Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiola19890909

Laser delux sosnowiec

Polecane posty

Mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce, sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona ! obie możemy zyskać. Prosze o kontakt, obie zyskamy! Trzeba korzystać z promocji paulineczka131189@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce, sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona ! obie możemy zyskać. Prosze o kontakt, obie zyskamy! Trzeba korzystać z promocji paulineczka131189@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi Laser DeLux. Robię bikini i pachy, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Moja mama straciła już około 70% włosków po drugim zabiegu a przyjaciółka po trzecim. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem a.mergist(małpa)vp.pl albo 537 394 743. Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię serię na pachy. Efekty niesamowite, zero bólu, profesjonalna obsługa. Polecam Laser DeLux. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! :)) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem zaante@o2.pl albo 603 916 774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć :D jestem już po moim pierwszym zabiegu depilacji laserowej w tym salonie, i szczerze wszystkim polecam, robiłam okolice bikini - minął miesiąc, ilość włosków widocznie się zmniejszyła, a te które pozostały, odrastają w żółwim tempie (1mm/1,5tyg) gdzie wcześniej rosły tak szybko, że nie obywało się bez CODZIENNEJ depilacji. jeśli ktoś chciałby skorzystać ze zniżki z polecenia (20%) lub spytać o cokolwiek związanego z zabiegiem, proszę śmiało się odzywać :) 517 701 110 martine.florczak(małpa)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ! Robię serię na pachy i bikini. Efekty niesamowite, profesjonalna obsługa. Polecam Laser DeLux. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! :)) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem zaante@o2.pl albo 603 916 774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce, sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona ! obie możemy zyskać. Prosze o kontakt, obie zyskamy! Trzeba korzystać z promocji paulineczka131189@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce, sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona ! obie możemy zyskać. Prosze o kontakt, obie zyskamy! Trzeba korzystać z promocji paulineczka131189@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce, sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona ! obie możemy zyskać. Prosze o kontakt, obie zyskamy! Trzeba korzystać z promocji paulineczka131189@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymek90
Witam, oferuję zniżkę 20 % na pierwszy zabieg w gabinetach na terenie całej Polski Laser DeLux. Jeśli jesteś zainteresowana/y to proszę o kontakt: - e-mail: barti.92.92@gmail.com - (maila sprawdzam kilka razy dziennie) - sms: 508 177 531 (najlepiej sms, odpiszę w przeciągu kilku minut) Serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferuję 20% zniżki. Zachęcam wszystkie Panie. Jestem po pierwszym zabiegu na bikini, łydki i brzuch. Czekam na efekty na pewno dam znać jak wrażenia . Zabieg robiłam w Laser delux. Chętnie kogoś polecę wtedy obydwie skorzystamy ze zniżki. Warto spróbować i przekonać się czy warto szczególnie dlatego, że można skorzystać ze zniżki. Osoba polecona przeze mnie dostanie 20% zniżki. Salony są w różnych misatach w całej Polsce. Kontakt: dbralewska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie kogoś polecę w Laser DeLux. Taka osoba otrzyma wówczas zniżkę 20% na pierwszy zabieg. Promocja na terenie całej Polski! Osoby zainteresowane proszę o kontakt: k_arolcia@o2.pl Pozdrawiam serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymek90
