Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ale kombinujecie :P mini ja tez kiedys dawno mialam ten prepaid energie :D teraz chcialam to mi powiedzilei ze to tylko w dzielnicach zagrozenia montuja i u tych co notorycznie zalegaja :d moze sie nasza kolezanka tez dorobi jak jeszcze kilka razu opusci rachunek :P:P:P wtedy szczotka nie pomoze :P patrisa masz cos z dl rek bluzek na 92 lub 98? albo jakies fajne bluzy na 116 na zime juz? to moze co kupie :D:D:D ale w tych rozm to juz niewarto uzywek, nowe sa tanio ostatnio ja dzis odbylam kolejna wizyte w poradni psych ped i wyszlam z kwitem na neurologa i eeg z wpisanym i podkreslonym rozpoznaniem ADHD :/ jak nie urok to sraka kurwa mac ! jeden plus ze z tym kwitem nie moga go wykopac ze zloba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma walka z kurefkami trwa! Normalnie, ujrzałam Cie stojącą na krajowej Siódemce.. Albo na E-4.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od ktorego tyg mozna juz kompletowac wyprawke"? zeby pozniej nie biegac z bardzooooo duzym brzuszkiem Matko.. Czy one tak o wszystko pytają..? Od którego dnia przed/po ślubie można tentego też..??? Kompletuję wtedy, kiedy mi się chce, mam czas, kasę i wenę.. Nie w ostatniej chwili - i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już jakieś pojedyncze szmatki i jeden kocyk miałam w liceum ;) Kiedy związałam się już "na poważnie" z chłopakiem i mi się zachciało dzieci.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko.. Czy one tak o wszystko pytają..? Od którego dnia przed/po ślubie można tentego też..??? nie wiem czy pytają ale są takie co wszystkich o tym informują:Omiałam na roku panienkę, która od początku studiów planowała ślub. wszystko analizowała na głos- co jak i kiedy. a była to panienka bardzo pobożna. i pól roku przed ślubem okazało się, że jej noc poślubna to będzie lipa bo ma dni płodne i klops:Oskończyło się na tym, że chyba parcie miała zdrowe bo zaraz po ślubie w ciążę zaszła. więc kalendarzyk zawiódł albo nie wytrzymała napięcia seksualnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pól roku przed ślubem okazało się, że jej noc poślubna to będzie lipa bo ma dni płodne i klops Chyba nie wzięła pod uwagę przesunięć z powodu tzw. wypadków losowych.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zadziwiające było to, że cały rok zył tym jej ślubem. dziewczyny znały każdy szczegół. niektóre nawet z nią smuciły się tą nocą poślubną. a ona taki numer wycięła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poproszę :) Dziś jestem ostatni dzien w pracy i na dwa tygodnie zostaję z młodą z okazji zamkniętego przedszkola :O Już czuję, ze zwariuję. Z takich przesunięć losowych to ja mam syna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda naiwna Czerwona skończyła beztroski żywot przez bunt organizmu:D Czy Ty Czerwona jesteś jakiś miłośnik pracy czy jak?? Ja teraz lubię być w domu a co dopiero jak pracowałam- tyllko czekałam na kilka dni bezrobotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, zaraz miłośniczka. No powiem Ci, że jak chodze do pracy to nie czuję się umęczona tak, jak po siedzeniu z młodą w domu. W końcu wiadomo - wyrodna matka :P Młoda ma zdolności reżyserskie i manię dyktatorską w jednym, więc nie daje mi chwili spokoju tylko ustawia rzeczywistość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba że tak. JA tam jestem typem domatora. Tzn. lubię swoją pracę. ale jestem też matka polka i tęskno mi do trzody. A że mam zawsze milion spraw i i tak prawie nigdy w domu nie siedzę tylko zawsze gdzieś latam i coś robię to mi nie nudno. No i mój syn nie jest bardzo absorbujący. Często bawi się sam więc nie mam go nieustannie na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh czerwona to ja dziele Twoj los :d ja caly lipiec bede z mlodszym w domu bo zlobek ma przerwe wakacyjna, wlos na glowie mi sie jezy jaks obie pomysle co bym ja zrobila jakbym normalnie pracowala w firmie a nie w domu :/ teraz jakos pzretrwam ale tez niechetnie zmierzam ku lipcowi :/ w sierpniu mam na odwrot to pzredszkole bedzie zamkniete ale starszy jest oki wiec jakos mnei to tak mocno nei pzreraza :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×