Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antybrytyjczyk

życie w biedzie czyli realia życia w anglii.

Polecane posty

Gość masiazall
prawde piszesz za bardzo policji zageneralizowałem(ale nutka prawdy w tym jest).co do reszty .lepiej niech ta młodzież ucieka to wtedy szybciej bedzie ich stać na rodzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, zależy jak kto się ustawi, biede można mieć też w Polsce. kredyt w uk to brałam tylko jak brałam kredyt na dom w uk, wiadomo, pierwsze lata, miesiące są cieżkie, ale jak ktoś sobie daje radę, to można się dorobić, jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszo
Lena D Bardzo uogólniłaś temat a tutaj diabeł tkwi w szczegółach. Po pierwsze pracując w UK za najniższą krajową luksusowe towary typu majtki czy mydło nie są już ciężkim wydatkiem dla miesięcznego budżetu każdego pracownika. W polsce pracując za 1111zł nie da się wogóle utrzymać. Na szczęście miłościwie panujący Tusk podwyższył limit osiąganych dochodów do uprawnień co do korzystania z MOPS, więc ciężko pracujący za minimalną krajową dostanie jakieś bloczki do baru mlecznego,może jakieś mydło,dodatek do rachunku na prąd czy gaz (pod warunkiem,że dana osoba najpierw mieszka w mieszkaniu własnościowym , które sobie wcześniej wyczaruje). W polsce też można sobie odłożyć.Np mając słoik i wrzycając drobne można mieć na wakacje na bilet pociągiem tlk nad morze. Można sobie również wymarzyć jakiś używany ciuch z lumpeksu i też się szarpnąć po wypłacie. Co do pomysłu na życie,cóz u mnie w domu po porstu pracowali i pieniądze były. Ja też pracuję, przyjmuje warunki takie jakie są ( nie jestem lekarzem czy innym wysokiej klasy specjalistą) i nie mam nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqewqewqe
"I uwielbiam to, że gdy jest Wielkanoc i cała Anglia idzie się nawalić, je czekoladowe jajka a potem je Easter Dinner w restauracji, my pieczemy mazurki, malujemy jajka i idziemy ze święconką, właśnie tak jak nasza polska tradycjia każe I wiem, czemu jest Boże Narodzenie, nie dlatego, że Święty Mikołaj przychodzi, tylko dlatego, że się Jezus urodził." ok, ale Jezus to się nie narodził w grudniu tylko marcu, a Boże Narodzenie 25 grudnia to przejete przez katolików swięto pogańskie Sol Invictus... :p Ja mieszkam w cudownej Polsce, wychowuję tu dziecko niepełnosrpawne sama, mam całe 950 zł dochodu ze swiadczenia pielęgnacyjnego i dodatków, nigdy bym się z mojego cudnego kraju nie wyprowadziła tam mi to dobrze. Mamy całe 15 zł na jedzenie w biedronce na dzień, czego wychodzi pełna siata, ostatnio nawet mi się udało zapłacic prąd! Jak mi smutno, to mogę isc do koscioła się pomodlic, albo do supermarketu poooglądac wystawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jest brzydka
Miales na mysli - w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up srap
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Adam123
Podziel się swoją wiedzą na ten temat (i nie tylko) na podane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie bardzo polecam dowody kolekcjonerskie z clubcard.com.pl . Zakup naprawdę się opłaca, bo tak dobrze wykonany dokumencik może uratować skórę nie raz nie dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie raz przekonałem się, ze dokumenty kolekcjonerskie potafią bardzo pomoc. Polecam fastidcard.com z idealnymi wzorami kolekcjonerskimi dowodu osobistego i prawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam zmywaki przyjezdzacie juz na easter do polski rajanerem niedojdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testoviron to gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tu testovirona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nieudaczniki w Polsce z wscieklosci przytupuja i aby wylac te zale i narzekania na moherowa Polske, tworza kretynskie topiki i sapia z nerwow smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Padam ze smiechu, kiedy stac mnie na wyjazd dwa razy do roku na wakacje, nie szczypiac sie czy to Teneryfa, Meksyk czy Dominikana. Slub bralam w Malezji, na plazy bo taki kaprys mielismy smiech.gif Odkladamy pieniadze, zyjemy na dosc wysokim poziomie, mamy perspektywy rozwoju zawodowego. I nie oszukujmy sie, polowy z tego nie mialabym w kraju bo majac dobre wyksztalcenie nie mam niestety zadnych znajomosci smiech.gif I juz w Polsce leze. Zreszta....co mnie to obchodzi. Wspolczuje autorowi nieudanego zycia jezyk.gif Dddddddd Normalnie Martyna Wojciechowska buehahahahahahaha Zasrani nieudacznicy tylko wycieczkami mogą się poszczycić. Zapomnieli tylko napisać, że to żaden wyczyn jeździć na wycieczki pracując w uka. Przecież, to bogatszy kraj i tam kazdy jeździ na wycieczki nawet bezdomny buehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha. Co za kretynskie gnidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całe bogactwo tja hehehe. Siedzą na socjalach , wynajęte nory, z karton gipsu, i nawet języka nie znają. Ci co odnoszą sukcesy, odnoszą je w Pl. Nikt nie musi emigrować by mieć namiastkę luksusu typu wyjazd na wakacje.albo