Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość karolcia bez
masz cieniu 👄 autorko obetnij mu jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda7777
myślałaś ze nikt sie nie kapnie, podszywie nikt nie jest taki tępy wcale tego nieidzie zauważyć myślałas ze literki przemienisz i nikt sie nie kapnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Szelroku...Dobre ,tylko szkoda ,że to nie orginał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga głupie baby :-D Ogłaszam konkurs na najlepszy ciąg dalszy tej jakże przejmującej historii. Nagroda dla najlepszej: ruchanko :classic_cool: oł jeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to nie autorka
jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdochlast wsadz sobie gdzies taka nagrodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc... co powiesz maleńka ...na DWA ruchanka ... skoro jedno jedno jest niesatysfakcjonujące? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w dupkie
to ja chcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani to śmieszne podszywie ani nieśmieszne, raczej żałosne:) Witajcie kobitki:-D Wczoraj wracając do domu znalazłam karteczke obok drzwi, że przyjedzie o 17 aby porozmawiać, że dlaczego posunełam się do tak radykalnych kroków i wymieniłam zamki, rzeczywiście przyjechał, nie otworzyłam, darł się w niebogłosy, że kocha, że z tamtą to jednorazowa przygoda bla bla bla. Byłam u adwokata, złożymy pozew o rozwód, jego powiadomi tylko o dniu rozprawy, detektywa także wynajełam, czekam teraz na rezultaty, z tego co mówił detektyw dupek nie poszedł do pracy, ciągle siedzi w domu, zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luuuu
Czemu jesteś taka zawzieta? Może to faktycznie był nic nie znaczący skok w bok. Nie dasz mu szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręce i nogi opadają. Nagroda, będzie dla tej która napisze najlepszy ciąg dalszy historii. Noż baby, czytajcie że zrozumieniem :-o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjaga
ha ha ha jak skok w bok może być nic nie znaczący!!!!!! może mi to wytłumaczysz bo dla mnie to niepojęte co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem o co ci chodzi pizdo.... ja sie napocę ,a nagrode zgarniesz ty:P Bo jak pisałam ,taka nagroda to tylko dla pustego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi przykro Szerloka
naprawdę... Czytam od początku i do ostatniej chwili miałam nadzieję, że wszystko się wyjaśni w inny sposób i będzie dobrze. Nie wyobrażam sobie odkryć czegoś takiego, nie wiem jak bym to zniosła. Najprawdopodobniej przez najbliższy rok nie podniosłabym się z łóżka :( Mam słabą psychikę. Dlatego podziwiam Twoje trzeźwe myślenie, ogarnianie spraw typu wymiana zamka czy adwokat. Bardzo Ci kibicuję i podziwiam Twoją siłę. Ja jestem tchórzem i słabeuszem. Od razu zaczęłabym sobie wyrzucać, że to moja wina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjn,.jn
Brawo autorko!! trzymam kciuki za Ciebie! a dupek ma za swoje, niech wie, że się szanujesz i nie bedziesz z kims kto Cie zdradza! 🌼 dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam Wasze wpisy i chylę czoła- rzadko się zdarza, że podobny temat nie zaczyna się od słów: "Leżę i płaczę bo nie wiem co robić". Tak to jest jak osoba, z którą kilka lat zjada się codziennie śniadanie, a wieczorem kładzie przy niej w łóżku okazuje się jadać śniadanie również w innym towarzystwie. I gościć w innym łóżku. I trzymam mocno kciuki- rób tak, żeby było dobrze, ale teraz- jedynie Tobie. I mądra baba jesteś, rad nie potrzebujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bietka 123
Ufff,nieciekawie,ale trzymaj się autorko-jesteś świetną kobietą,dasz sobie radę i znajdziesz faceta,na jakiego zasługujesz. A tego dupka puść z torbami-niech popamięta na zawsze,czym grozi zdrada A swoją drogą to dupek totalny-myślał,że wykiwa psychiatrę ? Chyba za mało w Ciebie wierzył :D Do pracy nie chodzi,bo sie pewnie wstydzi,że sprawa się wydała ,Wziął zwolnienie,ale co dalej ? A gdzie on teraz mieszka z tymi swoimi ażurowymi ciuchami ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaaaa11
Oj :) takiego obrotu sprawy misiaczek nie spodziewał sie nawet w snach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mój mąż by mi taki numer wyciął ,to mamunia pogoniła by w cholerę . Trzymaj się i pisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro Szerloka, kochana a skąd w Tobie tyle pesymizmu? Słabeuszem? Tchórzem? Te dwa przymiotniki idealnie pasują do dupka, ale nie do fantastycznej kobiety, wiernej, dobrej, po czym to wnioskuje? Po Twoim poście, głowa do góry!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z pewnością to
szerloka sama sobie odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi przykro Szerloka
Dzięki Szerloka 🌼 :) bardziej wierzysz we mnie niż ja sama w siebie ;) Znam swoją psychikę niestety, oj kruuuuuchuuutka ;) Ej! ale to ja chciałam Ciebie pocieszyć a nie odwrotnie ;) Cieszę się, że dobrze się trzymasz, wydaje mi się, że jesteś w dobrej formie i tak trzymaj!!! :) Wierzę, że to wyjdzie Ci tylko na dobre, że los ma w zanadrzu kogoś wyjątkowego dla Ciebie :) Jak by Ci się czasem zaczęło robić smutno, pomyśl, że to co przeżywasz teraz, to jest tylko etap przejściowy, za którym czeka szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi przykro Szerloka
hihi........zresztą co ja tu będę dawać złote rady psychiatrze... :P Sama wiesz najlepiej jak sobie to "przetłumaczyć", by nie dać się smutkom :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
Pamiętaj szerloka ...jestesmy z Toba.Szansy drugiej NIGDY.Dałam i co...powtórka z rozrywki.Dałam, bo bardzokochałam .Pamiętaj facetowui ufa sie jak spi to to przy Twoim boku.Pozdrawiam Ciebie i inne babceczki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi ....
misiaczka, ze na taka siekiere trafil....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×