziewczyny czy ktoras operowala powieki gorne u tego dr? ?? Dziewczyny od nosa i uszu czy uzyskalyscie u dr jakas pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja operacja podobno sie udala i poprawiac tu nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jest tu ktoś jeszcze? szukam kogoś przed lub po powiększeniu piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniiMonii
Witajcie . Jestem po operacji nosa u Dr Charazińskiego . Operacje miałam 4 dni temu (5.10,16) . W przyszły piątek ściągam gips.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Monii opowiadaj jak było bo ja w piątek mam konsultację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniiMonii
A wiec tak . Decyzja była mega Szybka z mojej strony . Od 3 lat oglądałam i czytałam na temat rożnych lekarzy . Przede wszystkim tych najbardziej popularnych w Polsce . Wiadomo ze kazdy znany lekarz ma wiecej klientek ale co za tym idzie duzo zadowolonych i dużo NIEZADOWOLONYCH. Postanowiłam zaufać lekarzowi który nie był tak popularny . Skusiły mnie jego dokumenty które sa dowodem na to ze jest juz chirurgiem bardzo długo ( ogólnym od 1992 a plastykiem Od 2008 roku ) jest doświadczony i wie co robi . Kolejna kwestia co do ZACHOWANIA LEKARZA. Jednych moze to zrazić , innych zachęcić tak jak MNIE . Osobiście byłam zachwycona podejściem do klienta . Nie ludzie lekarzy którzy sobie żartują , podśmiechują. Ten lekarz jest bardzo poważnym człowiekiem . Bardzo mnie to urzekło. Co do samej konsultacji. To co chce wiedzieć to sie dowiem a co najważniejsze to mowi o tym ze nie zawsze jest tak jak sie chce . Większość niezadowolonych klientek to takie Które przychodzą ze zdjęciem i mówią "ja chce taki nos" . Po operacji garb znika a dziewczyna ktora miała kompleks wlasnie tego garba nagle zapomina o tym i przypomina sobie o nosie który pokazała lekarzowi ! Wtedy wlasnie zaczyna sie porażka klientki . Takie podejście jest najgorsze . Ja lekarzowi nie pokazałam żadnego zdjęcia i dzieki Bogu ;) Lekarz i tak zrobi co to uważa za stosowne . Co do operacji . W ogole sie nie bałam . 3 dni przed operacja oglądałam na YouTube prawdziwe operacje nosa - wszystko z tym związane :D Jak powidzialam to lekarzowi to złapał sie za głowę. Poszłam na sale , założyli wenflon następnie uspali mnie . Obudziłam sie z gipsem na nosie i setonami w środku . Pierwsza noc dla mnie była tragiczna . Zostałam na noc w klinice ale nie spałam ani chwili . To było najcięższe bo nie mozna oddychać nosem . Na nastepny dzien rano lekarz przyszedł , wyciągnął setony ( wcale nie jest tak źle jak o tym mówią , setony sa baaaaardzo nawilżone i wychodzą jak masełko ) . I tego dnia zobaczyłam krwiaki pod oczami . Wyglądałam jak pobita . O 13 pojechałam pociągiem do Krakowa ;) dzis jest 5 dzien po operacji i czuje sie dobrze . Nie brałam ani jednej tabletki przeciwbólowej od kiedy jestem w domu . Jak na 5 dzien po operacji czuje sie na prawdę dobrze . 14.10 jade do Warszawy ściągnąć gips z nosa . Wiadomo ze nie bede oceniać go wtedy bo nawet jesli mi sie bedzie bardzo podobał to i tak sie zmieni i jak mi sie nie bedzie podobał w ogole to rownież sie zmieni . Za miesiąc bede mogła powiedzieć wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prześlesz jakieś fotki☺?? Bardzo jestem podekscytowana tym wydarzeniem...długo się zbierałam aż w końcu stało się. Chcę tego ale się boję. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój e-mail gdybyś się zdecydowała donjulita@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniiMonii
Wyśle zdjecia po ściągnięciu gipsu :) bo teraz nic ciekawego ;] widać tylko końcówkę noska a nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super bardzo dziękuję. A na którą godzinę masz zdjęcie gipsu bo ja będę w klinice o 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniiMonii
ja mam byc 14.10 o 13:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×