Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Spodnie fajne,tanie jak barszcz:D do tych czerwonych mam stosunek mieszany,nie wiem jak bym się tym omotala,to może...:D Dziec mi wyje!!!:o doprowadza mnie do wariacji tym swoim darciem:/ Muszem na miasto i nie wiem czy iść na piechotę czy autem,pompa się zapowiada a bym się dotlenila... I wyobrazcie sobie,ze dodzwonilam się wczoraj do tych od samochodu(to nic ze za 6-tym razem:O)i jak tylko wyluszczylam swą sprawę to nie było problemu!!!no problem!!forsa w ciagu kilku dni zostanie zwrócona,od razu potwierdzenie na maila przyszlo...francaki ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzkowi dupa rosnie na wikcie męzowym to co schudlam znow mi przybylo i sem wazem 60kg :/ w porywach do 59 schodzi :( moze nei ejst to tragedia ale juz tak sobie ladnei neiw ygladam jak wisona bo mi opone wywalilo na brzuchu i sie musze chowac w szarawarach :P ja sobie kupilam alladynki 2 pary i kombinezon bawelniane na lato to super sie chodzi no ale nei takei jak mini pokazala tylko takie z szarszemi nogawkami u dolu i obnizonym lekko krokiem, te z linka od mini to jakos mi dziwne takei szerokei ale moze i wygodne tylko ze bede w tym wygladac jak w worku :) ja wlasnie wrocilma z od laryngologa z Przemkiem wiec 11 wrzesnia idziemy jzu na 100% do spzitala, nei wiedizlaam ze takie wyciecie narosli na uszku to az dwa dni w szpitalu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby byly tansze to bym kupila do domu na probe :D:D mini a ty masz te konkretne czy tylko taki przyklad dalas bo ja sie ze tak powiem boje na all kupowac od pewnego czasu bo ludzie sa oszusci, kupilam wlasnie dlugie alladynki i pisalo jaka super bawelna itp a przyszla szmata chinska :/ przy czym od kogos innego kupilam i byly super wiec warto miec sprawdzona osobe, caly zca smysle o tych jeansach bo tow zasadzie tak na jesien beda mi potrzebne bankowo i do bluzeczki beda ok a jak do swetra? dopiero bede jak w worku wygladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ;-) Sarna - rozwaliłaś mi kolana tekstem że często wpadam, serio :D Za karę czyścisz mi monitor :P Gryzaku - spodnie nawet, nawet ;) U nas leje i leje i leje, nie ma nawet gdzie dupy ruszyć ! Barszczu białego ? Dobry taki mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis w ramach uodparniania dzieciaka przeciaglam go w deszczu po dworze juz 2 razy, raz do przedszkola i mopsu a drugi raz do spzitala :D za chwile ruszam znow do przedszkola a ze nie mam parasola to tak mokre i on tyz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błogosławiona niech będzie sieć, w której mam telefon - za jej Promocje.. ;) Siedzimy w latającym namiocie tejże: leje potokami deszczu a my walimy w darmowy net.. Dziewczyny zainkasowały już darmowe cole, płaszcze i piłki.. Został tylko net.. póki nas nie wyrzucą.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, miałąm Ci pisać: tutaj pełno strojów różnistego typu.. Kupiłam za 55 zł baaardzo przyzwoity: zabudowany na dole i odpowiednio wydekoltowany na górze.. ;) W sam raz dla tymczasowego grubasa z tymczasowo wielkim bufetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zarzuć mi coś. 65 K jakies czy co:Pi w dupsku tez solidnie;) Ale powiem Wam,że zaczynam panować nad sobą. postanowiłam pić i nie jeść i powoli zaczyna mi to wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Mini, to trzeba mierzyć. Ja przerobiłam sześć, zanim wybrałam ;) Ale chciałam tylko brązy, oranże i czerwienie.. takie typowe dla smagłej brunetki, w ciepłych odcieniach. Jeden dali mi taki jakiś.. ortopedyczny chyba.. Albo dla matki długotrwale i z zacięciem karmiącej więcej niż moje 4-kilowe i wyjatkowo żerte dziecko.. ;) Albo dla obwisłej starszej pani chcącej coś jeszcze uratować.. w oczach przypdkowej publiki.. :P Starszą panią mogę odstawiać, ale żeby zwisy.. w Życiu..! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie solidnego w dupsku potrzebowałam ;) I nabyłam takowy :) Zakrywa pięknie sadło ;) Ciemnobrązowy w małe wstawki wzoru a la żyrafa ;) Zajebiście wycięty w staniku i eksponuje wszystkie górne walory :P odpowiednio ;) Można jeszcze wsadzić poduchy wanderbra czy inny pushup ;) ale po co.. :) Mnie tam wystarczy to, co mam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie możesz te wonerbry czy inne puszapy podeslac:P waga leci a wraz z nią cycki:( buuuuuuu ale coś za coś?!nie?? Funiczku mam mr muscle i sciereczki;daj Ci mazne ten monitorek;) Wróciłam z miasta noznie,zaliczylam plac zabaw bo dziec musiał się wyhusiac:) O,o!Gorąca jeszcze miałam Cię ten teges!wyobraz se,ze ja pomimo stosowania kuracji z żółtego soku wciąż mam te yebane kurzaje:o:o W życiu mi nie zniknom!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty masz jakieś angolskie to Ziele.. Angole wszystko mają Inne i do dupy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i znam ten ból.. Też chudnę w ten sposób, że mi biust lci jak głupi, a reszta powoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone aladynki suuuper.. :) Ale czy aby na pewno wielka dupa w nich niknie? Wczoraj mierzyłam jedwabista spódnicę, niby marszczona ukrywa różnistosci, ale.. Wyglądałam na stóg siana o wyjatkowo masywnym podwoziu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pojawi tzn tutaj czy na horyzoncie namiotu? ja wlasnei odbylam sprint do pzredszkola w ulewe, mlodszy padl razem z burza i zal mi go bylo budzic na ta ulewe bez parasola wiec wyruszylam sama :D w 2 str mi zajelo 11 minut ale tadek ma dosyc i poszedl sie polozyc, za to pewna krzyku po pobudce wchodze do domu a on dalej spi w tej samej pozycji co go zostawilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×