Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiola19890909

Laser delux sosnowiec

Polecane posty

Witam :-) Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodziłam na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi miałam ponad 2 lata temu. Na łydkach i bikini rezultaty są genialne (zostało mi może 2% tego, co miałam przed zabiegiem). Jeśli chodzi o uda, to rezultaty u mnie są mniejsze (odrosło mi jakieś 30%), więc w najbliższym czasie powtórzę zabieg. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Odpowiem też na ewentualne pytania. Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodziłam na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi miałam ponad 2 lata temu. Na łydkach i bikini rezultaty są genialne (zostało mi może 2% tego, co miałam przed zabiegiem). Jeśli chodzi o uda, to rezultaty u mnie są mniejsze (odrosło mi jakieś 30%), więc w najbliższym czasie powtórzę zabieg. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Odpowiem też na ewentualne pytania. Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do skorzystania z rabatu 20% na zabieg depilacji laserowej w gabinecie Laser Delux w całej Polsce. Kontakt: makrela936@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodzę na zabiegi w poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Proszę pisać na adres:dankatrawa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny24
Witam, tak czytam te wszystkie ohy i ahy i zastanawiam się czemu czemu każdy mydli oczy i nie pisze jak jest :) tzn wiem czemu ale to trochę przykre ;) Postanowiłam napisać prawdę i te osoby które chciałyby się dowiedzieć czegoś więcej niech dadzą znać. Po pierwsze - zabieg nie jest bezbolesny. Powiem więcej - są miejsca że boli jak jasna cholera! Maść - można użyć ale można nią sobie też krzywdę zrobić o czym też mało kto pisze i nie na każdego także działa. Wiadomo, że to kwestie indywidualne: wszystko zależy od wytrzymałości, fazy księżycowej i "widzi mi się Pana Kleksa" - ja wytrzymałość mam niby ogromną a bolało tak że myślałam, że fiknę. Więc 80% komentarzy to próba zebrania rabatu, a resztę może faktycznie nic nie bolało bo mają wytrzymałość totalnie poza wszelkimi normami czego naturalnie zazdroszczę. Po drugie - istnieje ogromne ryzyko poparzenia i cackania się ze skórą żeby sobie to ładnie wyleczyć. No sorry - chcesz być piękna, musisz cierpieć. Coś w tym jest. Nic samo nie przychodzi, bólu nie można sprzedać znienawidzonemu wrogowi i tak dalej.... Co do uprzejmości - no jest super atmosfera ale w którym salonie który jakoś musi na siebie zarobić pozwoli na niemiłą obsługę? Owszem polecam gorąco zabieg depilacji laserowej, jak również salony Deluxe bo dbają o klienta etc. Aczkolwiek trzeba powiedzieć sobie szczerze - chcesz zabieg to ok - działać działa ale musisz być świadoma, że to nie jest bezbolesne jak ogolenie nóg, bo możesz się po zabiegu po prostu zrazić a po jednym to efekt krótkotrwały. To tyle z mojej strony. Zainteresowanych ewentualnymi szczegółami itp proszę o kontakt - z miłą chęcią odpowiem na dręczące pytania bez ściem i mydlenia oczu ;) gg 5872303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg robiłam w Kielcach- zdecydowanie polecam ;) I przekażę zniżkę, kontakt: kamaska2014@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Pań kosmetyczek korzystała z wypożyczalni lasera light Sheer do swojego salonu? Mam sporo chętnych kobiet do depilacji głębokiego bikini i chętnie bym co jakiś czas wzięła sprzęt tego rodzaju. Chodzi mi dokładnie o www.laserlightsheer.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux! Jestem po 5 zabiegach na 3 partie ciała - efekty są niesamowite! dlatego też zaczynam depilację kolejnych trzech partii :) Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na zabieg bardzo chętnie Cię polecę. Zamierzam wykonać 5 zabiegów na 3 partie także mam trochę zniżek do rozdania! :) Polecać można osoby z całej Polski także nie ważne gdzie wykonujecie zabieg mogę Was polecić! Piszcie!:) magdalena.rogow@gmai l.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem po kilku zabiegach na łydki efekt super! Chętnie polecę nową Panią ,korzystam z salonu w Bielsku-Białej wszelkie informacje na maila iwcia318@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do zaoferowania 20 % rabat na zabieg depilacji , oferta dotyczy pierwszego zabiegi oraz obejmuje gabinety na terenie całej Polski. Kontakt ullaz@o2.pl lub tel 530768768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do zaoferowania rabat na depilację - 20 % w laserdelux, zainteresowanych zapraszam do kontaktu - tel. 500691748, iwonaaa12345@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebuś
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie zaoferuję rabat 20% na pierwszą depilację :) Jeśli jesteś zainteresowana pisz śmiało :D Mój email: evli18@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj byłam na depilacji bikini a za tydzień wybieram sie na łydki. O efektach bede mogła powiedziec dopiero za jakis czas ale sama zabieg był w porządku.bardzo miłe Pani odstresowywujaca atmosfera.Sam zabieg coz nie należy do najprzyjemniejszych sa momenty w których bardzo boli i takie w których mniej. jezeli potrzebujecie jakieś informacj***adz macie wątpliwość piszcie. Z przyjemnoscia was tez polecę i dostaniecie 20% zniżki wtedy za żabiego zaplacicie160 zł. A nie 200. Pozdrawiam :):) V6v@o2.pl Irena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodzę na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Odpowiem też na pytania :-) Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodziłam na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi miałam ponad 2 lata temu. Na łydkach i bikini rezultaty są genialne (zostało mi może 2% tego, co miałam przed zabiegiem). Jeśli chodzi o uda, to rezultaty u mnie są mniejsze (odrosło mi jakieś 30%), więc w najbliższym czasie powtórzę zabieg. