Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zgrabna24

Dieta dr Dukana -> 16 kg do zgubienia! Pełna motywacja! Zapraszam!

Polecane posty

Zgrabna gdzie sie podziewasz???? jaki efekt???? czemu nas nie odwiedzasz?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bez grzechow kupilam foremki do ciasta i na babeczki i zaraz robie ciasto marchewkowe, sernik i babeczki :) pozniej sobie zrobie galaretke bo kupilam aromaty i na jutro bedzie :) czasami mam taie dni ze az fruwam z tej radosci ze moge schudnac, a czasem przychodzi taki dzien jak wczoraj gdzie glupi paczek wytracil mnie z rownowagi :( siedze teraz w kuchni bo wzielam laptopa co by przepis miec, i paczki leza z boku i nie mam ochoty a wczoraj to doslownie calego zjadlam w 5sekund :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a g n i e s k a _
Zmieniłam stopke, nie wiem jak wyglada ;) Dzisiaj faza druga, -3,2 kg z grzechami! Bo i był paczek bo i było Martini, no i był hamburger. Oby takich grzechów mniej! ;) Mam zrobione ciasto marchewkowe, idę zaraz po pomidora. A pózniej na rower :) w końcu go dostałam a jest tak śliczna pogoda ze aż szkoda w domu siedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha właśnie widać jak zmienilam ;) jeszcze śpię a pierwsze co zrobiłam to waga :D Wypisalam sobie rownież cele co byłoby mi łatwiej :) pierwszy cel osiągnie to i do kolejnych dobije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapisnc
duzo uzywacie slodzika? bo słyszałam że jest niezdrowy kako mozna w 1 fazie 2 lyzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeoladowa broszka
Slodzik zdrowy-niezdrowy. Rakotworczy? Albo jesteście na diecie i chudniecie albo marudzicie i macie duże dupy. Co jest zdrowe w dzisiejszych czasach?? Znowu sie powtórzę, ze wy macie lepiej, bo macie możliwość jedzenia ciast, bez których tak nie możecie żyć. A ja nie mam żadnych owoców!!! Ja sie dopiero zwazę w pin jak zacznę II fazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodzik niezdrowy to fakt ale biały cukier którego używałam do tej pory przez cale moje życie też zdrowy nie jest więc co za różnica? Ja unikam marchewki buraków selera- korzeń i wszelkich innych warzyw tego typu. Kakao? No cóż wczoraj się poddałam i zrobiłam sobie mus kakaowy ale z serkiem homogenizowanym 0% (tylko 36 kcal) i tylko pół łyżki kakao więc może jakoś przejdzie. No i wczoraj jeszcze wędlina drobiowa 100 g, ogórek kiszony i serek wiejski light - to na kolacje. W sumie prócz dukana to zmieściłam się w 1200 kcal z całym posiłkiem i wypiłam dużo wody. Jestem zadowolona Dziś omlet z szynką drobiową i kawa z mlekiem 0% a na obiad podudzia bez skóry duszone w coli light. Mam w planach upiec sobie chlebek ale to już po niedzieli bo w niedzielę urządzamy imprezkę dla rodziny z okazji imienin moich i męża i dnia matki i dnia dziecka i wszystkich okazji mniejszych i większych wiec czeka mnie dużo pracy i dużo stania przy garach. Pewnie mi się pieczenia chlebka odechce :) A dziś dzień mamy i dostałam rano takie piękne laurki i sukieneczkę (za dużą!) I tak strasznie mi dziś radośnie (po części dlatego ze ta sukienka za duża :P ale głównie dlatego ze uwielbiam być mamą!) A Wy jesteście już mamami? Pozdrawiam Was serdecznie i uciekam do żelazka bo dużo pracy na mnie czeka a jak leń mnie dopadnie to z niczym nie zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na jedynce
i tez nie mam owocow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na jedynce
ani warzyw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, ze wszystkie tu jęczą, ze ciągnie je do słodyczy, gdzie na 1 fazie można ciasta piec!! Chce Ci sie hamburgera to Upiecz bułkę, zrób kotleta, kiszonego ogórka, trochę ketchupu i już. Oczywiście wszystko zgodnie z dieta. A jaki jest substytut owoców? Nie chce być niemiła, ale wy macie dużo lepiej niż osoby, których ciągnie do owoców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na jedynce
mnie ciagnie do wszystkiego .do owocow tez:P) a ty na ktorej fazie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na jedynce
a jakim lecisz systemem pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na jedynce
ja od poniedzialku , bo wczesniej zawaliłam i od nowa bede 1/1 mam 2 dni fazy 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie godzina 16:30 a ja nic jeszcze nie zjadlam :( nie licze 3 kawalkow ciasta marchewkowego ktore zjadlam o 10 rano :( nie chce mi sie jesc :( jest tak goraco ze szok! bylysmy z mama na zakupach, goraco, zero chmurki na niebie! ale za to kupilam sobie sliczna sukienke, czerwona, ladny dekold i tyl odsloniety, czerwony kurewski, moj ulubiony kolor! ale rozmiar mniejsza, bo jest z takiego materialu lejacego sie, jak mama mnie zobaczyla, mowi - no musisz schudnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukan??-głupi jesteście???