gacie z primarka, nota bene jednej znajbardziej gównianych sieciówek.to w Pl musieli wegetować, jeśli taką podjarkę mają czymś, co jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie ja nie musze emigrowac, zakupy robie w Biedronie lub Netto, ciuchy a zwlaszcza gacie mam z Pepco lub Textil marketu i zyje se jak krol w super ogrzewanym bloku, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wam te mazurki piecze? Mamusie, bo wy lenie, gołodupcy nawet miesa upoec nie umiecie, a co dopiero o zrobieniu mazurka... Gdyby nie głupie idiotki polki, ktora jedna druga goni zeby podtrzymywac sie w tym tanim d****arskim niewolnictwie, to byscie wlłasne gowno z ulicy jedli a nie mazurki, tyle potraficie zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się cieszę że w PL jest tak jak jest. Pzecież nie zasługujecie na nic lepszego a w sumie i tak jest za dobrze. Polaczki zarabiacie za dużo a wszystko jest takie tanie. Dobrze wam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro UK to bogatszy kraj i nawet bezdomnego stac na ZAGRANICZNA WYCIECZKE.. to chyba lepiej mieszkac w tym bogatszym kraju, co ? :D Jak bede bezdomna w UK to sobie pojade na ZAGRANICZNA WYCIECZKE , a w PL bezdomny gdzie pojedzie ? :P Wuefisto golodupcu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej świnio, ponieważ to nie jest twój kraj. Nie przyczyniłas się do jego sukcesu szmato, tylko jak szarancza przyjechałas na gotowe. Idź lizać jaja świnio bez honoru. Sama jesteś golodupcem garomyju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kto wam te mazurki piecze? Mamusie, bo wy lenie, gołodupcy nawet miesa upoec nie umiecie, a co dopiero o zrobieniu mazurka... Gdyby nie głupie idiotki polki, ktora jedna druga goni zeby podtrzymywac sie w tym tanim d****arskim niewolnictwie, to byscie wlłasne gowno z ulicy jedli a nie mazurki, tyle potraficie zrobic... Dddddddd Dddddddd Widać świni rochania potrzeba. Swinio idz do jakiegoś ryzego Angola, oni lubią posuwac polskie świnie. Nawet taka maciorą jak ty nie pogardza. Ładnie im tylko jaja wyliz świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyniam sie o sukcesu mojego kraju od 16 lat, a ty jak przyczyniles sie do sukcesu PL ? :D Takiego sukcesu, ze ludzie jak szarancza z niego uciekaja ? :P Wole byc bezdomna w nie moim kraju, bo i tak pojade na ZAGRANICNA WYCIECZKE, a ty coz golodupny wuefisto.. przyczyniaj sie dalej do sukcesu.. :D tego swojego, biednego kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ludzie, tylko nieudacznicy świnio, a to jest roznica. Poza tym z UK wyjechało ponad 5 milionów Brytyjczyków, czyli prawie dwa razy tyle co z PL. Jakos swinio nie prujesz sie z tego powodu. Idź lizać jaja świnio i nie opisuj nam swojej zapijaczonej wsi świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zona piecze w PL głupia swinio a ty zazdroscisz mi haaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL swieta na bogato w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość system feudalny
bieda jest przez chciwość, bo polski "byznesmen" nie traktuje pracownika jako partnera w którego inwestuje i ten mu zarabia ( jak to robią na zachodzie ), tylko traktuje go jak niewolnika z którego trzeba maksymalnie wyciskać, aby w rok postawić sobie pałac i potem co roku następny ( większy ). Dla niego pracownik w PL to "gòwno" i "balast", który generuje koszty a nie myśli o tym że pracownik na siebie że zarabia i jeszcze na "byznesmena", i gdyby miał normalną godną pensje to pracowałby nie z przymusu ale z zapałem ( i byznesmen inną drogą i może troche wolniej też by się dorobił pałacu ). Na zachodzie proporcje zysku do pensji pracowników są niższe i pracownik zarabia i potem ma co wydawać ( często kupując produkty czy usługi pracodawcy gdzieś dalej w ekonomii, bierze kredyty itp ), ale nie w PL, gdzie pracownik ma tylko "przeżyć" i to ledwo, aby nie uciekł do konkurecji lub czasem za dobrze sobie nie żył, bo dobrze to ma żyć tylko "byznesmen". Przez taką durną mentalność PL jako kraj jest 500 lat za murzynami i tak zostanie. To nie kraj tylko kolonia niewolnicza, gdzie niewolnik nie może wyjść z niewoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że polskie pensje są zbyt wysokie. Ludzie zarabiają coraz więcej a przecież wszystko mają za bezdurno. W pl jest bajecznie tanio. I dobrze wam tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieda w UK bieda w PL to gdzie do kur/wy nędzy jechać? Do Niemiec, Szwecji, Holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka bieda w PL? Haha! Pełne parkingi co weekend przezd marketami, wypchane wozki, kilka aut w rodzinie, domy kupowane za gotówke. Kłuje w oczy? I dobrze bo tak ma byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale to wszystko dlatego że w pl żyje się za bezdurno a zarobki są zbyt wysokie jak tu ktoś stwierdził i prawdę napisał. Gdyby nie to, że w pl jest tak tanio No i że UE daje wszystko za darmochę to trzeba by było zdechnąć albo zatrudnić się w jakimś obszczanym PGRze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×