Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zgrabna24

Dieta dr Dukana -> 16 kg do zgubienia! Pełna motywacja! Zapraszam!

Polecane posty

Czekoladowa to wyślij! napewno wygladasz lepiej niz ja :(.. Dziewczyny dzisiaj mam ostatni dzień P+W... a od jutra znowu przez 5dni same P... Jezu jak ja to przezyje .. znalazłam faja strone z przepisami: http://zkotemwkuchni.blogspot.com/2011/01/chleb-z-mikrofali-dukan.html zerknijcie moze wam cos posmakuje :D Ja dzisiaj pieke chlebek dukana bo normalnie juz bez niego wytrzymac nie moge .. Do jutra lachonki pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja odlaczam sie od diety. Milce wyslalam zdjecia mojej figury. Jest kilka powodow, dla ktorych rezygnuje. Mecze sie na niej bardzo. Wczesniej jadlam duzo owocow, warzyw, jogurtow, suchary i wafle ryzowe zamiast chleba. Do tych wafli i sucharow jadlam zazwyczaj plastry z indyka. Ale jesc non stop mieso i ryby to jest dla mnie za ciezko. Niektorzy sadza, ze powinnam jeszcze przytyc! Nie mam zadnej nadwagi, nie powinnam sie odchudzac. Za bardzo tesknie za owocami. Ja przerozne owoce jadlam caly czas i nie wyobrazam sobie ich nie jesc przez kolejne kilka tygodni :( Nie chce stracic swojego biustu. Bedac nastalatka bylam grubsza i mialam wiekszy biust, teraz mi zmalal i jak na razie trzyma sie jeszcze rozmiaru 70D :) ale nie chce, zeby sie zmniejszyl. Za drogo mnie to kosztuje. Dziennie wydaje prawie tyle ile wydawalam tygodniowo! Bo moj pracodawca mi oplaca jedzenie, wiec w tygodniu w domu malo co skubne, bo w pracy jem. No ale on nie bedzie mi diety sponsorowal... Nawyki tego zywienia mi pozostana cos czuje ;) Jak mi sie zachce ciasta to poszukam jakiegos dukanowego, albo ten krem a la nutella! Niebo w gebie!! ;) Ja za was trzymam caly czas kciuki i mam nadzieje, ze z dnia na dzien bedziecie chudly!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa - to znowu chyba rodzinne ;) Ja sie obkupilam przed chwila twarogiem i setkami wiejskimi, a zaraz idę robić omleta z krewetkami na rano :) disiaj koniec warzyw. Znowu 5 dni protein ale na to sie akurat cieszę!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie robię bułeczki - jajko. 2 łyżki otrab, łyżką serka homogenizowanego, pól łyżki proszku do pieczenia. Przyprawy. Ja dałam papryke i Koperek. I do mikrofali. Wyszły pyszne i juz koeljne 2 miseczki stoją w kolejce ;) bo to można do zwykłej miseczki. One i tk sie odkleja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta spróbujcie Zrobić te bułki. Wyszło pyszne. Ja Aczelam disiaj proteiny. Więc na śniadanie bułka z szynka. Do pracy mam serek wiejski i płaski surimi. Oraz twarog z jajkiem ogorkiem i szynka Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta spróbujcie Zrobić te bułki. Wyszło pyszne. Ja Aczelam disiaj proteiny. Więc na śniadanie bułka z szynka. Do pracy mam serek wiejski i płaski surimi. Oraz twarog z jajkiem ogorkiem i szynka Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa.. nie dostałam twoich fotek :(..i szkoda ze rezygnujesz, ale jak nie masz z czego sie odchudzac to moze nawet dobrze przeciez nikt tu nie chce za wieszak robiec nie?? jak przytyjesz (a tego nie życzymy) to wpadnij do nas ;D Agniszka ja właśnie wczoraj piekłam te bułki i są przepyszneeeeeeeee, przytargałam do pracy 1dna i zjem ja z serkiem i wedlinką drobiowa:) od dzisiaj bede je piec bo sa tanie i normalnie niebo w gebie :D I dzisiaj tez zaczynam 5dni P... Agnieszka jak bedziesz miec jakiś pomysł na jedzonko to pisz ja tez bede ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam