Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

tzn. znaleźć- w domu zgubiłaś czy w sklepie nie masz? Ja chwilowo nie mam roibosa bo mi mole w nich urzędowały:O jakieś szczególne upodobanie do roibosów miały. bo tylko w nich zamieszkiwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodszemu obiecalam,ze jutro tez do szkoły nie pójdzie i mnie molestuje,czy napewno?czy to nie joke?nawet obiecał,ze ni przy pierogach pomoże:D Zreszta jutro maja w szkołach Mad Hair Day wiec nauki z pewnością za dużo nie będzie.tylko obecności poleca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie w sklepach nie widzę.redbuszow za to do wyboru do koloru.chyba muszę do większego city się udać na poszukiwania bo w tej naszej dziurze to tylko ceny są wysokie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniowa,Twoje bachury już pewnie śpią?moja cała szarancza się tu placze,dobija i gledzi,czekamy na idealna nianie na TVN style:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodszy lubi.ale lubi tez posiedzieć w domu przed kompem,poobijac się.Starszy za to to len wcielony i urodzony:Owszelka nauka to meczarnia.ale od jutrzejszej szkoły się nie miga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzam niestety:O masakra normalnie. cała jestem tak rozregulowana że tyję w oczach. nawet jak mało jem to tyję jak nienormalna. I tak się bujam od lekarza do lekarza, zeby mnie z łaski swojej wyregulowali i guzik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh,zdarzylysmy kawałek wojskowej zobaczyć;) Moje dzieci jak patrzą he he!ku przestrogi!tak im zle nieraz,to niech zobaczą co się może zdarzyć:P a A jaka knige zarobilas?ja kończę serie Arabska żona,córka,krew;ale ostatnio czasu nie mam.a wieczorem na ryj padam i zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!a która? a A program to kolejny z serii prania brudów na oczach wszystkich.może i założenie jest inne,ale widać jak jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to, ze to jest perfidna reżyserka a ludzie to łykają:O a A książka to „przemiana. Jeszcze nie wiem czy fajna ale lubię jej książki więc mam nadzieję, ze i ta będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ponoć chodzi o zwrócenie uwagi ludzi na tych,którzy tymi dziećmi się zajmują.no ale może ponoć:/ a Tez lubię jęk książki.mam jakieś 3 starsze w domu.tej tez nie czytałam. a Moje najmniejsze dziecko jest ost mega wredna.zaczyna mnie ta Jej wredota wkurzac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wierzę w to, ze jest taki tabun podłych opiekunek:O ja rozumiem jedna na ileś. ja rozumiem też, ze niania może mieć jakąś wadę. ale to co oni pokazują to przegięcie:O a Ja jestem pewnie mało oryginalna ale podobała mi się "krucha jak lód". A w ogóle lubię w jej książkach, ze często mają półsmutne zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ogólnie tez takie jest.tylko ostatnio jakiegoś pierdolca dostała:( Ale w końcu padła.alleluja!i tylko Młodszy się placze jeszcze bo powiedziałam,ze ostateczna decyzje w sprawie szkoły podejmie tato.i teraz bidny czeka na niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ta idealna niania to kto to wie co się tak naprawdę dzieje w domach?pewnie,ze tu wszystko przerysowane i wyolbrzymione ale rodzice pewnie zaczną się zastanawiać co tak naprawdę się dzieje,gdy ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny młody:D a Ja nie jestem taka cięta na opiekunki- sama zresztą taką byłam i znam ich na pęczki. Oczywiście nie jest też tak kolorowo, że niania przychodzi do pracy i 8 godzin fika kozły z dzieckiem. Ale to co tu pokazują to przesada. Jasne, ze może się zdarzyć jakiś zwyrodnialec. Może też być tak, że opiekunka trochę za dużo czasu spędzi przed telewizorem albo huknie czasem na dziecko. Ale zwykle zachowane są zdrowe proporcje;) W tym programie idealna niania to taka, która zapierdziela cały dzień z uśmiechem na ustach i ma milion sposobów na dzieciaka- i to takich, ze jak raz powie to więcej powtarzać nie musi a dziecko całe w skowronkach wykonuje polecenia:O Rodzice nie są w stanie tak funkcjonować ze swoimi dziećmi- a co dopiero opiekunka. W ogóle uważam, że niektórzy nawiedzeni rodzice przesadzają. JA zwykle szłam na układ tak zwanej przeze mnie zdrowej opieki- czyli dziecko nie chodzi głodne, nie lata samopas, wychodzimy na spacery, itd. Ale nigdy nie zgodziłam się na 8 godzin tyry pt: śpiewam, tańczę, recytuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×