Witam, oferuję zniżkę 20 % na pierwszy zabieg w gabinetach na terenie całej Polski Laser DeLux. Jeśli jesteś zainteresowana/y to proszę o kontakt: - e-mail: barti.92.92@gmail.com - (maila sprawdzam kilka razy dziennie) - sms: 508 177 531 (najlepiej sms, odpiszę w przeciągu kilku minut) Serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chętnie polecę nową osobę na pierwszy zabieg w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat jest w wysokości 20%. Następnie można dostać nawet 50% rabatu. Sama wykonuję zabiegi laserowe depilację, oraz usuwanie blizn, polecam. Osoby zainteresowane rabatem proszę o kontakt agga2612@wp.pl (odpowiadam codziennie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, oferuję zniżkę 25 % na pierwszy zabieg w gabinetach na terenie całej Polski Laser DeLux. Jeśli jesteś zainteresowana/y to proszę o kontakt: - e-mail: dbralewska@wp.pl -SMS: 889672320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli któraś z Was wybiera się na laserową depilacje w Kielcach to polecam Salon DELUX, jeśli powiecie, że jesteście z polecenie mój e-mail: martyna257@interia.pl to dostaniecie 20% zniżki na pierwszy zabieg. Sama byłam na bikini i jestem bardzo zadowolona :) A jeśli chcesz znać jakieś szczegóły z tego zabiegu to też piszcie śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi Laser DeLux. Robię bikini i pachy, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Moja mama straciła już około 70% włosków po drugim zabiegu a przyjaciółka po trzecim. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem a.mergist(małpa)vp.pl albo 537 394 743. Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielę się zniżką na wszelkie zabiegi w Laser Delux. Osobiscie jestem po depilacji pach oraz kontynuuje bikini. Serdecznie polecam. Chętnie odpowiem na wasze pytania : zaante@o2.pl albo 603 916 774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniżka 25% z mojego polecenia. Kontakt: dbralewska@wp.pl Serdecznie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Chetnie podzielę się zniżka 20% we wszystkich salonach laser delux. Zainteresowanych proszę o kontakt oagnieszka784@gmail. com ;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymek90
Witam, oferuję zniżkę 20% na pierwszy zabieg w gabinetach na terenie całej Polski Laser DeLux. Jeśli jesteś zainteresowana/y to proszę o kontakt: - e-mail: barti.92.92@gmail.com - sms: 508 177 531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza125
Witam. Mam do zaoferowania rabat -20% na pierwszy zabieg w sieci gabinetów Laser Delux. Panie są miłe, depilacje wykonują dokładnie i bez pośpiechu. Mają profesjonalnie podejście do klienta. Polecam meduza125@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chętnie polecę nową osobę na pierwszy zabieg w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat jest w wysokości 25%. Następnie można dostać nawet 50% rabatu. Sama wykonuję zabiegi laserowe depilację, oraz usuwanie blizn, polecam. Osoby zainteresowane rabatem proszę o kontakt agga2612@wp.pl (odpowiadam codziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jestem zainteresowana depilacją w tym salonie, a dokładnie pozbyciem się zbędnego owłosienia z okolic brzucha, czy ktoś coś może napisać na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napisać do mnie agga2612@wp.pl odpowiem na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię serię na pachy. Efekty niesamowite, zero bólu, profesjonalna obsługa. Polecam Laser DeLux. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! :)) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem zaante@o2.pl albo 603 916 774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 603 916 774 lub mailowo zaante@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi00
Chętnie polecę kogoś do salonu Laser De Lux. Taka osoba otrzyma 20% zniżki, później może mieć rabat w wysokości 50% na zabieg. Profesjonalny salon, obsługa i najważniejsze - sprzęt (laser Light Sheer). Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie: smsowo 508 177 531 lub mailowo barti.92.92@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka1313
Witam, moją przygodę z depilacją laserową zaczęłam w zeszłym roku i robiłam różne partie ciała. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Chodzę do Laser DeLux więc jeśli ktoś jest zainteresowany zniżką 20% na zabiegi na pierwszej wizycie to piszcie na migotka13@interia.pl. Co do bólu w trakcie zabiegu, to nie jest tak, że nic się nie czuje, bo wtedy raczej mało skuteczne byłyby zabiegi. Kwestia tylko jaki mamy próg bólu i jakie samopoczucie danego dnia, bo jedni czują niewiele, inni mówią że strasznie boli. Dla mnie wszystko było zawsze tak, że dawałam radę. Jeśli teraz ktoś wybiera się na zabiegi, musi pamiętać że nie wolno się opalać, ani przed, ani po zabiegach. Ale przecież np. takie pachy z opalaniem nic nie komplikują, a efekty po depilacji laserowej na lato niesamowity. To tak z własnego doświadczenia mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś jest po depilacji okolic nad górną wargą i brody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×