Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antybrytyjczyk

życie w biedzie czyli realia życia w anglii.

Polecane posty

Gość gość
Brytyjki są butne i dobrze znają swoją wartość. Żadna szanująca się brytyjska dziewczyna nie zwiąże się na stałe z Polakiem. No chyba że paszczura jakaś. Ale i nawet wtedy ma bogaty wybór ciapatych i w tej konkurencji polscy mężczyźnie też przegrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOLANDIA = ANGLIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cię DK! Dałaś mi wszystko czego nie dała mi pl. Jedyne co z pl wywiozłam to obcy akcent. Tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda! PL obdarzyła nas obcym akcentem. To wszystko co ten kraj miał nam do zaoferowania. Dlatego w dooopie mam patriotyzm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cię PL! Dałaś mi wszystko czego nie dała mi uk. Jedyne co z uk wywiozłam to obcy akcent. Tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda! UK obdarzyła nas obcym akcentem. To wszystko co ten kraj miał nam do zaoferowania. Dlatego w dooopie mam angielski syf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretyn....Polak mówi po polsku z angielskim akcentem, Buahahaha co za matoł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie w biedzie czyli realia życia w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie w Anglii jest lepsze od zycia w polszy nie musicie mi wierzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polakowi wszędzie pod góre i wszędzie źle, czy w kraju czy za granicą, wszędzie hoojowo, wszędzie chlają i wszędzie bieda, tępota średniowieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym piertolonym kraju buńczucznie zwanym PL tylko wojny, zmiany systemów i nędza od Mieszka I. Wszystkie systemy już przerabialiśmy od książąt przez królów, dyktature, socjalizm i kapitalizm i dalej gooowno z tego. Teraz niszczymy kapitalizmu i też jesteśmy niezadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w islamskim uk buahahahhahahahaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w kato-PL. Zambezi i metr mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam nędzne polaczki zawsze wiatr w oczy. Jak nie wojna, to zmiana ustroju albo przynajmniej klęski żywiołowe. I zawsze was okradają i cały świat was krzywdzi. A wy jak te barany za/pier/da/lacie w montowniach bez końca i zawsze za bezdurno. Co za naród nieudaczników i przegrańców. Nie macie nic swojego i zawsze robicie na kogoś. Białe murzyny z dorzecza Wisły pokrzywdzone przez historię. Kiedy wreszcie zaczniecie myśleć? Mordy w kubeł i do roboty! Ale to już w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam nędzne angole zawsze wiatr w oczy. Jak nie wojna, to zmiana ustroju albo przynajmniej klęski żywiołowe. I zawsze was okradają i cały świat was krzywdzi. A wy jak te barany za/pier/da/lacie w montowniach bez końca i zawsze za bezdurno. Co za naród nieudaczników i przegrańców. Nie macie nic swojego i zawsze robicie na kogoś. Białe murzyny z dorzecza Tamizy pokrzywdzone przez historię. Kiedy wreszcie zaczniecie myśleć? Mordy w kubeł i do roboty! Ale to już w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam nędzne angole zawsze wiatr w oczy. Jak nie brexit, to zmiana ustroju albo przynajmniej zamachy w londynie. I zawsze was okradają i cały świat was krzywdzi. A wy jak te barany za/pier/da/lacie w amerykanskich firmach bez końca i zawsze za bezdurno. Co za naród proislamskich nieudaczników i przegrańców. Nie macie nic swojego i zawsze robicie na kogoś. Islamska dzicz z dorzecza Tamizy pokrzywdzona przez historię. Kiedy wreszcie zaczniecie myśleć? Mordy w kubeł i do roboty! Ale to już w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to już czytaliśmy. Bingol, a kiedy napiszesz coś swojego? Nie potrafisz? Tak właśnie myślałam. Oj ty polski bucu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×