Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zgrabna24

Dieta dr Dukana -> 16 kg do zgubienia! Pełna motywacja! Zapraszam!

Polecane posty

POMARAŃCZKO jak masz zły dzień to idz się gdzie indziej wyżywać.. ZAL to mi sie ciebie zrobiło jak przeczytałam co napisałaś... ;/ Brak słów jaki niski poziom reprezentujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HahahAhahahaha zal
Milka 89 - ja nie przechodzę na dietę, nie prowadzę a la dzienniczka na kafe i pije alkohol plus wpierdalam hamburgery o 4 nad ranem :) Glupa nie pal, ze ci smutno bo wcześniej tez 'grzeszylas' :D Wstyd by mi było, ze moja dietę upublicznilam a i tak dalej jem świństwa. Nieogary jesteście :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nigdy nie schudniemy jak już schudłam 27 kg?! Oczywiście ze schudniemy ale na to czasu potrzeba. A pączek, hamburger czy kiełbaska z grilla też jest dla ludzi (nawet tych na diecie) ważne żeby nie jeść tak co dzień a od czasu do czasu to będzie ok. Milka pewnie po dużej ilości węglowodanów w drinkach i hamburgerze waga poszła do góry ale teraz znów Ci spadnie. Co do jedzenia o 4 nad ranem. Ja jem o różnych porach. Jakiś czas temu siedziałam całą noc bo pisałam pracę wiec o 3 w nocy jadłam i piłam i waga spadła. Często jem wieczorami koło 22 bo wtedy mam spokój i mogę dokładnie pogryźć jedzenie chociażby a nie połykać na szybko biegając za dzieckiem i uważając żeby nie porozlewała niczego, albo stoi taka przede mną otwiera buzie i mówi ammmmaaa a jak jej mam dać jak tam syfy słodziki? Wolę jeść obiad w porze wspólnego obiadu a kolację jak już dzieci śpią. No i jak widać nie ma to specjalnego wpływu bo waga leci. Nie jest tak do końca ważne że raz na jakiś czas zje się coś mega niezdrowego niezgodnego z dietą i kalorycznego. Ważne moim zdaniem jest żeby po takim wyskoku umieć przejść od razu do porządku dziennego czyli wrócić do diety i walczyć dalej. I droga pomarańczko gwarantuję Ci ze schudnę. mam już za sobą 27, przede mną 16 więc do celu już bliżej niż dalej. Nie osiągnę tego ani jutro ani do końca wakacji, ale na Boże Narodzenie zajrzyj tutaj i sama się przekonasz. Pozdrowienia dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny też jestem na Dukanku,dziś mój 3 dzień białek.Od jutra warzywka.Mam swój topik,ale jestem tam sama więc jak nie macie nic przeciwko chętnie się do was przyłącze.W grupie siła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARAŃCZKO... widze ze słabą masz pamięć.. 83 nie 89 :/ ale to pewnie od tej nienawiści którą do nas pałasz.... GK Beauty jak najbardziej masz racje i trzymam za nas wszystkie kciuki :D Adelajda zapraszamy i super bedzie nas więcej :D Melduj sie w miare możliwośći... Czekoladowa tym razem napewno Ci się uda ;D do dzieła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwazylam sie dzisiaj rano i ważę 64,6. Tyle ile jak reygnowalas z diety. Powroculam jednak do swoich dawnych nawyków żywieniowych. Wszystko (oprocz slodyczy, smazonego i tlustego) ale w minimalnych ilościach. I na tym sposobie chude szybciej, niż na duetach. Anyway co jakiś czas będę sie pojawiać i pisać ile Schudlam ;-) Choć jakoś robie to przeciwko sobie, bdeskiet mi nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czejść wszystkim chciałam się pochwalić,ze schudłam kolejne pół kg i dzięki temu mam 5 na przedzie.Od dziś warzywka.Postanowiłam iść systemem 5/5.Zjadłam dziś placki otrębowe z polędwicą i pomidorkiem a obiad i kolacja to brokułowa ze sporą ilościa cyca kurzego i zabielona całym serkiem wiejskim żeby mieć więcej białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z wami dziewczyny?czemu nikt się nie odzywa?ja właśnie pałaszuje śniadanko-placuszki otrębowo-budyniowe oj to jest rarytas!strasznie je lubie szkoda,że można je tylko raz dziennie jeść.Ważyć się póki co nie planuje dopiero jak skończe warzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelajda ja pojde 1/1 dukan pisze w ksiazce ,ze najpierw polecal 5/5 ale doszedl do wniosku ,ze na 1/1 tez sie chudnie i nie jest monotonnie, 3 lata temu szlam 1/1 i chudlam non stop i nie mialam zadnego zastoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zmieniam stopke dosc duzo wydarzylo sie w moim zyciu, nie mialam czasu jesc w ogole, albo jadlam albo w ogole po pierwsze dalej nie mam pracy, wiec to co zarobilam nie bede tracic bo zostane z zerem :( druga sprawa postanowilam wrocic do polski, wiec dlatego potrzebuje kase, nie chce jej wytracic na jedzenie a trzecia