dziewczyny powiem ze wole fazę bez warzyw, tak stwierdzam Nie chce mi sie gotować więc na warzywami jadłem Pomidory i ogórki. Jak mam fazę bez warzyw jestem szczęśliwa. Tak to u mnie działa ;) Ja na bieżąco pisze co nam do jedzenia albo co sobie robię więc zawsze możesz podpatrzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga powiedz im jak ja wyglądam :P Słuchajcie jem teraz takie jakby wafle zbożowe blvita I powiem wam, ze idealne są na te dietę. Bo zawierają tyle tego wszystkiego ile wolno. Tak jak mowilam, nawyki pozostały mi w głowie z tej diety, choć ja i tak nigdy tlustego/smazonego, czy czekolady nie jadlam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziś 72,5 kg. Ale wiecie co... Chyba muszę zrobić test ciążowy ;-) A co u Was? Pozdrawiam gorąco! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Może i taka dieta jest skuteczna, ale bez aktywności sportowej się nie obejdzie. Ruch bowiem sprzyja odchudzaniu, to bardzo dobry sposób, by pozbyć się kilku kilogramów, a ponadto pozwoli wzmocnić organizm i mieć dobra kondycję. Najlepiej jest wykonywać trening tlenowy, co drugi dzień po około czterdzieści pięćdziesiąt minut. Wówczas można uzyskać bardzo dobre rezultaty. Jaki sport wybrać? Najlepiej ten, który lubisz. Jak lubisz pływać to pływaj, jak lubisz masze z kijkami nordic walking, to je wykonuj. Ja natomiast na twoim miejscu zdecydowałbym się na dietę 1200 kalorii. Jest ona zdecydowanie lepsza od tej diety dunkana, bo nie wywołuje efektu jo jo. A o skutecznym odchudzaniu informacje można znaleźć na http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2012/05/22/na-odchudzanie-bez-efektu-jo-jo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa nie dostałam twoich fotek:( Ja po 2 śniadaniu : bułka dukanowa +plaster szynki drobiowej+dramstik gotowany a potem podpieczony w piekarniku :) pychotka Zgrabna rób test i mów czy bedziesz mamusią czy dalej walczysz z nami :) ;D Powodzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czekoladowa ja też poproszę o fotki Mój mail gkbeauty@o2.pl Ja właśnie pożeram śniadanie. Kanapki z indykiem i ogórka no i kawa. Wcześniej witaminki w tabletkach i woda (włosy mi wypadają przez te diety garściami, a nie chcę być szczupła ale łysa!) Chyba coś jednak schudłam, albo mi się wydaje, ale dziś wtłoczyłam zad w spodnie rozmiar 36. Co prawda są jeszcze niesamowicie obcisłe ale wchodzą! I się dopięły! (siadać w nich się nie odważyłam jednak). Ale wagi nie tykam. Dopiero w niedzielę się zważę i wtedy zobaczę czy to moje urojenia czy faktycznie jest lepiej. Wczoraj gotowałam zupę curry polecam bo pyszna: pół piersi z kurczaka pokrojonej w kostkę, pół cebuli pokrojonej drobno, woda, sól i pół opakowania przyprawy curry. Wszystko pogotować aż odparuje, na koniec zagęściłam odrobiną mazeiny i podałam z kleksem jogurtu naturalnego. Pyszna i sycąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgrabna teraz dopiero doczytałam ze ty testujesz! Trzymam kciuki mocno. Ja w sumie robię test co 2 miesiące od kiedy jestem na diecie bo okres pojawia się kiedy sam chce i nic wspólnego z jakimkolwiek cyklem to nie ma. Zawsze jest stres, ale kończy się dobrze. W sumie więcej dzieci bym nie chciała wiec się zabezpieczamy, ale wiadomo ze nic 100% nie daje. No ale jak się trafi to co zrobić. Byłoby i tyle. Trzeba by bylo wszystkie plany pozmieniać i caly system ogarnąć na nowo, ale tragedia żadna by z tego nie była. Tak gdzieś tam na dnie chciałabym jeszcze raz to kiedyś przeżyć. Ciążę, poród, pierwsze chwile z noworodkiem. Jeszcze raz patrzeć na pierwsze