Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

smart girl - u mnie sałatka z wędzonym kurczakiem, pomidorkami koktajlowymi i sałatą :) Łosoś brzmmi ciekawie. Jak robisz salsę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady, jak mam pomidory z puszki to siekam, dodaję przeciśnięty czosnek, bazylię najlepiej świeżą, sól, pieprz, oliwa. Mieszam i wykładam na łososia skropionego cytryną. Zapiekam to ok 25-30minut. Jak mam świeże pomidory w sezonie, to piekę samego łososia i salsę robię w wersji surowej. Składniki w obu przypadkach takie same. Pycha z pieczonymi ziemniakami albo czosnkowymi grzankami z oliwą, można też poszaleć i dodać sera pleśniowego - niestety nie na diecie :( Bardzo szybki i zdrowy obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - Dzięki. Fajne i proste :) Musze spróbować przy okazji robienia ryby lub też zapiekanki z piersią kurczaka :) Ja już po obiedzie. Wieczorkiem wychodzimy do znajomych w odwiedziny na nowe mieszkanie. Obiecuję nie grzeszyć. :) Wezmę ze sobą coś na kolacje lub po prostu zjem wcześniej. Na Podwieczorek planuje jabłko z marchewką. A gdzie słodzik i motylek ?? Słodzika to już dawno nie ma.. Co z Tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :) Któraś z Was pytała wczoraj o paprykę ale zapomniałam odpisać. To była wydrążona papryka, a w środku kasza jęczmienna, mięso drobiowe z udek, marchewka, natka pietruszki, cebula, sól, pieprz. Nic specjalnego. Powinnam jutro mieć @ ale już mnie zaczął brzuch boleć. Znowu w czwartek waga będzie średnio wiarygodna... Mam nadzieję że więcej niż 70kg nie będzie :) Jakie macie przeczucia co do czwartkowych wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - Wczoraj miałam 72,2 kg więc chciałabym chociaż tych 0,2 się pozbyć. Wiadomo im więcej ma minusie tym lepszy humor.:) A jakbym zobaczyła 71,7 kg to już w ogóle było by super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkad przestalam jesc musli na sniadanie to moje problemy z wzdeciami minely. :) Zakupie ten blender - zobaczymy. W razie czego oddam :) U mnie na obiad ryba na parze z warzywkami na pewno ale jakimi jeszcze :) Smart girl - na pewno wyprobuje oby dwa przepisy :) w sobote weszlam na wage i było 69.2 czy 3 nie pamietam, wiec prage aby waga się utrzymala do czwartku :) Red lady - bedzie dobrze :) bądź twarda i nie pozwol się skusic na co nie co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - twój blender jest baaaardzo funkcjonalny - uwielbiam takie rzeczy, musze u mnie poszukac czegos podobnego i moze doloze troche wiecej pieniazkow i kupie cos podobnego do twojego. Bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleckberry - Plusem jest też to że ma kilka różnych noży - mogę trzeć ser, ziemniaki na placki ziemniaczane. Za pomocą tej większej misy z mieszadłem robię ciasto itd. Da rade zrobić bitą śmietanę i koktajle :) Jest na prawdę funkcjonalny. W małym pojemniczku jak blenderuje małej jabłuszko to aż taki delikatny mus mi robi :) I odpukać mam go 3 rok i działa jak nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was drogie kobietki.. u mnie pogoda beznadziejna a ja zle się czuje..to chyba z powodu braku miesiączki..jestem dzisiaj napuchnieta jak balon..ale ddosłownie jak balon..dobrze że mam jutro wizytę u lekarza..nie mam siły dzisiaj robić szczególnych posiłków..nie mam dzisiaj siły na nic..idę się położyć.. Miłego popołudnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, znalazłam ciekawa stronke http://www.kalorynka.pl/ motylek mam nadzieje ze lepiej sie czujesz.. red lady - u mnie ten twoj blender kosztuje ponad 100f. :) pokreciłam hula hop, zjadłam troche zupy pomidorowej z ryzem