Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zgrabna24

Dieta dr Dukana -> 16 kg do zgubienia! Pełna motywacja! Zapraszam!

Polecane posty

Gość jakaśkarola
cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć, jestem na pierwszej fazie 7 dzień, wystartowałam po kilku imprezach jedzących 21 maja moja waga wynosiła 83 kg , bardzo proszę o wasze wsparcie i pomocne rady, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno na tej diecie są problemy z wyproznianiem sie. A ja z toalety nie wychodzę!!! Jutro wprowadzam warzywa. Dzisiaj Zjadłam dwie bułki, kawałeczek ciasta marmurkowego, naleśniki i 4 kawałki piersi kurczaka z piekarnika. Za dużo przypraw dałam i jakbym Zjadłam wszystkie kawałki to bym chyba ogniem zionęła! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś dałam ciała. Pierwszy raz od pól roku! Popłynęłam i to jak pomijam kiełbasę i karkówkę ale sałatka ziemniaczana!!! Od stycznia nie miałam w ustach ziemniaków! No i lodyyy z rodzynkami. Jej szkoda słów. Nie ma co się oglądać za siebie. Moze tego mi było potrzeba. Teraz koniec. Nie od jutra! Od teraz. Po prostu koniec obżarstwa i wracamy do dietki. Co do problemów z wypróżnianiem to ja byłam dziś a wcześniej 6 dni temu. Strasznie mi ciężko to przychodzi mimo ze jem te otręby i dużo pije. Więc od jutra 5 dni białkowych ;) A co tam :D Ja lubię serek wiejski i kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Constanza:)
DZIEWCZYNYYYYYY!!!!!!!!!!!! Moge sie przylaczyc????????? Od jutra, albo w zasadzie juz od dzisiaj ale za pare godzin ;) startuje z dukanem...! Juz probowalam wczesniej, niestety jak tylko zaczynalam wprowadzac warzywa, cala reszta zasad jakos sie rozmywala :P ale to byla tez jedyna dieta na ktorej moglam wytrzymac bez moich ukochanych slodyczy, fast foodow i sushi! Nie mam ogromnej nadwagi i mam drobne kosci oraz jestem wysoka, mam powodzenie w kazdej dziedzinie zycia itd... Jednak od zawsze chcialam byc szczupla, nigdy nie mogac do tego doprowadzic... Mysle, ze wlasnie tez dlatego, ze ta moja waga nigdy de facto mi w niczym nie przeszkadzala w zyciu... Jednak od zawsze mialam taki dyskomfort psychiczny np jak siedze i czuje jak piersi leza na brzuchu a on na udach:D o plazy nie wspomne... bo na codzien nietrudno zatuszowac niedoskonalosci ubraniem... Przez te wszystkie lata opanowalam to do perfekcji :D no ale dobra, dosc juz :D bo tak bym mogla tutaj referat napisac :P Mam 175cm wzrostu, waze zapewne ok. 78 kg, ale przez ostatnie dni jadlam duuuuzoo, wiec mozliwe ze waga jest jeszcze troche wyzsza chwilowo... Chcialabym schudnac do ok. 60 kg... Nigdy tyle nie wazylam, tzn wlasciwie wazylam 63kg kiedy zaczelam sie odchudzac... :| ale ok :P Zawsze najwiecej udawalo mi sie schudnac do 70kg, a ze wtedy czulam sie juz wzglednie 'szczupla' jak na normalny stan rzeczy (75-80) wiec porzucalam diete:/ teraz jednak chce sie zawziac i w koncu przekonac sie jak to jest byc SZCZUPLA, nosic obcisle ciuchy, BIKINI(!!!) i absolutnie wszystko na co ma sie ochote;) Planuje tez duzo cwiczyc i pic 2kubki zielonej herbaty na dzien. Dziennie zamierzam tez 30min-60min (w zaleznosci od tego jak dam rade:D) jezdzic na rowerze a potem cwiczyc (brzuszki, cwiczenia aerobowe i rozciaganie). LET'S DO IT!!! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wprowadzam warzywa! Ważę 64,8. Jestem przed okresem. Schudlam 1,8 kg !! :-) mimo używania normalnego, slodkiego kakao Zamiast gorzkiego i odtluszczonego :P Ja mam rozwolnienie, 3-4 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dukanki ;D Widze ze zgrabna dalej sie nie pojawiła???? ciekawe dlaczego nas opuściła:/ Ja od soboty na P+W , oczywiście nie obyło sie bez grzeszków.. Rosół z makaraonem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;( ;( mam nadzieje tylko ze dukan sie na mnie za to nie zesci.. jeszcze 10 kg (ptrzynajmniej) mam do zgubienia... Piszcie co jecie na P+W.. potrzebuje pomysłów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszę schudnąć 1,2,3...
