Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Leje po ryju, walczy z księdzem i lektorką z EMPiKu ( tylko 2000 PLN za semestr.. :O) i na macie w judo (taki pomysł na uregulowanie agresji..) W wieku 4ech lat wyrywała najstarszej Siostrze pełne garście kłaków.. :O Porażka.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest świetna. Baba nie da sobie w kaszę dmuchać. teraz najesz się za nią wstydu ale w przyszłości nie będziesz musiała się o nią martwić. jak ja o tego mojego zbyt zyczliwego lebiodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ponad tygodnia pijam na śniadanie pokrzywę i powiem Wam, że wydaje mi się, że samopoczucie jest lepsze. jakbym nieco mniej ospała była Co ta pokrzywa robi..??? Patowa mówili, alem zabyła..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bije, nie grzeszy.. A opuszczone w USA msze niedzielne.. odrabia.. :O Czy ktoś jej puszczał pod mą nieobecność RadioMaryja..???? Wiem.. Babcia.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba żelazo podnosi. znaczy pokrzywa niezła ta Twoja starsza:D mój f. też nie bije. Raz tylko zdzielił kolegę ale namawiałam go do tego (wraz z mamą kolegi) chyba z 5 spotkań z rzędu bo tamten traktował go że aż żal:O a ten sierota to w ogóle nie rozróżnia kiedy ktoś go pchnie przypadkiem a kiedy łupnie złośliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszemcię "Oczyszcza organizm ze złogów kwasu moczowego, zwęża naczynia krwionośne, hamuje krwawienie, odprowadza złogi żółciowe z dróg przewodów żółciowych, poprawia pracę wątroby i dzięki temu odtruwa organizm, wzmacnia żołądek, zmniejsza nadmierną potliwość. Ma działanie przeciwbiegunkowe, przeciwinfekcyjne, przeciwanemiczne, przeciwkrwotoczne, przeciwgośćcowe i rewulsyjne. Poprawia ogólną przemianę materii, pobudza wytwarzanie enzymów trzustkowych i zwiększa produkcję czerwonych krwinek i hemoglobiny. Pokrzywa stosowana do wewnątrz jest środkiem wspomagającym w leczeniu różnego rodzaju krwawień (krwioplucie, wymioty krwawe, krwinkomocz, krwawienia maciczne, krwawienia z nosa, hemofilia, krwawiączka), anemii, krzywicy, ogólnego osłabienia, wyrzutów skórnych, ran oparzeniowych i zapalenia skóry, dolegliwości związanych z okresem klimakterium, z gośćcowym zapaleniem stawów, pęcherza, nerek, kamicy wątroby, żółtaczki wrzodów żołądka, stanów przedcukrzycowych, biegunki, wzdęcia, moczenia mimowolnego i dzieci, nieżytu śluzowo-błoniastego jelit. Zewnętrznie zaleca się stosować pokrzywę przy łojotoku skóry głowy i łupieżu, nadżerkach (aftach), w infekcji jamy ustnej, grzybicy skóry, błon śluzowych, guzów, narośli i nowotworów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odprowadza złogi żółciowe z dróg przewodów żółciowych, poprawia pracę wątroby i dzięki temu odtruwa organizm, wzmacnia żołądek, zmniejsza nadmierną potliwość. Ma działanie przeciwbiegunkowe Acurat dla mnie.. :) No i to działanie przeciwbiegunkowe.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi odpadło od komputera:O za cholerę nie wiem skąd. chociaż chyba spod spodu bo mnie jakby coś tam tryknęło- znaczy prądowo:O mój przyjaciel- stary laptop- chyba sypie się na ament. a tyle razem przeszliśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno, że pokrzywa zdrowa, babcia mówiła, że codziennie każdy powinien pić i by nie wiedział, co to choroby ;) ja też pijam regularnie a lecie miętę własnej roboty, już jest, więc problem soków powoli odpada, bo dzieci też lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×