Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiola19890909

Laser delux sosnowiec

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny, możecie skorzystać z 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu 50% zniżkii. Jestem po pierwszym zabiegu depilacji i efekty super, jestem zadowolona. Sama poszłam z polecenia i nie żałuje. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną l-u-c-y@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, także chętnie polecę dziewczynę na zabieg depilacji laserowej, dzięki czemu obydwie otrzymamy zniżkę. Korzystajcie bo efekty są super! Kilka zabiegów i spokój na zawsze. Piszcie na: fotourszula@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes74
Witam.We czwartek idę do w/w miejsca i chętnie kogoś polecę mój adres to prezes.pk@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg w Laser delux! Ceny przystępne, efekty gwarantowane, obsługa sympatyczna. Udzielę zniżki 20% na pierwszy zabieg i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z depilacją! Ja robiłam okolice bikini, pachy i łydki :) Pisz -> martine.florczak małpa gmail.com lub dzwoń -> 517701110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaraKlara
Cześć, jeśli chcecie zdecydować się na zabieg w Laser DeLux to chętnie podzielę się zniżką 20% oczko.gif Ja jestem po trzech zabiegach i efekty są widoczne, więc jak najbardziej polecam. Napisz na: margrettse@gmail.com, a udzielę wszystkich informacji jak otrzymać zniżkę. Na pewno odpiszę usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest duży wysyp mobilnych kosmetyczek, dlatego zrób odsiew na podstawie portfolio. Zostawiam ci kilka przykładów, jak paznokcie robi moja kosmetyczka Karolina, www.instagram.com/gabinet__carlady Na Instagramie właśnie podejrzałam jej stylizacje za pierwszym razem. Bardzo tanio wychodzi, do tego za dojazd nic nie płacisz. W poniedziałek zamawiam, na wtorek już mam usługę zaklepaną. Mieszkam w Mysłowicach i ta kosmetyczka obsługuje ten region spokojnie. Bardzo fajna kobieta i dużo jest w stanie podpowiedzieć. Już wiele razy naprawiała mi paznokcie. Regularnie manicure hybrydowy robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kobiety, przed latem warto zadbać o siebie i skorzystać z depilacji laserowej - naprawdę warto. Polecając się wzajemnie na zabiegi mamy zniżki, więc zapraszam, jeśli któraś Pani chce skorzystać ze zniżki za polecenie, piszcie: fotourszula@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki, piszcie po zniżki w Laser Delux: fotourszula@gmail.com Polecajmy się wzajemnie na zabiegi . Dzięki temu mamy zniżki i zabiegi, które do tanich nie należą są wówczas w zasięgu ręki :). Jakość obsługi bardzo wysoka i realne, rewelacyjne efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniżki z polecenia dotyczą nie tylko depilacji, ale także wszystkich innych zabiegów oferowanych przez Laser Delux :)!! Piszcie po zniżki: fotourszula@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 24
Kuzynka miała depilację laserową, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. Jest mega zadowolona. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Było w sumie bezbolesne. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 25
Kuzynka zrobiła sobie depilację laserową, o ile zapamiętałam, to postawiła na Palomar Vectus . Jest ogromnie zachwycona. Też byłam pod wrażeniem efektu. Po jednym zabiegu było widać rezultat. To był słuszny wybór. W ogóle nie czuła bólu. W pełni zadowalający rezultat. Jeżeli myślicie o depilacji laserowej, to naprawdę polecam. www.bagra.com.pl/zdrowie-i-uroda/metody-usuwania-owlosienia-depilacja-woskiem-depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 24
Dziewczyny znalazłam mega wyszukiwarkę salonów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać według miast. Wystarczy kilka kliknięć. Wystarczy wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wyszukać salon kosmetyczny z z zabiegami depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 23
Znajoma podesłała mi link, bo wyszukała ciekawą stronę o wszystkim metodach depilacji http://depilacja24.pl Fajna sprawa. Nie wiedziałam, że jest tak dużo metod depilacji. Zawsze używałam jednorazowych maszynek. Ale zainteresowała mnie depilacja laserowa. nie wiem jak zadziała laser od depilacji na tatuaż , ktoś z tatuażem się depilował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientką tego salonu od dawna. Uważam, że wykonując depilacja laserową w Laser Delux masz pewność, że zabieg zostanie dobrze wykonany i faktycznie trwale pozbędziesz się niechcianych wosków. https://www.laserdelux.pl/sosnowiec Ja byłam tam na depilacji bikini i depilacji pach! Efekty tak jak mówie rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nighty
Witam. Moze mi ktos powiedziec ile trzeba wykonac zabiegow dla trwałego efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam z depilacji i korzystam nadal z LASER DELUX w Sosnowcu Jeśli któraś z Was jest zainteresowana zniżką na 1-szy zabieg (30%) podaję mojego maila: slodkiptys@o2.pl. Ja Chętnie też odpowiem na pytania wiec piszcie śmiało! pocztę sprawdzam przewaznie wieczorem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 3 zabiegu na depilacje bikini i widać dużą różnice. Wypadło mi narazie z 60% włosków!! A mam ciemne i grupę włosy Panie bardzo miłe:)) Polecam Jak ktoś chciałby zniżkę 2018/2019, 20%na pierwszy zabieg to piszcie ;) nataliaszmidt1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompom01

ja polecam zabieg Chromatica Platinum XXL w SC Beauty Clinic 😉 żaden zabieg tak ładnie i skutecznie nie usunął mi włosków ja własnie ten 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×