Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

uboga- mialam kiedys to samo. te rachunki nie przychodziły co miesiac tylko co 2-2,5. i jeden nie przyszedł- my nie zwrócilismy na to uwagi. o zadłuzeniu informuja w małym kaciki kartki jeszcze mniejszymi literami:O niedostrzegalne własciwie. przyszli, odcieli. tego samego dnia maz zaplacol z dodatkowa stowa za podlaczenie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nabyłam też śledzie i zamierzam zastosować przepis półkownika, ten ze śliwkami, troche tylko zmodyfikuje, bo za suszonym pomidorem nie przepadam, ale idea wiodąca jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak się raz rachunek zapodzial, to wielkie, osobne pismo przysłali no ale może to z gazowni było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jak?? najlepsze jest to, że ja dopadłam tego pana odłączyciela. i mu tłumaczyłam że to nieporozumienie i od ręki mogę wszystko uregulować. ale on nie miał takiego prawa. i na moich oczach odebrał mi energię:O tylko po to, żeby mąż stracił cały dzień na dyganie do elektrowni i wtopił gratisowo stówę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz wyłącznik różnicowoprądowy (stary rok studiował na Wydziale Elektrycznym Polibudy, zanim zdecydował się zostać NiedoInformatykiem i mnie Wytłumaczył.. ;) ) to takie klapki tam som. One se opadajom - Ty je podnosisz.. i TYLE.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki, że kupujesz prąd, dostajesz kod- coś jak na doładowanie tel i sobie korzystasz a nie zacznie się kończyć. wtedy znowu kupujesz. tylko ze jak rodzice go zakładali to miało być tak, że prąd kupi się wszędzie- w specjalnych automatach, na poczcie, na stacji benzynowej. w praktyce jest tak, że trzeba dygać do elektrowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja, to mi by się dygać nie chciało :D wolę normalnie mój stary oszalał, rafał chce zrobic wyprzedaż klocków, takie ma niemowlęce, miekkie i pachnace z jakiegoś tworzywa, takie dla niemowlaków, ale pociąg tam jest i inne bajery, ale były troche przykurzone kazałam staremu umyć a ten idiota do pralki wsadził i pierze nie mam słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To MASZ JAKIŚ WYNALAZEK, Mini.. Sarna, nie mów tak do nas bo nas przestaną określać: na poziomie.. :P No masz.. Podłączyłam Samsunga Młodej, bo tamten się przegrzał i już capslokuje.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×