http://wyborcza.pl/1,75476,9904737,Doktor_Dukan_przegral_proces__Jego_dieta_jest_niebezpieczna_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukan??-głupi jesteście???
Dietetyk Pierre Dukan może zostać skreślony z listy lekarzy we Francji RMF FM | dodane 2012-03-28 (19:45) fot. AFP / LOIC VENANCE Pierre Dukan AAA Jeden z najpopularniejszych i najbogatszych na świecie dietetyków, Francuz Pierre Dukan, ma stanąć przed Komisją Dyscyplinarną nadsekwańskiej Krajowej Rady Lekarskiej - donosi RMF FM. Według rady, działalność handlowa autora popularnej diety proteinowej łamie etykę Wideo Tym razem Polakom się uda? "Nie wierzę w to" Schudnąć, przestać palić, ale i ...znaleźć miłość - zobacz, jakie postanowienia mają Polacy na 2012 rok. Są jednak i tacy, którzy "tego nie praktykują" - Nie wierzę w to. 95% osób robi sobie listę, a potem nic nie realizuje. Na zmiany jest... lekarską. Dukanowi grozi skreślenie z listy lekarzy we Francji. Wideo Tym razem Polakom się uda? "Nie wierzę w to" Schudnąć, przestać palić, ale i ...znaleźć miłość - zobacz, jakie postanowienia mają Polacy na 2012 rok. Są jednak i tacy, którzy "tego nie praktykują" - Nie wierzę w to. 95% osób robi sobie listę, a potem nic nie realizuje. Na zmiany jest... Przeciwko Pierre'owi Dukanowi wpłynęły dwie skargi. W pierwszej Krajowa Rada Lekarska sugeruje, że stał się on biznesmenem, którego działalność nie ma już nic wspólnego z etyką lekarską. Francuski Kodeks Etyki Lekarskiej zakazuje bowiem uprawiania medycyny w taki sposób, jako działalność handlową. Drugą skargę przeciwko Dukanowi wniosła Departamentalna Rada Lekarzy Paryża. Według jej przedstawicieli wypowiedzi dietetyka w mediach mogły mieć negatywny wpływ na zdrowie publiczne. Doktor zaproponował bowiem, by otyłym uczniom stawiać gorsze stopnie na egzaminach maturalnych. Według niego, faworyzowanie szczupłych nastolatków miałoby pomóc w walce z otyłością wśród młodzieży. Tymczasem Dukan jest odnoszącym sukcesy biznesmenem. Sprzedał blisko 10 milionów książek, noszące jego nazwisko produkty dietetyczne zalewają supermarkety, a jego zyski sięgają według nadsekwańskich mediów 100 milionów euro rocznie. Media sugerują, że lekarz spędza cały swój czas na kampaniach reklamowych swoich produktów, nie przejmując się kontrowersjami, które wywołuje jego słynna dieta proteinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skargi skargami, ale nadal większość pań korzysta z tej diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wsyzstko na kazdego dziala, czy tak trudno zrozumiec? poza tym nie kazdy jest zdrowy. nie wszyscy dobrze ta diete robia. niektorzy nawet nie przeczytaja ksiazki, znam takich i takie ktore na samym bialku leca po kilka tygodni.. glupota a pretensje do siebie, nikt ich nie zmuszal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukan??-głupi jesteście???
a później takie głupie baby leczą się za nasze pieniądze...bo chciały się odchudzac za pomocą szarlatana.. to od razu podpiszcie drogie panie w NFZ zobowiązanie, że będziecie się leczyły na włąsny koszt !! a nie na koszt podatników!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie podpisze pod warunkiem ze NFZ podpisze mi zobowiązanie ze nie będzie co miesiąc z pensji pobierać kasy na świadczenia zdrowotne. Co ty na to? Idziemy na taki układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukan??-głupi jesteście???
alez musza pobierać..bo jak idziesz do rodzinnego..czy niedaj Boże ulegniesz wypadkowi-ktoś to musi pokryć. a za gotowośc całodobową też się płąci. przecież pogotowie nie zaczyna działać tylko wówczas, gdy tobie sie coś stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackladyxd
czesc dziewczyny. tez postanowiłam ze na ta diete pójde bo juz na siebie patrzyc nie moge;/ juz raz próbowałam ale nie wytrzymałam. brak silnej woli zwyciezyło .;/ mam nadzieje ze Wy mi pomozecie i schudne . bo o niczym nie marze tylko o płaskim brzuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi madralo co w dzisiejszych czasach jest zdrowe i nie psuje organizmu? Juz Ci spiesze z odpowiedzia. A zatem NIC! Takze zabieraj te swoje madrosci ze soba. Napieklam dzisiaj ciast i babek, ale mi srednio wyszly :classic_cool: a ja w pieczeniu ciast nie mam sobie rownych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam muszą. Będzie jak w USA przyślą mi potem rachunek do domu i tyle. Za udzielone świadczenia zdrowotne. Do rodzinnego nie chodzę, nawet nie mam wybranego. Jedyny lekarz którego widziałam przez cale swe życie na NFZ to ginekolog który mi poród odbierał (ale dostał w kopercie co trzeba wiec też całkiem na NFZ to nie było) Tak wiec jakby nie patrzeć z moich podatków sponsoruję takie złośliwe jędze jak ty co latają po doktorach :P Chamstwo ale co zrobić. Takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×