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Odpowiem też na ewentualne pytania. Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jenny24- nie przesadzaj! BYłam dzisiaj pierwszy raz- bikini i uda i wcale nie jest to tragicznie. Cała depilacja wygląda tak, że czuje się uczucie ukłucia igłą i to nie wszędzie - w miejscach bardzo delikatnych- jak samo sedno bikini i pachwiny trzeba zacisnąć ząbki ale Pani chłodzi lodowym okładem więc jest ok- ja mam bardzo delikatne ciałko i zawsze wszystko mnie boli ale jeśli znosicie depilację woskiem to na laser można iść spokojnie. Jeśli ktoś chce rabat 20% - cały kraj oczywiście to piszcie szczepek414@interia.pl pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja również gorąco polecam Laser Delux! Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg - chętnię polecę! i dodatkowo dam coś extra;P piszcie!! monia1005_21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam zabieg w Kielcach i moge z czystym sumieniem polecić. Ponadto przeznacze zniżkę -20%, prosze o kontakt : kamaska2014@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebus
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam i oferuję 20% rabatu cały kraj 663 511 262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies888
Hej dziewczyny, Ja robiłam dwa miesiące temu na łydki i uda, z łydek jestem baaardzo zadowolona, nawet się nie spodziewałam takiego efektu, uda troszkę gorzej, ale jest ok. Może dlatego słabszy efekt bo było trochę jasnych włosków. Chętnie kogoś polecę na zabieg w całej Polsce. Mogę zaoferować 30% zniżki, tzn oddam 10% z tego co ja bym dostała zniżkę. Mój e-mail: aa.j@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Oddam 40% rabatu na laser , 20% dorzucam od siebie, jest ktoś zainteresowany - polecam. Ja jestem po trzech zabiegach na bikini efekt jest super, choć nie ukrywam trochę boli. Mój mail dankatrawa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny24
Nie przesadzam - mnie dziewczyny po prostu poparzyły. Ok są miłe i w ogóle, po zgłoszeniu się przejmowały itd (no bo takie mamy czasy że trzeba koło klienta skakać więc cóż - tak ma być a nie że ktoś komuś jakąś łaskę robi). Nie mniej, trzeba być świadomym, że się takie rzeczy zdarzają - jest to jakiś mały procent ale jednak jest. Ja się tyle wysiedziałam na forach i czytałam i czytałam i czytałam, czekałam na ten zabieg i nie mogłam się zdecydować przez bardzo długi czas. Zdecydowałam się - i bach. Zostałam tym małym procentem... Zazdroszczę wszystkim tym, którym się udało - ja takiego szczęścia nie miałam. Pisząc poprzedni post byłam po pierwszym zabiegu - ponad drugi tydzień, z bąblami (także z osoczem) i wielkimi strupami na całych nogach. I nie miałam pojęcia czemu. Gdyby ktoś kiedykolwiek miał taka sytuację to uczulam - tak ma nie być i należy od razu to zgłosić - maść A+E też jest zbawienna i nie kosztuje majątku. Powodzenia wszystkim życzę i trzymam kciuki za to by nikomu sie nie przytrafiło to co mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie! Jestem w trakcie wykonywania zabiegów na twarz i bikini. Jestem mega zadowolona!!! Efekty niesamowite! :) Jeżeli ktoś byłby zainteresowany niech do mnie napisze, udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania a także mam do zaoferowania aż 35% zniżki na zabiegi! :) naprawdę warto! Piszcie! angela_vip1@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś jest zainteresowany zniżką 20%, a nawet 35% na depilację laserową to zapraszam do kontaktu. Ja obecnie jestem w trakcie zabiegów na pachy i bikini wykonywanych laserem LightSheer w salonie De Lux w Krakowie. Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa i co najważniejsze mega efekty:). Ponadto mają bardzo przystępne ceny i dużo akcji rabatowych. Udzielony rabat obowiązuje na terenie całej Polski (salony znajdują się w kilku miastach min. Kielce, Kraków, Bielsko-Biała, Warszawa, Sosnowiec, Lublin, Wrocław, Łódź). Zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania : annetaw@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies888
Hej dziewczyny, mogę zaoferować 40% rabatu na terenie całej polski. Polecam:) Mój email: aa.j@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszya
Dziewczyny, ja również zaproponuję 30% zniżki. Ze względu na to, że na stronie jest 20% ja poprostu oddam Wam swoje 10%:) Oferta ze względów technicznych tylko dla dziewczyn, które skorzytsja z salonu w Sosnowcu. Proponuję taki układ - w dniu waszego zabiegu spotykamy się przed salonem i w gotówce wypłacam Wam te pieniązki:) Jedyny warunke jest taki aby pokrywały się nam czesci ciała. Piszcie albo dzwoncie (gdybym nie odbierała prosze o sms i oddzwonie) 507088519, kaszya@interia.pl. Dodatkowo odpowiem wam na pytania. Mialam zabiegi 10 lat temu, dziś mam pierwszy z olejnej serii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszya
Co do faktów i mitów. Zabieg jest nieprzyjemny. Bikini mnie bolało. Włosy po 10 latach nie odrosły. Usuwam teraz te, które 10 lat temu były jasne i laser ich nie ruszyl a teraz są po 10 latach już czarne:D NIe miałam ŻADNYCH ran. Skóra była podrażniona - ale to tak jakbyście się za długo opalały. Efekty - dwa razy zupełnie mi wystraczyło - czarne włosy powypadały. Jasne zostały - ale kosmetyczka uczciwiei powiedziała mi, że nie ma sensu wydawać kasy na kolejne zabiegi bo i tak i tak nic ich nie ruszy:( wiec po 10 latach znowu do boju az wytepie wszytskie paskudniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×