Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antybrytyjczyk

życie w biedzie czyli realia życia w anglii.

Polecane posty

Gość gość
Uk jest po to aby ciagnac kase. Zarabiac w uk i wysylac do PL. Oni łupili kolonie my tez mamy prawo ich łupic. Sprawiedliwosc dziejowa. I PL pieknieje, domy cud miód a nie te ich domopodobne rudery z dwoma kurkami w zlewach. Angole nie oddali po 1945 polskiego depozytu zlota. Robcie przelewy do PL. Tak nam dopomoz bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oddaliśmy i nie oddamy polskiego złota. To co jest w naszych brytyjskich bankach jest nasze i nic nikomu do tego. A teraz polski osrusie możesz nas pocałować w naszą brytyjska dooopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz niedlugo PIS rozpocznie negocjacje z brytolskim rzadem w sprawie zwrotu polskiego zlota. Dzieki temu Polska znacznie sie wzbogaci. A w miedzy czasie rozkoszujemy sie angielskimi dotacjami ktore plyna do nasz szerokim strumieniem i ktorych nigdy nie oddamy;) robcie przelewy do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z 13:16 dzi - Chemia i kosmetyki tanie jak barszcz, wiele rzeczy za symbolicznego funta - generalnie to zgadzam się z wieloma rzeczami jakie napisałas. ale serio, kupujesz chemię i kosmetyki tanie jak barszcz, czy za funta? gdzie, pytam. w poudlandzie ...?? Ja kupuję np szampon za 7-10 funtow. mydlo w plynie 500ml za 305 funtow. owszem kupie czasem carex czy cos za funta nie poiwem. zel do mycia twarzy czasem kupie garnier z miodem za 3 ale lubie tez konkretny, z dobrym skladem dosc naturalnym, australijski za 16 funtow (a starcza mi na prawie 3 miesiace, wiec jest tani, jakby nie patrzec). chemia... pokaz mi proszek do prania za funta. ja bym takiego nie kupila. no ale sa takie ze pewnie 1kg kosztuje 3 funty, wiem ze sa. ja np kupuje plyn do sprzatania lazienek ekologiczny za 7-8 funtow, co nie jest duzo wcale, a starcza na 2 miesiace jak nei dluzej. no, ale konczac, nie pisze b ysie klocic, ale wiesz, z ta chemia i kosmetykami za symboliczngo funta lepiej nieco uwazać... to jak z jedzeniem w dużej mierze - najtansze nie wiadomo co, a cos lepszej jakosci nieco drozej, no ewiadomo ja kupie to drozsze lepsze. to jakby ktos uxnal "paczka duza chipsów za 1 funt i jedn o(mega zdrowe!) awokado tez za 1 funt ... eee, to ja kupię chipsy" ... :O :O neistety, wielu ludzi tak zrobi. ale ja kupię awokado ;) milej soboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Nie czuję urażona. Kupuję rzeczy z niskiej półki, typu ten Carex albo żel do twarzy z Garniera. Chociaż w Polsce to nawet i tego nie kupowałam tylko jakieś podróbki z Lidla czy Biedronki, także mój standard życia się poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawil ci sie standard o 5 poziomow w dół bo masz wokół tysiace kolorowych islamistow:D jak tam mieszkanie w domopodobnej zagrzybionej angielskiej ruderze w 12 w pokoju?:D bueheheeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję np szampon za 7-10 funtow. mydlo w plynie 500ml za 305 funtow X Bueheheeeee ale drozyzna :D w pl szampon kosztuje 7-10zl (2-3 funty). A mydlo 1-5zl a nie 305 funtow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki, jak wam tak źle w tej naszej UK to pocałujta nas w naszą brytyjska dooopę. Wy/pier/da/lajcie do tego waszego PGRu w waszej żałosnej PL. Tam jest wasze miejsce i tam możecie budować swoje życie za bezdurno. My Brytyjczycy do niczego was tutaj nie potrzebujemy. Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytole, jak wam tak źle w tej naszej PL to pocałujta nas w naszą polska dooopę. Wy/pier/da/lajcie do tego waszego PGRu w waszej żałosnej uk. Tam jest wasze miejsce i tam możecie budować swoje życie za bezdurno. My Polacy do niczego was tutaj nie potrzebujemy. Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol kretynie, nie zapominaj, że to ty byłeś u nas a nie my u was. Idź stąd śmierdząca Polska świnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w UK od prawie 12 lat. Mam swój dom , trzy sypialnie, 2 łazienki, jadalnia , salon , kuchnia , ogród. Oczywiście na kredyt - tak jak wszędzie i zawsze. Połowę pensji wydaje na opłaty związane z domem. Ćwierć pensji na konto oszczędnościowe. Za pozostała część żyje nieźle z trzema kotami. Jeżdżę na wakacje kilka razy w roku wspieram akcje charytatywne. Żyje. Mam wyższe wykształcenie. Trzy języki biegle. Da się - ale bierze to dużo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bueheheeeee ale drozyzna smiech.gif w pl szampon kosztuje 7-10zl (2-3 funty). A mydlo 1-5zl a nie 305 funtow ----- no tak, debil nie ma sie o co przyczepic, tylko o blad mialo byc 3-5 funtow. a wiesz, moj drogi kolego, dlaczego ja kupuje szampon za 7 funtow> lub droższy? bo mnie na to stac. a Ciebie