Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiola19890909

Laser delux sosnowiec

Polecane posty

Gość gość
Gorąco polecam sieć salonów DeLux. Salony korzystają z lasera LIGHTSHEER który daje naprawdę niesamowite efekty. Miła i fachowa obsługa. Ja korzystałam z usług salonu w Sosnowcu. Jeżeli ktoś chce skorzystać ze zniżki 20% na zabieg depilacji to zapraszam do kontaktu ze mną, proszę pisać: zielona0@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka01
Bardzo chętnie się podzielę zniżką 20% na zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux w dowolnym mieście ! Jestem po kilku zabiegach, a efekty było widać już po pierwszym zabiegu. Na wszystkie Wasze pytania odpowiem na maila, śmiało piszcie: aga_agaN@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zoferowania 30% rabatu na laserde lux, na terenie całaego kraju. 20% daje salon i 10% ja od siebie - polecam, warto. Mail dankatrawa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię serię na pachy. Efekty niesamowite, zero bólu, profesjonalna obsługa. Polecam Laser DeLux. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! :)) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem zaante@o2.pl albo 603 916 774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Jezeli zastanawiasz sie, czy wybrać Laser Delux - polecam! Jestem klientką salonu i proponuję 20 % znizki na pierwszy zabieg :) Zainteresowana? Kontakt: weronika_naw@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebus
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania znizke 20% na zabieg depilacji laserowej w dowolnym miescie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu luzikl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na zabiegi do sosnowca teraz zaczęłam jeszcze pachy. Nogi rewelacyjne efekty dlatego też zdecydowałam jeszcze pachy zrobić. Chętnie kogoś polecę i osoba otrzyma zniżkę 20% lub odpowiem na pytania: magda_r80@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebuś
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem w trakcie zabiegów na bikini w laser delux w Sosnowcu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zaoferuje rabat na pierwszy zabieg na dowolną partię ciała na terenie całej Polski (co do wysokości rabatu dogadamy się, jestem skłonna zaoferować nawet 50% rabatu ) Kontakt Angelika.koceluch@onet.pl tel.: 725 667 535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sieci salonów Laser De Lux.   Miałam 2 zabiegi na bikini. Efekty - rewelacyjne. Jestem bardzo zadowolona. Obsługa miła i profesjonalna. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tę osobę. Proszę pisać na adres: maszenka22@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina545645646
Mam do zaoferowania zniżkę 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Zniżka działa na zasadzie : idziesz na pierwszy zabieg i przy zapłacie mówisz że jesteś z mojego polecenia (podajesz moje imię i nazwisko) a dzięki temu obie osoby dostają zniżkę). W razie zainteresowania dzwoń - Paulina - 510-635-377.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina141414
Chętnie polecę na 20% zniżkę na pierwszy zabieg depilacji w dowolnym salonie Laser DeLux!!! Korzyści oczywiście są obustronne;) Proszę o maila na paulina.m.st@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Jezeli zastanawiasz sie, czy wybrać Laser Delux - polecam! Jestem klientką salonu i proponuję 20 % znizki na pierwszy zabieg w dowolnym salonie :) Zainteresowana? Kontakt: weronika_naw@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zoferowania 30% rabatu na laserde lux, na terenie całaego kraju. 20% daje salon i 10% ja od siebie - polecam, warto. Mail dankatrawa@interia.pl, tel. 604100360. Odpowiem na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_AGA_A
Witam Chętnie polecę kogoś do salonu Laser De Lux w dowolnym mieście. Taka osoba otrzyma 20% zniżki!! Na wszystkie Wasze pytania odpowiem na maila, śmiało piszcie: aga_agaN@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Bardzo chętnie się podzielę zniżką 20% na pierwszy zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux w dowolnym mieście ! Jestem po kilku zabiegach, a efekty było widać już po pierwszym zabiegu. Na wszystkie Wasze pytania odpowiem na maila, śmiało piszcie: aga_agaN@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zoferowania 30% rabatu na laserde lux, na terenie całaego kraju. 20% daje salon i 10% ja od siebie - Zabiegi robię na 3 partie ciała, trochę bólu jest ale dla tych efektów warto pocierpieć. magda_r80@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia1985
Witam :-) Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodziłam na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi miałam 2,5 roku temu. Na łydkach i bikini rezultaty są genialne (zostało mi może 2% tego, co miałam przed zabiegiem). Jeśli chodzi o uda, to rezultaty u mnie są mniejsze (odrosło mi jakieś 30%), więc w najbliższym czasie powtórzę zabieg. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich oddziałach w Polsce. Dzięki temu ja również otrzymam zniżkę. Odpowiem też na ewentualne pytania odnośnie zabiegu i efektów. Pocztę sprawdzam codziennie ok. 20.00, więc odpisuję wieczorem. Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia1985
