Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiola19890909

Laser delux sosnowiec

Polecane posty

Gość gość
Bardzo polecam salony Laser DeLux ! Obsługa wykwalifikowana i bardzo miła. Mają swój gabinet w prawie każdym mieście, wystarczy sprawdzić na ich stronie. Po pierwszym zabiegu nie odrasta nawet 30% włosków. Warto spróbować chociaż jednego zabiegu, chociaż wiadomo, że potrzeba tutaj co najmniej 5 zabiegów żeby pozbyć się włosków na kilka lat bądź nawet całe życie. Ze swojej strony oferuje zniżke -20% na pierwszy zabieg. Jeżeli któraś z was chce taką zdobyć, napisz maila - m.turska@vp.pl :) Służe również pomocą, jeżeli masz jakieś pytania bądź watpliwości co do depilacji laserowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 537 394 743 lub mailowo a.mergist@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam salony Laser DeLux! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg jednej partii ciała w wysokości 30%, z czego 20% daje salon a ode mnie dodatkowo 10%. Jeśli ktoś chciałby skorzystać ze zniżki na zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich salonach Laser DeLux w Polsce. Mój numer 793 000 455, odpowiem na wszystkie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam go zaoferowania aż 25% zniżki na zabieg w Laser DE LUX na terenie całej Polski. 20% od salonu i 5 % od mnie. Polecam i proszę o kontakt. dankatrawa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 603 916 774 lub mailowo zaante@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, obecnie robię depilację laserem De Lux pełne bikini, jestem po trzech zabiegach i szczerze muszę powiedzieć że rewelacja :) Idealnie gładka skóra, zostały tylko pojedyncze włoski - jest po prostu bosko ;) Mąż zachwycony a ja jeszcze bardziej :D Chętnie podzielę się doświadczeniami związanymi z tymi zabiegami, mogę również zaoferować 20 % zniżki na pierwszy zabieg. Jeśli ktoś chętny zapraszam do kontaktu karolkola1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barti12
Chętnie polecę kogoś do salonu Laser De Lux. Taka osoba otrzyma 20% zniżki, później może mieć rabat w wysokości 50% na zabieg. Profesjonalny salon, obsługa i najważniejsze - sprzęt (laser Light Sheer). Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie: smsowo 508 177 531 lub mailowo barti.92.92@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam salony Laser DeLux! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg jednej partii ciała w wysokości 30%, z czego 20% daje salon a ode mnie dodatkowo 10%. Jeśli ktoś chciałby skorzystać ze zniżki na zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich salonach Laser DeLux w Polsce. Mój numer 793 000 455, odpowiem na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Chcesz zniżkę 20% na pierwszy zabieg to pisz, kolejne 50% na kolejne zabiegi możesz uzyskać polecając ten salon. Ja skorzystałam i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona :) Chętnie podzielę się swoją opinią. Oto mój e-mail karolkola1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce ktoś zniżkę -20% na pierwszy zabieg proszę pisać paula.ziebaa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Korzystam obecnie z depilacji laserowej i naprawdę jestem zachwycona efektami. Chętnie podzielę się swoją opinią na ten temat oraz przekażę Ci 20 %zniżki na pierwszy zabieg. Na kolejne zabiegi możesz dostać po 50% zniżki przez polecenie. Jeśli jesteś zainteresowana pisz. Pozdrawiam. karolkola1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 603 916 774 lub mailowo zaante@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka1313
Witam, jestem klientką salonu Laser DeLux i jestem bardzo zadowolona z efektu depilacji laserowej, zwłaszcza że skończyłam już niektóre partie i widzę że efekt się utrzymuje. Jeśli jest ktoś zainteresowany zniżką 20% na zabiegi na pierwszej wizycie to zapraszam do kontaktu migotka13@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaf96
Jestem już po ostatnim zabiegu na partię bikini (oceniam 10/10, pożegnałam się z golarką na zawsze) i mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Kontakt: martine.florczak(małpa)gmail.com, lub kom. 517701110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ja również polecam Laser De Lux. Jestem bardzo zadowolona :-) Zabiegi miałam kilka lat temu na uda, bikini i łydki. Efekty utrzymują się do dziś. Z bikini i łydek jestem bardzo zadowolona, z ud - średnio. Teraz planuję zabiegi na pachy. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i kogoś polecę w salonie w Sosnowcu i nie tylko. Ta osoba otrzyma 20% zniżki na pierwszy zabieg. Zniżka działa we wszystkich salonach. Proszę pisać na: justysia1985a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani8