najwyrażniej nie, skoro myjesz wlosy czyms za 7 zlotych - wybacz, to nie jest szampon ... ale plyn do naczyń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazowa idiotka - stara panna, samotna dziwaczka z kotami - chwali się domem, którego nie będzie miała komu zostawić, ale przez 30 lat będzie spłacać :D wieczorami pewnie chleje na umór i płacze z samotności. ywyntualnie :D jakiś przygodny seks z ciapakiem albo czarnuchem. wygrała życie na maxa! LOL :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13'30 ile razy jeszcze to samo wkleisz? Na dodatek nieprawdy. Przykład pierwszy z brzegu : wszystko,literalnie wszystko załatwiasz przez telefon czy mail,nawet sprawy w banku. Na reszte nie chce mi się odpowiadać, bo trzeba by zaprzeczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo matoły
macie w UK tylu urzędników za bezdurno? straszaków wiejskich na ulicach ścigających zacięcie babcie sprzedające pietruszkę? jaki wasz płemieł dostał poasdkę od Angeli za sprzedawanie swego kraju? jaką w tym waszym śmiesznym UK macie kwotę dochodu wolną od podatku :D? ile wydaliście na wspieranie ruchów LGBTQWXYZPUTYRFGVCD ???? my tu w PL mamy wszystko za bezdurno - matoły! co dobra zmiana to lepsza zmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, bingol napisz - jaka kwota w cudownej Polsce jest calkowicie wolna od podatku? o ile wiem to jakos 8,000 zlotych rocznie? haha. ale "dużo" , no no zazdroszczę... bo wiesz, u mnie w UK, to wolne od podatku jest 11,500 funtów, ... malo, co??? :P ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziekuj PO za to ;) to nie obecny rzad ja ustalal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole 0zł wilne od podatku w pl i brak ciapatych islamistow niz milion funtow wolne w uk i tysiace beżowych tam. Białe jest najlepsze;) nie kupisz sobie tego w smierdzacym jukeju;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wole 0zł wilne od podatku w pl i brak ciapatych islamistow niz milion funtow wolne w uk i tysiace beżowych tam. Białe jest najlepszeoczko.gif nie kupisz sobie tego w smierdzacym jukejuoczko.gifsmiech.gif ------- jak ja sie NIEZMIERNIE CIESZE, ze wyjechalam z tego gniazda katolickich rasistow o mentalnosci ze sredniowiecza, normalnie kocham Cie, Europo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S dała mi wszystko czego nie dała mi PL. Z pl wywiozłem tylko obcy akcent. Decyzja i wyjeździe z pl to była najmądrzejsza decyzja jaką podjąłem w życiu. I nie chodzi tylko o pieniądze (chociaż to też jest ważne). Tu gdzie jestem nie ma bingoli. Oni zostali w swoich obeszczanych, polskich PGRach i ryją za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwecja to goowno i tysiace kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc sama niz z takim nedznych pedalem jak bingol, uchlewajacym pedalski ryj w gronie takich samych polaczkowych cweli 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaslugujesz na wuefiste. Gnij w swoijej smierdzącej anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, idź stąd przebrzydły, polski obsrańcu. Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won stad smierdzace przegrywy z uk. Tu jest forum dla tych co mieszkaja w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja sie NIEZMIERNIE CIESZE, ze wyjechalas z polski i nigdy juz nie bedziesz jej okradac oszustko, nikt nie bedzie za toba plakal, normalnie kocham Cie, Polsko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingol matole
więc twoim zdaniem bingolku, forum o nazwie "poza LOLską" jest dla tych co zostali w kraju szczawiem i mirabelkami płynącym? PS.żeby nie było - po 6 latach spędzonych w UK i zdobyciu ichniejszego paszportu wyjadę do ciepłych krajów bo w tym syfie i zimnie szkoda marnować życia - ALE NA PEWNO NIE WRÓCĘ DO LOLANDII !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, idź stąd przebrzydły, polski obsrańcu. Won! To jest forum dla bogaczy z UK a Nie dla PGRowców polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjna swinio, idź stąd przebrzydły, szwedzki obsrańcu. Won! To jest forum dla bogaczy z PL a Nie dla PGRowców szwedzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda ze dla facetow zycie w uk to jakas padaka. Jesli chce sie poznac kobiete to nie ma szans. Bo anglicy to naprawde desperaci jakich malo i zalicza nawet dziure w plocie. Czasem jak patrze idzie anglik chlop 20 lat przystojny i wysoki z baba 40-50 lat bez zebow to mnie odraza bierze. A naprawde anglicy to dziecioroby i nawet takie obrzydliwe pr***no sie biora. Wiec poznac fajna dziewczyne w uk to jak trafic w totka. Wiec sie dziwic czemu maja polki powodzenie. Jak taki angol mial wczesniej o 20 lat starsza i wygladajaca jak wieloryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×