Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

Gość Tulinkowa,.
Ludzie, wy jesteście psychiczni... Tylko 1 z 5 facetów z którymi spałam miał małego penisa, a reszta normalny rozmiar, więc wy bzykacie 13latków, bo normalny facet ma normalnego fiuta a nie niedorozwój. I te wasze gorączkowe pisanie ze jest ok, chuj nie ok, a póżniej szok że kobieta ma innego. Powodzenia mikrusy srajcie pod siebie ale facet zaczyna sie od 16cm ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinkowa,.
buahahah Pocieszaj sie że gruby maszkaron to pisał- prawda mogłaby cie zabić, nie zadowoliłbyś mnie bo facetem nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
Tulinkowa,. a skad wiesz ze normalny rozmiar to 16cm jak zrodla podaja ok 14cm? :) spalas z całym osiedlem ? ;D ehh... Pamietam :) spływa to po mnie co na ten temat sadzisz bo nie masz zielonego pojecia czym jest seks :) ale z czasem bedzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinkowa,.
I dlaczego mnie obrażasz??? Mam swoje zdanie na ten temat i mam prawo je wyrazić, ty musisz być bardzo zakompleksiony że taki agresywny jestś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
Tulinkowa musze leciec :) Pamietaj :) nie przejmuj sie i wszystko bedzie dobrze...jeszcze musisz sie od zycia wiele nauczyc :) pozdrawiam i zycze sukcesow w podbojach :) nawet tych "mikrusow co nic nie potrafią" ;) bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
P.S. wpisz w google znaczenie slowa "agresywny" :) byye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinkowa,.
💤 żegnam ozięble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_żona
już nawet nie chodzi o doznania... ale mały penis jest po prostu komiczny:( chyba parsknęłabym smiechem widząc takiego, no i co na to mam poradzić? mój mąż ma 17 cm we wzwodzie i jest idealnie - czasem boleśnie, bom ciasna jak dzieweczka, ale za to wygląda super, taki gruby, prosty i sliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzezane też sa ok
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liloy30
Nie przesadzajcie z tym śmiechem. Są faceci co mają malego i jakoś żyją. Poogladajcie, jest ich sporo. smallcockrocks.tumblr.com/ No, ale jak dla kogoś najważniejszy jest duży penis, to życzę owocnych poszukiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja się zgadzam!!
W sumie niby się mówi że najważniejsze to co w środku, ale mężczyżni potrafią bezczelnie skomentować dziewczyne płasko dupie, deska itp dlaczego my dziewczyny mamy nie mierzyć ich tak samo. Sami miejcie się czym chwalić a póżniej wymagajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
15cm i 13cm obwód i nie czuje sie z tym zle. A co wy dziewczyny sadzic4e o takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSL;LDKLDKLLKDSLK
piętnaście to normalny, ale wow czytam tu że sa leszcze z 13cm. buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperinho
Założyłem przed chwilą temat ale widzę że tutaj mogę znaleźć odpowiedź. Mam 20 lat i wymiary takie jak u męża autorki tematu. Zapytam się w takim razie czy będę w stanie zaspokoić potrzeby seksualne mojej potencjalnej partnerki czy powinienem sobie od razu odpuścić i popełnić jak najszybciej samobójstwo aby nie zadręczać się dłużej w samotności. Pytam poważnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 14cm tak? Wes teraz linijke odmierz 14cm teraz zobacz czy 14cm 15cm 16cm to taka duza roznica. A obwod jaki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz normalny sredni rozmiar tak jak wiekszosc. Ale pamietaj ze to srednia wiec musisz tez wkladac w to uczucie nie tylko penisa. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperinho
Mam 14,5 cm długości i ok 13,5 obwodu. Chciałbym poznać odpowiedź gdyż chcę uniknąć w przyszłości takiej sytuacji jaką ma autorka tematu, nie chcę aby moja dziewczyna czy żona stała przed wyborem rzucić bądź być ze mną w związku i robić skok w bok. Mam ogromny żal do losu że zostałem tak obdarzony i nie mam wyboru, jeżeli nie będę przez to w stanie zadowolić kobiety to całkowicie rezygnuję ze wspólnego życia z drugą osobą co zapewne poskutkuje ukróceniem własnego życia. Cóż takie mam podejście do sprawy i nawet nie mam zamiaru tego zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenismeza
uwazam nadal ze 15cm to jest jednak srednia czyli przecietny czyli slabo sie nadaje ok jest od 17cm+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenismeza
i nie mam wiadra tylko wy macie male kutaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz być nieźle rozyebana rozklapiocha :O skoro przeciętny pitol ci za mały. Odejdź od męża, z pewnością znajdzie sobie partnerkę z prawdziwego zdarzenia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem załamany po przeczytani
tego tematu, ja głupi sądziłem, że moje 7cm nie będzie miało znaczenia dla zakochanej kobiety:( teraz to już nigdy nie zagadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh my loveeee
jakie to smutne ze dla was szmat liczy sie tylko wielka pała i nic poza tym. Wh ale wy glupie jestescie. nie wiem czy smiac sie czy plakac. No ale takie mamy czasy. Milosc juz nie istnieje, teraz liczy sie kasa i sex. Sam mam 14 cm i nigdy zadna dziewczyna nie narzekala. Wiem ze nawet z takim sprzetem jak moj jestem o wiele lepszym kochankiem niz wiekszosc tych frajerow z wielkimi kutasami ktorzy potrafia tylko wkladac i wyciagac, jak mlot pneumatyczny. No coz jesli was satysfakcjonuje taki sex to wspolczuje. pozdrawiam wszystkich facetow z malymi i srednimi penisami ktorzy nie maja kompleksow a wiem ze takich jest niewiele. Ciekawe jaka w lozku jest ta Tulinowa i inne zdziry co sie tu wypowiadaja. Pewnie lezycie jak klody hahaha. Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczta ludzie, Juras miał mikrusa, zażył pigułkę i tera je afican size;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero wstalem z lozka
No tez sie zastanawiam jak wygladaja te wszystkie laski co tak wysmiewaja mniejsze penisy. Idealami to one nie sa z pewnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz24
Przecież ona pisała, wcześniej że ma wibrator 20 cm, jak sobie taką pałą w piździe wierci to po co się potem dziwi, że kutas 15 cm jest za mały ... tępa dzida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyndalski
14,5 to mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julijanna33
idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×