brazowym i zabieram sie do uregulowania dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wieczornych ćwiczeniach. Po 5 minutach na skakance myślałam że wyzionę ducha :) oj, czuję już jutrzejsze zakwasy :) Na kolację zjadłam resztę rybki z obiadu. Oczywiście @ już mam i pewnie znowu spadku wagi w czwartek nie zobaczę... Tak czy inaczej dzień zaliczam do udanych i jestem z siebie zadowolona :) blackberry, bierz się za nasz ćwiczeniowy zestawik :) Motylku, mam nadzieję że czujesz się już lepiej. Dzisiaj koszmarna byla pogoda, nawet moi chłopcy marudzili jak nigdy i starszy spał w dzień 3 godziny. Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ a myslalam ze dziś już czwartek i chciałam wejść na wagę hehe:) ale jutro, jutro ważenie:) smart girl - i jak zakwasy cię dopadły? wiem wiem ze mówiłam że będę ćwiczyć, no ale zawsze coś wypada:( dzisiaj nie odpuszczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) O dziwo zakwasów nie mam. Myślałam że uda i łydki mnie będą dziś bolały ale czuję się lekko i przyjemnie. Tylko męczą mnie trochę kobiece dolegliwości. Dziś mam zamiar zrobić całość z przerwą w połowie na odpoczynek, oczywiście skakankę też wezmę w obroty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana dietowiczki :) Ja wczoraj cały dzień ładnie trzymałam się diety. Na kolacje zjadłam serek wiejski o 18 i u znajomych z grzeczności 2 ciasteczka, bo koleżanka sama piekła więc nie chciałam robić jej przykrości i zjadłam - ze smakiem oczywiście :) Dzisiaj kolejny dzień zmagań :) Właśnie siedzę przy kawce i rozmyślam o śniadaniu. Powiem Wam że nawet nie jestem głodna póki co, ale dla zasady coś przekąszę, żeby nie zaburzać rytmu dnia. Blackberry - Mnie czasami każdy poranek miesza się z czwartkiem, bo już by człowiek chciał stanąć na tą wagę i podejrzeć czy są efekty czy nie ma :) Swoją drogą strasznie drogi u Was ten mój zestaw blenderowy. Może zakup w Polsce na Allegro na adres rodziców i niech Ci wyślą ? - właśnie wpadłam na taki pomysł. smart girl - Ja też @ przechodzę ciężko .. wtedy nawet chodzenie sprawia mi ból, bo bolą mnie biodra i nogi mi drętwieją.. motylek - Takie dni są straszne.. człowiek nie wie o co chodzi... nic się nie chce itp. Odpoczywaj, chociaż to ciężkie przy małym dziecku. Napisz co powiedział lekarz jeśli to nie tajemnica :) Ogólnie pogoda beznadziejna... szaro, ponuro, brak humoru i słońca.. ludzie snują się po ulicach .. Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - zawzielas się :) i dobrze! :) ja dzisiaj mam zamiar zrobic min 5 powtorzen i 15 z kazdej serii cwiczen na brzuch tej samej autorki :) mysle że min 3 razy w tygodniu cwiczenia i codziennie hula hop. :) skakanke też mam ale jakas dziwna i beznadziejnie się skacze na niej.. Jest strasznue lekka. Red lady - myslalam o tym samym. Żeby zamowic na adress rodzicow. Szukalam jeszcze cos podobnego do twojego ale ceny sa powyzej 100. Pomysle :) Motylek - daj znac co u ciebie? Co tam dzisiaj bedziecie pichcic? Ja zjadlam standard owsianke + sok pomaranczowy swizo wyciskany z 2 pomaranczy. Na 2 snd mam serek wiejski light :) różny mix owocow wzielam że soba w pudeleczko i pol kromeczki chlebka razowego z warzywami. A na obiad mam rybke na parze z cukinia i pieczarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na śniadanie zjadłam 2xwazę z szynką i ogórkiem małosolnym :) II - chyba zjem płatki na mleku Obiad - sałatka z pomidorem i mozzarellą + grillowana pierś z kurczaka A dalej nie wiem :) Mam już upragnione wakacje :)Całe tygodnie poświecę rodzinie :) Niestety nigdzie się nie wybieramy ze względu na wesele ale może po nim uda się wyskoczyć na weekend miodowy :) A u Was jakie