Witajcie, witajcie!!!!! Na początku chcę Was przeprosić za tak nagłe zniknięcie. Jestem, jestem i odchudzam się razem z Wami dalej! Mój mąż zrobił mi niespodziankę - dostał dosyć dużą pręmię i postanowił zrobic mi niespodziankę i zabrać mnie na kilka dni nad morze. Więc jak się domyślacie dieta poszła do.... kosza. I te 2,5 kg które zrzuciłam wróciły. Tzn. tylko 2 kg. To 0,5 kg to jakieś pocieszenie. Ale od dziś odchudzam się dalej. Widzę u Was postępy. Widzę nowe dziewczyny. Cieszę się, że mój temat tak ładnie się utrzymał, bo bałam się, że może upadnie. Ale jestem z Was taka dumna, tak ładnie Wam idzie!!! Ja (w związku z tym, że miałam kilka dni przerwy i miałam trochę przemyśleń) postanowiłam zmienić cel. Chcę zrzucić 20 kg. Ta liczba mnie przeraża, ale mam nadzieję, że dam radę!!! To co? Witajcie ponownie moje kochane dziewczyny!!! I powodzenia życzę, sobie i Wam!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę schudnąć 1,2,3... to ja... Zgrabna24 :P Jakby co. Bo koleżanka jest u mnie i pod tym pseudonimem pytała się o coś tam na forum. Buziaki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOOOOOOOO W KOńcu!!!!!!!!!!!!!!!!:) ;D już myslałam ze nas opusciłaś na dobre :(.. super ze znowu zaczynasz ;D my tez troszke nagrzeszyłyśmy (oczywiście nie wszystkie) ale dzielnie chcemy i dukamy dalej ;D ja juz po sniadaniu: serek wiejski +otręby+ogórek + pomidorek.. na obiad mam kurczaka... został mi wczoraj z obiadu to go przycharatałam do pracy i czeka na mnie w lodóweczce :D A wy jak tam?? co dzisiaj bedziecie szamac?? mam nadzieje ze nie pączki agnieszka ?? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanie Zjadłam 2 bułki z plastrami indyka i do około 16:00 będę Piła sama wode, bo nie mam nic do jedzenia :( Kupię w sklepie sałatkę, pomidory, papryke, ogóra i dodam rybę i zjem wszystko na raz! Pije cały czas colę zero, wode i witaminy w tabletkach do rozpuszczenia. Te witaminy to tylko dlatego, ze są pyszne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem! I walczę dalej! Przeczytałam Wasze posty z ostatnich kilku dni - nawet pytałyście o mnie - miło mi :) Naprawdę przepraszam za to kilkudniowe milczenie :* Piszcie jak Wam idzie. Mam nadzieję, że damy radę razem!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa czy ja dobrze przeczytałam??? zjadłaś na śniadanie 2 bułki!!???? zaraz klapasa dostaniesz jakie bułki??? pytam jakie??? chyba ze dukanowe bułki upieklaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladka to podaj przepisik na te bułki :D chetnie bym spróbowała tak mi chclebka brakuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Constanza:)
Hey Dziewczynyyyyy!!!! Wlasnie wrocilam z roweru na pusty zoladek , zrobilam wszelkie mozliwe pomiary i zdjecia 'PRZED' do pozniejszej dokumentacji:D wiec oficjalnie ZACZELAM wielka przemiane :) Wy widze, zaciecie walczycie :) podoba mi sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constanza witamy i zapraszamy do ''gubienia'' tłuszczyku razem z nami.... ;D Ja sie lekko wkurwiłam nie dośc ze mnie dzisiaj nosi na '' nie dozwolone'' jadełko to jeszcze zrobiłam sobie kawe i nie wiem jak ja to zrobiłam ale wylałam sobie na biurko ;( dobrze ze szef wyszedł i tego nie widział pfffff...... właśnie skończyłam sprzatac i zabieram sie spowrotem do roboty a tak mi sie nie chce ze szok!!!!!!!!!!! NIE NAWIDZE PONIEDZIAŁKÓW I GŁODOMORY KTÓRA MI SIE WŁAŚNIE WŁĄCZYŁA ... RATUNKU........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta za paczka dziękuje :) w piątek znowu bedzie pokusa bo właśnie średnio co piątek kupują paczki :o Ale mimo tego paczka. Wga idzie w dół. Niedawno było 82,2 a dzisiaj juz 78,5 więc chyba dobrze nie?;) Na śniadanie zjadłam rolade z twarogu, cebuli. Jajka i ogórki, zawinieta w plasty szynki, pózniej 2 pomidory i 1/3 ogórka a teraz serek wiejski ;) W końcu zgrabna wróciła!! Myślałam ze juz odpuscilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie-wieloryba