kroczki i słuchać pierwszych słów, oglądać bezzębne uśmiechy. Ale to na prawdę na prawdę głęboko. Bo tak na co dzień jestem spełniona w macierzyństwie i wiem, ze dużo cudnych chwil jeszcze przede mną. A ta tęsknota to chyba zawsze zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GK beauty.. ja chociaż już mam troche latek jeszcze dzieciaczka nie mam ... w pażdzierniku 2013 (niestety dopiero) wychodze za mąż i po ślubie ani chwili dłużej nie bede czekac odrazu chce miec małego skarbka:D Lubie dzieci i to chyba dlatego ..i własnie tez musze schudnąć , na tescie dukana prawidłowa waga wyszła mi 55kg a ważyłam 72kg :/ czasami nawet 74:(... to dopiero przy takiej wadze jakbym zaszła w ciąże to miała bym masakre.. miedzy innymi tez dlatego zalezy mi na tym zeby sie pozbys tłuszczyku..i ogólnie dla samej siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test negatywny :( a w sumie szkoda... Walczę dalej z Wami! Powiem Wam, że dziś to mnie wziął apetyt na słodkie. No już ledwo daję radę. Zaraz idę obiadek robić, grilowane krewetki :) mniam! :) A jak tam Wam dzień mija? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgrabna ja mam to samo od wczoraj mam ochote wpierdzielić czekolade normalnie :(... ale cóż trzeba trwać dla dobra sylwetki ;D Ja jeszcze godz w pracy i pedze do domu robić kurczaka w cury i oczywiście bułeczke dukanowa bo jest pyyyychooootttka:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Dziś Dzień Dziecka ;-) ale dietujemy dalej ładnie! Chociaż ja mam problem. Waga ani drgnie. I brzuch mam jak balon. Niby okres mam dostac... Bo test negatywny. Sama już nie wiem co sie dzieje z moim ogranizmem. Najgirsze jest to, ze zamówiłam sobie 2 stroje kąpielowe przez internet i okazało sie, że są za małe, a wyjazd za 5 dni. Nie wiem co mam zrobić. Chciałabym szybko schudnąc, żeby chociaż odrobinę być mniejsza. Dajcie mi jakieś wskazówki. A jak u Was?! Pozdrawiam!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj klapa, jak usiadlam tak zjadlam kilka ciastek. ale cały dzien bez grzechow, tylko wieczorem. dzisiaj drugi dzien protein, zjadlam rano bulke z serkiem i szynka. pozniej mam ochote zrobic jajecznice, i jakies ciasto i krem nutellla, co by mnie uchronil od slodyczy :o stracilam prace dziewczyny :( pracowałam przez agencje i mi podziekowali. jestem zalamana i tak planuje swoj powrot do polski bo nie moge przestac myslec o studiach, mam 23 lata, i chce sie uczyc zeby miec zawod, chce byc nauczycielem, inaczej tego nie dokonam niz poprzez nauke. a tu tylko siedze i marnuje najlepsze lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE Kochane:) Zgrabna z twoim organizmem jest OK! Ja też tak miałam na poczatku i uwierz po okresie waga cie bardzo miło zaskoczy zobaczysz!!! to wszystko przez ta wściekłą krowe na 100% to samo przeszłam :( zwarz sie dopiero po okresie bo teraz twój organizm zbiera wode i dlatego jest taki zonk.. ale do czasu głowa do gory :D Agnieszka przykro mi z powodu utraty pracy... Raz sie jest na wozie raz pod wozem.. nic sie nie przejmój bedzie dobrze ;D i jak myślisz o powrocie na studia to naprawde realizuj swoje marzenia bo one sa najwazniejsze !! jak nie bedziesz robic tego co kochasz to nigdy do końca nie bedziesz szczesliwa..I ja tez mam bardzo duużo znajomych w Londynie, jedni zadowolenii a nie którzy rzezcywiście mówia ze stracili tam swoje najlepsze lata życia i załuja ze wczesniej nie zjechali..nie wiem jak to jest do końca bo ja w UK byłam tylko pare razy i to usiostry na wakacjach wiec nie mieszkalam tam ani nie pracowałam.. Dziewczynki