plany na wakacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - pozazdroscic :) teraz odpoczywaj i nabieraj sil do weselicha ;) niestety mój limit się wykonczyl na wakacje i zostajemy tutaj (jak nigdy) no ale co zrobic. W sierpniu pojedziemy do pl na pare dni bo jestesmy zaproszeni na weselicho naszych dobrych znajomych. Zostaja nam tylko weekendy i wyjazdy nad morze na ryby itp. ;) Ciekawe co u kiki i u slodzika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja w nocy dostalam @. Czuje sie fatalnie a to dlatego ze to dopiero pierwsza od porodu..dostalam tabletki i jakos tulam sie po mieszkaniu ;/ o diecie dzisiaj nawet nie mysle.. Odezwe sie pozniej jesli lepiej sie poczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku kochany - odpoczywaj.. :( i dbaj o siebie. Odezwij się jak poczujesz się lepiej. Jeszcze pare lat do tylu mialam tak boilesne @ że mdlalam, wymiotowalam, biegunka itp naszczescie się unormowalo wszystko teraz, @ też mam bolesne ale nie aż tak jak byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - współczuje. Ja też mam bolesne @ ale od tego miesiąca przechodzę na tabletki anty i wszystko się unormuje. Przed ciążą na nich byłam i są świetne. Nie dość że @ były mniej obfitsze i prawie nie bolesne to jeszcze schudłam 4 kg. Trzymaj się i odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku kochany - odpoczywaj.. :( i dbaj o siebie. Odezwij się jak poczujesz się lepiej. Jeszcze pare lat do tylu mialam tak boilesne @ że mdlalam, wymiotowalam, biegunka itp naszczescie się unormowalo wszystko teraz, @ też mam bolesne ale nie aż tak jak byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - jakie tabletki anty bierzesz? Ja bralam nie pamietam nazwy to przytylam po nich. Teraz okolo 2 lata nie biore, ale jak odstawialam tabletki anty to @ mialam bardzo bolesne i nieregularne. A już pamietam bralam oc 35 przepisane przez dermatologa bo mialam problemy z cera.. Oczywiscie pomogly ale nie wiedzialam że nie wolno się opalac i trzeba stosowac kremy z wysokim filtrem, no i w skutek tego mam przebarwienia na twarzy, cera się polepszyla ale i tak nie jest rewelacyjna. Caly czas walcze z tradzikiem i przebarwieniami. :( Nie wiem czemu wyslal mi się post 2 razy.. Jak u was? Ja wlasnie jade do domku a tam rybka na mnie czeka:) a jutro wazenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry - ja mam przepisane przez ginekologa Yasminelle. Brałam je ok 3 lata przed ciążą i jest wszystko super. Wyprysków nie ma, schudłam i czuje sie dobrze podczas @. Na podwieczorek serek wiejski + 2 herbatniki Kolacja - 2x waza z twarożkiem + 3 paluszki rybne. Coś tu dzisiaj cicho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jestem w jakimś dołku... Humor mam do d. Może to przez @. Oby jutro waga mnie pozytywnie zaskoczyła i poprawiła ten podły nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamannnnnn
08:38 lady-red ..... smart girl - Ja też @ przechodzę ciężko .. wtedy nawet chodzenie sprawia mi ból, bo bolą mnie biodra i nogi mi drętwieją.. 20:11 lady-red blackberry - ja mam przepisane przez ginekologa Yasminelle. Brałam je ok 3 lata przed ciążą i jest wszystko super. Wyprysków nie ma, schudłam i czuje sie dobrze podczas @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - najlepiej nie zwracac uwagi na pomaranczki :) Smart girl - mam nadzieje że jutro lepiej bedziesz się czuc. No i portugalia odpadla :( ehh ogladalam meczyk i popijalam wode z cytrynka:) jutro wazenie wiec jestem ciekawa mojej wagi :) wy zreszta też :) no i nie cwiczylam dziś nic a nic :( kiepsko :( dobrej nocki wam zycze i do jutra :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×