Cześć dziewczyny przyłączam się do was od dzisiaj zaczełam dukana stosować zobaczymy mam dwa miesiace aby schudnąć i aby jako tako wygladać aby pokazać się ludziskom nad morzem ... startuje z wagą 98 kg przy wzrocię 176 cm trochę się spasłam no ale cóż każdy pozbyty kilogram będzie na wagę złota ... nie będę pisać o oczekiwaniach przy tej diecie bo nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż sobie konto, pózniej stopke i ustal sobie cele Małe, ja mam cele co 5kg, bo wtedy jest łatwiej, osiągnęłas jeden to i drugi przyjdzie łatwiej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy marzenie-wieloryba ;D Kazda z nas sie "" zapuścila'' dobrze trafilaś i 3mamy kciuki ;D!!!!! W KUPIE razniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Chleb wedlug mnie jest pysznyy, ale dopiero jak mozna mazeinę, a nie wiem od kiedy można. W każdym razie robi się tak: 3 jajka serek linessa albo jogurt naturalny gęsty mleko w proszku mleko 0% drozdże sól slodzik otręby (z 6 łyżek) mazeina (3 łyżki) przyprawy- ja lubie rozmaryn suszony i kminek mieszamy suche skladniki i przyprawy w misce. mleko podgrzewamy i rozpuszczamy w nim drozdże z odrobiną slodzika i zostawiamy zeby wyrosło. jajka ubijamy mikserem, dodajemy serek i mleko z drożdżami na koniec suche sklądniki i mieszamy. Odstawiamy w cieple miejsce na 20 minut i potem do foremki i do nagrzanego pieca. Bardzo smaczny jest i pachnący. Wiem ze niektózy ubijaja osobno pianę z bialek ze niby wtedy jest bardziej puszysty, inni miksują otręby na mąke. Mnie sie nigdy nie chce więc ten przepis jest dla mnie optymalny. U mnie wielki powrót do diety. Kawa z mlekiem, jajecznica z wędliną drobiową i salatka z ogórka i jogurtu. To na teraz, a później się zobaczy co dalej. Zgrabna kilka dni nad morzem to miły prezent. Fajnie ze mężuś o tobie pomyślał :) Milka kawą się nie przejmuj. Jak klawiatury nie zalała to nic się nie stało :) Ja dziś zbierałam cytrynę z podłogi bo mi córuś rozlała herbatę. Wypadki się zdarzają. Kiedyś było 93 kg obecnie jest 68 kg kiedyś będzie- to się okaże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOooooooooo ale tu ciiiiiiiiiiicho..:( jeszcze śpicie?? a ja w pracy a taka ladna pogoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mi wag pokazała 78,5 a dzisiaj sie nie wazylam Ja dalej dukam i nie przestanę!! Do pracy mam twarog z jakiemuś i ogródkiem kisZonym i dużo pieprzu bo uwielbiam :) pózniej serek wiejski i troje pomidora i ogórka bo do jutra faza z warzywami :) Nie czuje sie ani głodna, nie doskwieraja mi żadne bóle ;) Ale tak jak czekoladowa, od kilku dni mam taka biegunke Ze szok!! A nie be Wiecej obrębow niż dawka na dien. Zrobiłam w niedziele muffiny i cidiennie rano jem po 4 muffiny, tak żeby ilośc otrab sie zgadzała. Ale zauważyłam Ze mleka w ogóle nie pije. To złe czy obojętne?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj pokazało 69kg ;D jestem przeszczesliwa normalnie oby tak dalej... Agnieszka z ta biegunka to jest dramat tez ja mam ;( a przeciez jem te otręby jak pisze w książce 2 łyżki dziennie... ale co tam najważniejsze ze waga mi pokazała - 3kg!! i to z grzeszkami ;D Dzisiaj właśnie wcinam sałatke z pomidorkiem, ogórkiem , jajkiem i kefirkiem.. na obiad mam sałatke z kurczakiem grilowanym na sałacie lodowej mniam!! Jeszcze tylko jutro P+W i potem znowu 5 dni samych P ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Przed chwilą się obudziłam :) jestem zła na siebie bo chciałam wstać wcześniej - mam dużo roboty. A tu prawie 9... :-\ No, wczoraj na wadze 72,6 kg, a dziś 72,3 kg. To mi się podoba. Wracam do formy :P Muszę schudnąć :) bo za kilka dni znów mam wyjazd, tak jakoś się złożyło, hehe. Ale jadę z teściami na Hel... Podobno w Juracie mają być żony piłkaży hiszpańskich i m.in. Shakira. Może ją spotkam, hehe. Tzn. ona na pewno mnie zauważy, bo ja - taki wieloryb - jak wejdę do wody, to się poziom podniesie, hehe. Ale obiecałam sobie, że na wyjeździe nie odpuszczę sobie diety. A będą to tylko 4 dni, więc spoko. A jak tam u Was?!?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole miec biegunki, niż zatwardzenie :P Dzisiaj Zjadłam sałate z pomidorami, serek wiejski i muffine. Zjem jeszcze jogurt, wędliny albo rybę kupię i tyle. Ja za dużo a siebie wpycham. Zważę sie dopiero w niedziele. Robicie 3na3, czy 5na5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×