Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiola19890909

Laser delux sosnowiec

Polecane posty

Witam jestem w trakcie zabiegów na bikini w laser delux w Sosnowcu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zaoferuje rabat na pierwszy zabieg na dowolną partię ciała na terenie całej Polski (co do wysokości rabatu dogadamy się ;) ) Kontakt Angelika.koceluch@onet.pl tel.: 725 667 535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniez
Witam, dziewczyny chętnie podzielę się zniżką i mogę zaoferować 40%. Zabiegi możecie robić w każdym mieście, gdzie jest Laser delux, zniżka obowiązuje wszędzie. Za każdą partię ciała zapłacicie po 120 zł. Jeśli jesteście zainteresowane moim poleceniem, piszcie. Mój email: aniez@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoksanaD
Witam dziewczyny, mam do zaoferowania zniżke 20% na Wasz pierwszy zabieg depilacji dowolnej czesci ciala w dowolnym salonie Laser Delux :) Zainteresowane prosze o kontakt : rooksiaxd@gmail.com Pozdrawiam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoksanaD
Pomyłka w mailu. Poprawny e-mail: rooksiaxd@o2.pl Wybaczcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Proszę o kontakt osoby chętne otrzymaniem zniżki na pierwszy zabieg ,kontakt: kamaska2014@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania zniżkę -20% lub -40% w zależności od ilości zabiegów, które chcesz wykonać. Polecam LaserDeluxe - miałam zabiegi na dwie partie ciała. w razie pytań proszę o kontakt 663511262 lub szczepek414@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniżka -20% przy pierwszej wizycie z mojego polecenia, wystarczy że podasz moje imię i nazwisko w gabinecie Laser DeLux. Sama korzystam z zabiegów depilacji laserowej, obecnie jestem po 5 zabiegach i polecam serdecznie. Kontakt: butterfly2_87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniżka -20% przy pierwszej wizycie z mojego polecenia, wystarczy że podasz moje imię i nazwisko w dowolnym gabinecie Laser DeLux. Sama korzystam z zabiegów depilacji laserowej, obecnie jestem po 5 zabiegach i polecam serdecznie. Kontakt: butterfly2_87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniżka -20% przy pierwszej wizycie z mojego polecenia, wystarczy że podasz moje imię i nazwisko w gabinecie Laser DeLux. Sama korzystam z zabiegów depilacji laserowej, obecnie jestem po 5 zabiegach i polecam serdecznie. Kontakt: butterfly2_87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Polecam Delux. Jestem już po depilacji dwóch partii ciała i efekt jest świetny. Zainteresowane Panie otrzymaniem rabatu 20% na pierwszy zabieg w salonie w Bielsku-Białej, proszę o kontakt beaput@interia.pl lub tel. 0502262603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie podzielę się 20% zniżką na pierwszy zabieg :) Jeśli jesteś zainteresowana, pisz śmiało na mój adres email- evli18@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_agaN
Witam!!! :) Chętnie polecę kogoś do salonu Laser De Lux w dowolnym mieście. Taka osoba otrzyma 20% zniżki :) Na wszystkie Wasze pytania odpowiem na maila, śmiało piszcie: aga_agaN@interia.pl Naprawdę warto skorzystać i samemu się przekonać, że niechcianego owłosienia można się pozbyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux! Jestem po 5 zabiegach na 3 partie ciała - efekty są niesamowite! dlatego też zaczynam depilację kolejnych trzech partii :) Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na zabieg bardzo chętnie Cię polecę. Zamierzam wykonać 5 zabiegów na 3 partie także mam trochę zniżek do rozdania! Polecać można osoby z całej Polski także nie ważne gdzie wykonujecie zabieg mogę Was polecić! Piszcie!:) magdalena.rogow@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam depilacji laserowej w salonie LaserDeluxe w mieście z Wawelem w tle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zoferowania 30% rabatu na laserde lux, na terenie całaego kraju. 20% daje salon i 10% ja od siebie - polecam, warto. Mail dankatrawa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2015_agnieszka
Serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux! Jestem po kilku zabiegach, a efekty było widać już po pierwszym zabiegu. Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na zabieg w dowolnym mieście bardzo chętnie Cię polecę. Na wszystkie Wasze pytania odpowiem na maila, śmiało piszcie: aga_agaN@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20% rabatu na laserowe usuwanie owłosienia w salonach Laser DeLux! Sama korzystam i polecam! Jeśli Was polece macie 20% rabatu na pierwszy zabieg! piszcie! beata-sobanska @ wp.pl lub 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebus
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux! Jestem po 5 zabiegach na 3 partie ciała - efekty są niesamowite! dlatego też zaczynam depilację kolejnych trzech partii :) Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na zabieg bardzo chętnie Cię polecę. Zamierzam wykonać 5 zabiegów na 3 partie także mam trochę zniżek do rozdania! :) Polecać można osoby z całej Polski także nie ważne gdzie wykonujecie zabieg mogę Was polecić! Piszcie!:) magdalena.rogow@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebuś
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również moge kogoś polecić na zabieg laserowy. Ta osoba otrzyma 20% zniżki na zabieg w jakimkolwiek salonie Delux w Polsce. Zainteresowani zapraszam do kontaktu: luzikl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chachaxo
Mam do zoferowania 30% rabatu na laser de lux. 20% daje salon i 10% ja od siebie - polecam, warto. Mail bar.o.dwa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_aga_aga
Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na pierwszy zabieg w salonach Laser DeLux w dowolnym mieście bardzo chętnie Cię polecę. Jestem po kilku zabiegach, a efekty było widać już po pierwszym zabiegu. Na wszystkie Wasze pytania odpowiem na maila, śmiało piszcie: aga_agaN@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebus
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada1989
Również skusiłam się na depilację laserową w salonie DeLux z tym, że w Opolu oczko.gif Obsługa bardzo miła więc polecam oczko.gif Póki co jestem po pierwszym zabiegu więc nie będę się wypowiadać oczko.gif Ale z chęcią mogę się polecić do powołania na mnie i otrzymaniu zniżki 20% na zabieg oczko.gif magda.wawrzyniak@onet .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydepilowana
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej Polski :) !!! nr kontaktowy :733 065 520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam, minely 4 miesiace wszystko odroslo. Duet nie dziala, robione masowo niedokladnie, nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebus123
to może masz zaburzenia hormonalne albo wrodzone odrastanie włosków. Wtedy to nie działa. Na mnie jakoś działa i POLECAM! Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jeśli ktoś jest zainteresowany uzyskaniem znizki 20% na zabieg laserowej depilacji moge go polecic. Prosze o kontakt luzikl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Jezeli zastanawiasz sie, czy wybrać Laser Delux - polecam! Jestem klientką salonu i proponuję 20 % zniżki na pierwszy zabieg :) Zainteresowana? Kontakt: weronika_naw@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×