sprawa mam problemy z zebami, nie moge normalnie jesc :( nie dosc ze prawa gorna 5do leczenia kanalowo, przy prawej osemce zrobilo sie zapalenie, to jak zapalenie zejdzie to wszystko 8 do wyrwania, psuja mi sie, a sa niepotrzebne. jestem taka szczesciara ze mi wszystko 4 urosly w dosc krotkim czasie lekarz powiedzial ze mam tak "duzo" tych zebow ze nie mam jak umyc tych zebow szczoteczka i ze beda sie psuly, az mi dzisiaj wstyd bylo u dentysty, bo przeciez myje zeby :( ostatnimi dniami to sie faszerowalam tabletkami bo spac w ogole nie moglam, cieple i zimne oklady na zmiane. taki stan trwa od poltora tygodnia. mam umowiona wizyte dopiero na 19lipca, i dobrze ze dzisiaj poszlam z ta osemka bo lekarz mowi ze jak bym tyle czekala to by bylo powazniejsze. a poszlam na emergency. takze tego, jak mi sie wszystko pouklada, z praca, z zebiskami, to wtedy znowu do was dolacze. waze 77kg, powoli waga schodzi w dol ale nie moge sie do diety przylozyc bo to kosztuje :( wiem ze pieniadze raz sa a raz ich nie ma, ale mieszkam z rodzicami i nie umre z glodu :( dziewczeta za was trzymam kciuki, a jak mi sie wszytsko ulozy to wtedy do was dolacze :) mam nadzieje ze bedzie mniej niz 77kg, bo tez bede sie ograniczac w jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za was kciuki ..przeczytalam to wszystko co pisałałyscie z wielkim zainteresowaniem ..sama potrzebuje schudnac ale jak narazie nie stac mnie na to.Probuje swoich sił ..kiedys schudlam 10 kg na swojej własnej diecie i utrzymalam jej wynik przez 5 lat ,zapuscilam sie po smierci meza (zajadałam swoje smutki )no i teraz jest tego efekt.Mam nazieje ze uda mi sie zrzucic kilka kg zaczełam 2 tyg temu ,narazie nic nie widac :( Pozdrawiam was wszystkie jestescie super kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejaOna nic się nie martw jestem pewna,że waga bedzie spadać.Jakim systemem idziesz?z jakej wagi startujesz i jaki jest Twój cel?3 mam za Ciebie kciukasy jestem pewna,że wszystkim nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 3 maj się będziemy na Ciebie czekać,mam nadzieje,że wszystko się u Ciebie jak najszybciej poukłada.Dietą nie dokładaj sobie zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelajda - dziekuje za mile slowa :) jesli u mnie z praca ruszy nawet jutro, za tydzien za dwa, to wtedy dolaczam, w polsce jak najbardziej dalej bede ciagnac diete, ale teraz po prostu nie pracuje i naprawde zal mi ruszac kasy :( widze ze dieta dziala wszystkie ladnie chudniemy, powoli, bo powoli ale efekty sa. nie moge na dukana teraz zadnego zlego slowa powiedziec :) a plusem jest jeszcze to ze poprawila mi sie cera :) takze dziewczyny walczcie dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie masz za co dziekować.Ta dieta jest kosztowna i dlatego ja sama troche oszukuje-w kółko jem to samo głównie twaróg,wieśniaki,cyc kurzy-ten już do najtańszych nie należy.Jednak dieta działa i to się liczy.Zostało mi tylko 3 kg,mam nadzieje,że szybko sie z nimi uporam i przejde na 3 tam już będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D widze ze mamy nowe koleżanki suuper :) Aga w takim razie bedziemy na Ciebie czekac :* Ja dzisiaj po długim weekendzie (od czwartki) wróciłam do pracy i powiem wam szczerze ze troszke zgrzeszyłam :/ Dzisiaj zaczynam 5dni samych P... W piątek wyjezdzamk do szczyrku na weekend z narzeczonym i musze coś sie stopić bo tam basen, spa i wogóle przeciez nie wyskocze jak wieloryb!!! Zła jestem na siebie ze potrafie zaw3alić ...:( Mało tego schudłam tylko 4kg... zawsze coś ale strasznie mozolnie mi to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewzyny od dzisiaj wracam na dietę. Waga początkowa : 63,9! Po rezygnacji z diety Schudlam pól kilo! A jadlam ciasta i ciasteczka ( sama piekę)!!!! ;-) Mój pierwszy cel to 60kg Mój drugi cel to 56kg Mój trzeci cel to 52kg Ja chce być BARDZO CHUDA. Wypilam na razie kawę. Śniadanie zjem około 8:30 Trochę ryby i kilka plastrow indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niveababy87666
Hey dziewczyny Moge sie dolaczyc? mam 25 lat, 166cm, kolo 79kg Dzisiaj moj II dzien uderzeniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Dzisiaj Wypilam kawę z mlekiem. Pózniej Zjadłam 300gr ryby o 8:00. O 10:00 Zjadłam mały setek wiejski i o 17:00 100 gram plastrow z indyka i 100 plastrow z kurczaka. Pije herbaty i wode cały czas. Właśnie jadę do domu i zrobię sobie jakiś deser czekoladowy z otrebami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×