Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość tak wyjasnia
sie ze on cos kreci. Nie chce bys go podwiozla, druga karta. A w zareczyny szarej myszki nie wierze, no chyba ze z twoim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zdjąć simloka z aparatu i wtedy każda karta Ci wejdzie bez pinów ,srinów. Masz chyba w domu jakis stary telefon,jesli nie, to trzeba zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieź tą karte koniecznie bo to może być dowód nie do przebicia kup telefon zwykły bez simloka i pin ominiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał karte w portfelu i nagle nie ma? Domyśli się, wezme jego portfel pojade do centrum handlowego, pójdę do operatora, złamie pin i wsadze do swojego telefonu, ale tak myśle, że wtedy smsy przyjdą od "kogoś" i wtedy tej osobie raport przyjdzie i powie misiaczkowi, że miał włączony wtedy i wtedy i dlaczego się nie odezwał czy coś i się wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyłam wypowiedź
wszystko fajnie, ale co wy pierdolicie za przeproszeniem z tym facebookiem szarej myszki? jesteście naprawdę takimi idiotkami? nie kazdy się chwali swoim prywatnym życiem na tym portalu. ja np nie mam zdjęć narzeczonego :) nie mam też statusu związku. nie potrzebne mi to. kto ma wiedzieć ten wie. a takie "chwalenie się" jest dla mnie żałosne. więc nie wiem czymu sie autorko tak czepiasz tej "szarej myszki. dla mnie odpisała normalnie i jej bym dała spokój. zajmij się pinem do karty i wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyłam wypowiedź
"ale tak myśle, że wtedy smsy przyjdą od "kogoś" i wtedy tej osobie raport przyjdzie i powie misiaczkowi, że miał włączony wtedy i wtedy i dlaczego się nie odezwał czy coś i się wyda." Ale Ty wtedy przecież już będziesz pewna że rucha na boku i powinnaś mieć za przeproszeniem w dupie to czy coś się wyda :) no bo się wyda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wyjasnia
nie do operatora tylko do takich punktow gdzie sa telefony uzywane i oni przewaznie maja napisane sciagamy simlocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zapomniałeś kodu zabezpieczającego to jest parę wyjść. 1. Zaktualizować Soft - wtedy kod ustawisz sobie sam od początku. 2. Albo iść do serwisu i tam ci wgrają boxem soft jak nie masz kabelka. 3. Standardowy kod zabezpieczający Nokii to 12345. 4. Spróbuj wpisać wygenerowany kod dzięki IMEI: 4066245225.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaitak
Pewnie, że zdjecie simloka nic nie da. Zdjecie oznacza, ze może działać w innej sieci. Jeśli już dwa razy wpisałaś zły pin za chwilę poprosi Cie o kod PUK. Nie ma innej rady jak znaleźć pin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a odwrotnie
Sim nie ma nic wspólnego z pinem. Może być również tak że w tym samym portfelu jest karta z której wyłamuje się kartę sim, tam jest pin, a jak już jest za blokowany to i puk. Nie chodź do operatora sieci, tylko do tych co sprzedają stare telefony, tam ci odblokują za 20 zł na miejscu. Jak tu czytam nie których wypowiedzi co do znajomości sim i pin to aż się słabo robi. Też śledzę ten wątek, trzymaj się autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sie wyda
to dobrze ,że jest ktoś mądry i doradzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerloka, kod pin podadzą Ci na infolini tylko wtedy jeżeli misiaczek nie ZAREJESTROWAŁ karty u operatora. Zadzwoń i poproś. Tylko jeżeli karta nie jest zarejestrowana to zadadzą Ci kilka pytań np. czy w ciągu ostatnich 10 dni telefon był doładowywany jaką kolwiek kwotą, czy jest wykupiony internet itp. Czytam od początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bez
no siemka:) kody piny i inne widzę dzisiaj w temacie:D a może pogadać by trzeba ,ostatecznie cos Was łączy:P;) wiesz czasami nie ma nic oprócz naszej wyobraźni:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można złamać kod pin nie znając go,wtedy trzeba iść do jakiegoś punktu napraw tel i innych tel pierdół i powiedzieć że sie pin zapomniało i żeby odblokował kod. Oni mają takie specjalne aparaty i programy do uaktywniania karty omijając kod pin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×