Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Wiecie jak wygląda rejestracja do specjalisty z moim schorzeniem? Właśnie odpadłam, dzwoniąc.. Należy zatelefonować.. 5.11. ... Na przyszły rok, bo w tym już nie ma miejsca.. Specjalnie pójdę powiedzieć doktorowi do przychodni.. Jak tu siedzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, że chodziłam prywatnie i chuj mi zdiagnozowali. Wywaliłam masę kasy, nażarłam się prochów jak lekoman i nic. A rodzinny mi zarzucił, że odpuściłam a marudzę, a trzeba powtarzać diagnostykę. No to wzięłam skierowanie i dawaj :O Nie mam nawet pojęcia, kto tam przyjmuje - na stronie nie było. Trzech mnie oglądało i co jeden to większe pierdoły wymyślał. W wojskowym wykluczyli raka i bujaj się. A zdrowotnego na zaburzenia funkcjonalne nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem - miałam rację, że olałam. Aczkolwiek owszem, zadzwonię - z tym, że podejrzewam że pierwsze trzy miesiące są już zaklepane dla krewnych-i-znajomych szefa poradni :P No i godziny rejestracji beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie noooo, prócz cieżkiego niesmaku obaw raczej nie mam... ja zawsze wszystko przesmażam w bardzo wysokiej temperaturze, rybę szczególnie. Nieżywe było napewno. Nie ma dla mnie czegoś takiego jak mało wysmazony kotlet półsurowy w środku, tatar i inne takie tego typu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Przyszłam z kawą, bo nie wiem czy jest jeszcze tutaj. Mam więcej, więc zapraszam jeśli któraś ma ochotę. Wczoraj poszłam wcześnie spać. Za dużo snu też mi nie służy chyba :D Ja bym nie chciała ani araba ani czarnego, a już na pewno nie azjatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne tak jak oni nas heh własnie przed chwilą oparzłam sobie palca wrzątkiem, jestem fantastyczna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja dawno nie piłam sojowego melka !! Pewnie, że polej, chętnie się napiję kawy z nim, tym bardziej, że to moja druga dziś ;) Czytaam o Twym nieszczęsciu, ale lepiej chyba nie przypominać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jakiego boskiego pomysla wymyśliło wczoraj moje dziecko? Wzielo sobie wiaderko od piasku, postawilo do gory dnem w kuchni przy blache, po czym wlazlo nań i sciagnelo na siebie rondelek z woda, zimna dzieki Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam dziś porządki w szafce z papierami, znalazłam mapy szlaków górskich, z którymi zawsze wędrowałam. Z sentymentu wzięłam i zaczełam sobie przypominać gdzie łaziłam, jakimi szlakami itp. Och, ale bym połaziła... A byłam też dziś w biedronce, kupiłam młodemu mleko, pieluchy prócz tego cukier, mleko i parówki. Dwie stówy poszły się jebać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, dzieci mają takie pomysły, że klękajcie narody. Choć muszę powiedzieć, że Funik jest dość ostrożny w swych poczynaniach i pamiętliwy jeśli krzywda mu się jakaś stanie. Raz spadł z kanapy jak próbował schodzić do góry nogami czyli na rękach to se zapamiętał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielatku - nie mów nie mów, mój sąsiad współpracuje z firmą, którą reprezentuje koreańczyk i jest wysoki - widziałam kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ust mi to wyjelas Mini. Ale chyba się wystraszyła wystarczajaco, zeby tego wyczynu nie powtarzac. Rondel spadl z hukiem, ona spadla z wwiaderka, stary wpadl do kuchni z gromkim 'o matko bosko', a ja wypadlam z kibla z majtami w kostkach. Ogolnie huku bylo duzo i ryczala jak bobr ze strachu z kwadrans bez przerwy, choc tulalam i czulalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×