Hej dziewczyny, chętnie zaoferuję zniżkę 35% w Laser Delux w całej Polsce. Za każdą partię ciała zapłacicie wtedy po 130 zł już przy pierwszym zabiegu. Natomiast przy drugim zabiegu i każdym kolejnym możecie dostać nawet 50% rabatu. Jeśli macie jakieś pytania chętnie pomogę. Ja jestem już po 4 depilacjach na całe nogi i 3 na bikini. Efekt jest niesamowity:) Polecam!!! :) Mój email aa.j @ onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zainteresowanych tematem . Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą . Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu:malamaja000@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;} korzystam z usług salonu Laser DeLux, mam możliwość polecenia osoby, która dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg depilacji laserowej. Jestem po pierwszym zabiegu na nogi oraz bikini i widać super efekty, większa część włosków wypadła , a te które odrastają są słabsze, naprawdę polecam;} Konsultacja i próba laserowa są za darmo. Jesień to najlepszy czas aby zacząć zabiegi , wtedy na lato możemy zapomnieć o goleniu. Mój mail: aga.gocek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 603 916 774 lub mailowo zaante@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam salony Laser DeLux! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg jednej partii ciała w wysokości 30%, z czego 20% daje salon a ode mnie dodatkowo 10%. Jeśli ktoś chciałby skorzystać ze zniżki na zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich salonach Laser DeLux w Polsce. Mój numer 793 000 455, odpowiem na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, polecę zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Miasto nie ma znaczenia, bo promocja obowiazuje na terenie calego kraju. Osoba, która skorzysta z mojego polecenia otrzyma 20% rabatu na wszystkie zabiegi pod warunkiem, że jest nowym klinetem w salonie delux. Sama korzystałam z depilacji laserowej, dzięki której pozbyłam się NA ZAWSZE włosków z nóg i innych partii ciała. Polecam i proszę o kontakt mailowy koci.mieta22@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynax2121
Hej! udzielę zniżki 20% na pierwszy zabieg i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z depilacją! Ja robiłam okolice bikini :) (jestem już po 6-tym zabiegu) Pisz -> martine.florczak @ gmail.com lub dzwoń -> 517701110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Korzystam obecnie z depilacji laserowej w Laser De Lux, chętnie podzielę się opinią na ten temat oraz przekażę zniżkę w wysokości 20% na pierwszy zabieg. Po pierwszym zabiegu jeśli polecisz ten salon swoim koleżankom dostaniesz kolejne zniżki 50% na swoje zabiegi. Naprawdę warto, rezultaty są zdumiewające, właśnie skończyłam depilację okolic bikini, ja jestem zachwycona a mąż jeszcze bardziej :) Robię również depilację na pachy i łydki, po pierwszym zabiegu utrata ponad 30% włosków, po drugim kolejne jakieś 20%. Zapraszam do kontaktu, chętnie podzielę się swoimi wrażeniami oraz zniżką. Lato już niedługo, nie zastanawiaj się dłużej NAPRAWDĘ warto :) Karolina karolkola1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oferuję 30% znizki na pierwszy zabieg w Laser de Lux na terenie całej Polski. Mój mail dankatrawa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam oferuje 20% znizki na pierwszy zabieg w LASER DELUX, polece osobe! zainteresowanych prosze o kontakt pod ne 667276857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama skonczyłam robić depilacje laserowa bikini i pachy, teraz zaczynam już nogi. Efekty super, jestem mega zadowolona dlatego mogę podzielić się z Wami szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 537394743 lub mailowo a.mergist@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem już po 5 zabiegach laserowego usuwania owłosienia i gorąco polecam te zabiegi. Komfort jaki dają jest nieopisywalny. Można zapomnieć o maszynce do golenia i "kujących" nogach, czy bikini. Z zawodu jestem kosmetologiem i nie zaobserwowałam żadnych kosmetycznych efektów ubocznych. Jeśli masz pytania odnośnie zabiegu, to zadzwoń lub napisz. Mogę Cię polecić w dowolnym salonie w Polsce i uzyskasz 20% zniżki na pierwszy zabieg. Zachęcam do kontaktu Maja 604234900 maja.siegieda@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaraKlara
Ja również oferuję rabat na pierwszy zabieg- 20% ;) Laser jak najbardziej skuteczny więc polecam. Napisz na: margrettse@gmail.com, a udzielę wszystkich informacji jak otrzymać zniżkę. Na pewno odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelakk
Cześć wszystkim! :) Jestem bardzo zadowolona z zabiegów w salonie DeLux. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, a przy okazji razem możemy skorzystać ze zniżki :) Zapraszam do kontaktu angelika.kowalik96@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Korzystam obecnie z depilacji laserowej w Laser De Lux, chętnie podzielę się opinią na ten temat oraz przekażę zniżkę w wysokości 20% na pierwszy zabieg który możesz wykonać w dowolnym salonie. Po pierwszym zabiegu jeśli polecisz ten salon swoim koleżankom dostaniesz kolejne zniżki 50% na swoje zabiegi. Naprawdę warto, rezultaty są zdumiewające, właśnie skończyłam depilację okolic bikini, ja jestem zachwycona a mąż jeszcze bardziej :) Robię również depilację na pachy i łydki, po pierwszym zabiegu utrata ponad 30% włosków, po drugim kolejne jakieś 20%. Po trzech zabiegach na pachach dosłownie trzy włoski :) Zapraszam do kontaktu, chętnie podzielę się swoimi wrażeniami oraz zniżką. Lato już niedługo, nie zastanawiaj się dłużej NAPRAWDĘ warto :) Karolina karolkola1@wp.pl 506036867

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×