ja tez dukam spokojnie : o 8 tuńczyk teraz zjadłam sałatke z tunczykiem, jajkiem,i korniszonkiem ;D Mam tylko mały problem booooooooo........... lezy przed moim biurkiem tależ z rurkami z kremem :(... i cały czas walcze zeby ich nie dotknąć :(( straszne uczucie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniosłam go do kuchni.. bo przecież idzie oszaleć normalnie! wmawiam sobie cały czas ze to chemia , puste kcl, i wogóle pewnie przeterminowane i troche mi przeszło ;( ale jak je zaraz ktoś nie zje to nie wiem jak do 16stej wytrzymam:/ Tak wogóle to sie ciesze ze jest piatek!!! wreszcie weekend!! i błogie lenistwo.. zeby tylko jakas imprezka sie nie skroiła bo drinki mnie zgubią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Co tu tak cicho? Przez weekend nikogo nie było :) Ja się melduję. Chyba okres się u mnie zbliża wielkimi krokami, bo w ogóle nie chudnę, a do tego mam brzuch jak balon i czuję się sto razy cięższa.. A jak tam u Was? Ja niedługo wyjeżdżam, ciesze się strasznie! Ale pogody nie ma byc :( to nasze polskie morze... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie wy sie podziewacie????????????????????????????????????????? Zostałam sama????????????? :( :( :( :( :( :( !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nie jesteś sama. Ja cały czas z Tobą tu dzielnie trwam i walczę. Nadal ciągnę dni białkowe i już się pogubiłam ile tego mam. Najpierw był tydzień plus obżarstwo w sobotę i po tym obżarstwie zrobiłam kolejny tydzień. Wczoraj dodałam do obiadu łyżeczkę koncentratu pomidorowego więc nie wiem czy to było liczone jako dzień białkowy? W każdym razie dziś planuję bez tego typu wyskoków. Z warzyw tylko ogórki i to w ograniczonej ilości i trochę cebuli (to chyba dozwolone)? Musze zrzucić "na gwałt" jeszcze 1,5 kg, a potem robi już warzywne. Zastanawiam się nad zmodyfikowaniem diety i robieniem 2 dni warzyw na 3 dni białka. Moze by wtedy lepiej leciało? Na chwilę obecną mam 2 kg na minusie w ciągu 2 tyg (licząc wielkie sobotnie obżarstwo- zn w sobotę poprzednią. W ta byłam grzeczna) Więc jestem zadowolona. Za około 1,5 kg przestanę mieć nadwagę według wskaźnika BMI (co nie oznacza ze przestanę ją mieć realnie. Do tego to mi brakuje jakiś 15 kg a nie 1,5!) Z nowości kulinarnych które wypróbowałam polecam: otręby granulowane z dodatkiem owocowym (jest tego tak niewiele ze chyba dukan się nie obrazi) i jogurtem. Super sprawa na śniadanie. A na obiad lub ciepłą kolację pizza z mikrofalówki. Przepis jak na bułki z mikrofalówki tylko ciasto wylewam na talerz kładę na nim trochę koncentratu, pokrojoną cebulę, wędlinę i serek wiejski lub mozzarellę light. No i do mikrofalówki. Ach do ciasta dodają zioła do pizzy. Jest pyszne i pachnące i bardzo sycące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GK beauty!!! super ze jesteś:) ja od jutra mam P+W juz sie doczekac nie moge:) w sobote tez zgrzeszyłam 2drinki:/ + hamburger o 4 w nocy:/...dlatego przeciągłam o jeden dzien dłużej same proteinki :D Waga mi dziwnie skacze... rano waże 68kg.. a wieczorem 70.. a np. w niedziele rano wazyłam 71kg powiedzcie o co kaman.. bo sie gubie.. wage mam na 100% dobra! moze po tych dribkach tak spuchłam?? no nie wiem doradzcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HahahAhahahaha zal
Wy nigdy nie schudniecie :D Ta hamburgera zezarla, tamta drinki i mięso z grilla. Inna pączka i wino :D Grubasy jeśli sie zabieracie za dietę to jej przestrzegajcie a nie pózniej sie żali jedna, czy druga, ze jej waga skoczyła :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×