Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

bo ja wam powiem skąd to robactwo. swego czasu latała po placówkach hygenistka i wyłapywała dziadostwo w zarodku. teraz szanuje się prawa uczniów, dzieciaki są nietykalne, i wystarczy, ze jedno załapie i ma cała szkoła. jeszcze mądrzy rodzice, ze wstydu zapewne, nie zgłoszą gdzie trzeba i ten szajs się panoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytuję nic co w żaden sposób mi się z realnym życiem nie wiąże Włąśnie się rozchoruję. tylko wolę nie na rzyganie. na taką chorobę co się lezy z tymi jajami i leży i nic się więcej nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a maz mnie wkurza jak jest chory....wrrrrr. nawet slowem sie do mnie nie odezwie- bo taki umierajacy:Oa mi nudno dyskutowac z mloda. ona ma kiepski zasob slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bujam się zaraz po tę piankę bo jak myślę o tym dziadostwie to mnie już wszędzie swędzi :O Mini Ty zachoruj na coś żeby tylko leżeć i pachnieć :) A swoją drogą to siedziska autobusowe też mają w zanadrzu różne żyjątka. Dlatego jestem za siedziskami plastikowymi i dezynsekcją co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwi mnie to, że się nie odzywa. Przecież facetom sie białko ścina w organizmie przy temperaturze 37, a co dopiero przy rota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę mokry tyłek. Tyłek można umyć, a gacie wyrzucić (gdyby chodzenie w nich po wypraniu przekraczalo możliwości). A takie żyjątka to nie dość że można sprzedać reszcie domowników, to jeszcze trzeba je pielęgnować szamponami i piankami, prać pościele i czapki, przeglądać zwierzęta domowe... Naaah, wolę mokry tyłek. Raz się człek obrzyga do kompletu i z głowy, a to kurestwo nim będzie z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w pracy 18. Co w połączeniu z zimnymi murami starej kamienicy daje odczuwalne 15 :O Marzne i marzę o moim nagrzanym aucie :P a ja chyba wolałabym żyjątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie w domu 4 dni a mąż mi taki sajgon w dziecięcych szmatach zrobił ze szafy się nie da otworzyć. całe moje misterne układanie i regularne prasowanie chuj strzelił!1/4 odprasowałam na nowo. ta ilośc mnie przerasta:Ozabiję go jak tylko wszystko przycichnie. albo sprzedam mu jakieś nowe sensacje żołądkowe! niech to szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dolej mu laxigenu do herbatki? A potem jak będzie siedzial na kiblu wsuń mu pod drzwiami karteczkę z wyjasnieniem, ze w celu zapobiegnięcia sraczce należy układać ubranka dziecięce i wkladać tam gdzie lezaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krewno - wladce czytalam, ale nic takiego nie pamietam. To ekranizacja.. Moja Przyjaciółka wyhaczyła.. jak krasnoludy biegną, to jeden do drugiego.. tak porodowo.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje starsze dziecko zasnęło przed 9 i śpi do tej pory. masakra jak go to wszystko wymęczyło. wcześniej spał całą noc i po przebudzeniu już sobie ucinał drzemkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, że moje dziecko ma zapalenie gardła, ale ponoć dzisiaj już się dobrze czuje, wiec zobaczymy doktorka się zmartwiła jego chudym wyglądem i przepisała mu badania, nawet do mnie zadzwoniła z konsultacją :D widocznie mąż nie wzbudza w niej zaufania, chociaż on zawsze z dziećmi chodzi do lekarza a ja się tam pokazuję raz na ruski rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj zeby na komplet badan cie do szpitala nie posłała:O co jej chudy wyglad dziecka przeszkadza?? cieta jestem na nia jak diabli. zreszta na druga tez. chyba sie tobie dziecko wykuruje do tego upragnionego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×