Witam usmiech.gif Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodziłam na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi miałam 2,5 roku temu (2,3 zabiegi na daną partię ciała). Na łydkach i bikini rezultaty są genialne (zostało mi może 2% tego, co miałam przed zabiegiem). Jeśli chodzi o uda, to rezultaty u mnie są mniejsze (odrosło mi jakieś 30%), więc w najbliższym czasie powtórzę zabieg. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich oddziałach Laser DeLux w Polsce. Dzięki temu ja również otrzymam zniżkę. Odpowiem też na ewentualne pytania odnośnie zabiegu i efektów. Pocztę sprawdzam codziennie ok. 20.00, więc odpisuję wieczorem. Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia1985
Witam :-) Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodziłam na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi miałam 2,5 roku temu (2,3 zabiegi na daną partię ciała). Na łydkach i bikini rezultaty są genialne (zostało mi może 2% tego, co miałam przed zabiegiem). Jeśli chodzi o uda, to rezultaty u mnie są mniejsze (odrosło mi jakieś 30%), więc w najbliższym czasie powtórzę zabieg. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich oddziałach Laser DeLux w Polsce. Dzięki temu ja również otrzymam zniżkę. Odpowiem też na ewentualne pytania odnośnie zabiegu i efektów. Pocztę sprawdzam codziennie ok. 20.00, więc odpisuję wieczorem. Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona, gdyż po dwóch zabiegach na pachy i pozostało mi już naprawdę niewiele włosków. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! :)) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem zaante@o2.pl albo 603 916 774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka1313
Witajcie kobietki :-) Jestem w trakcie zabiegów, i chciałam się pochwalić że jestem mega zadowolona juz po pierwszym zabiegu. Długo się zbierałam żeby pojść na depilację laserową, męczyłam się maszynkami, depilatorem :( Cieszę się że w mojej okolicy jest gabinet Laser DeLux, bo oni pracują na LIGHTSHEER™ a ten rodzaj lasera cieszy się dobrą opinią jeśli chodzi o skuteczność więc mam nadzieję na trwałe efekty. Jeśli ktoś się ciągle zastanawia co zrobić, to ja zdecydowanie polecam. Sama żałuje, że nie poszłam wcześniej. Na pierwszą wizyte są zniżki z polecenia, więc jeśli ktoś chce skorzystać z 20% rabatu, to z miłą chęcią polecę, bo korzyść mamy w tym dwustronna. Chętnych proszę o kontakt migotka13@interia.pl. Niezdecydowanych również zapraszam, może warto wybrać się choć na pierwszy zabieg i samemu przekonać o efektach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaN
Witam, Bardzo chętnie się podzielę zniżką 20% na pierwszy zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux w dowolnym mieście ! Jestem po kilku zabiegach, a efekty było widać już po pierwszym zabiegu. Na wszystkie Wasze pytania odpowiem na maila, śmiało piszcie: aga_agaN@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina000000
Witam, Chętnie polecę osobę na depilację laserową w salonie Delux w Sosnowcu. Adres e-mail: ewelina_0@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam do zaoferowania 30% rabatu na zabieg depilacji laserowej w salonie Laser De Lux na terenie całego kraju. 20% oferuje salon, 10% dorzucam od siebie. Zainteresowane Panie proszę o kontakt: agnieszkac20@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona, gdyż po dwóch zabiegach na pachy i pozostało mi już naprawdę niewiele włosków. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! ) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem zaante@o2.pl albo 603 916 774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uffiee
Gorąco polecam salony Laser DeLux! Pierwszy zabieg możesz mieć 20% taniej, wystarczy że zostaniesz przeze mnie polecona - polecenie działa w salonie w każdym mieście na terenie Polski :) Pisz na prostolinijna@gmail.com - maila sprawdzam kilka razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, polecam salony tej firmy. Obsługa bardzo sympatyczna z odpowiednimi kwalifikacjami. Bez problemu można uzgodnić termin zabiegów dostosowany do naszych wymagań. Do dyspozycji najskuteczniejszy laser diodowy Light Sheer. Jestem obecnie w trakcie zabiegów, sama się wahałam, ale nie żałuję, teraz nie mogę się doczekać następnego zabiegu! Efekty (i to duże) zaobserwowałam już w kilka tygodni po pierwszych zabiegach-włoski wypadają, a skóra robi się GŁADKA!!! Chętnie kogoś polecę. Osoba taka dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg, a ja będę mogła skorzystać z 50% rabatu na kolejny zabieg. To działa jak łańcuszek, warto promować takie akcje. Piszcie, odpowiem na pytania anita.maciejewska@vp.pl, tel. 517247171 (po 18h) W tej chwili ceny są naprawdę przystępne, więc lepszej okazji nie będzie.Sprawdzałam ceny w różnych salonach i Laser DeLux jest naprawdę konkurencyjny na rynku. Pamiętajcie - tam macie do dyspozycji laser diodowy, a nie jakiś IPL, który niestety gładkości Wam nie zapewni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×