Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Te na ciąży to jakieś wyjątkowe frustratki :P Mają monopol na słuszne wybory - jesteś inna, do gazu. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpaskowy też mógłby wymiatać.. "Jak radzicie sobie z poplamionymi gaciami przy zmianie podpaski" etc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosze wrażenie, że połowa kafeterianek nie jest w stanie podjąć najmniejszej życiowej decyzji bez konsultacji na forum. Imię, podpaski, ścieranie gówna... to tylko niektóre z ich wielkich życiowych problemów. w archiwum kafe można z pewnością znaleźć odpowiedź na absolutnie każde pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialas o wyborze wozka, gdzie na 5 odpowiedzi pada 5 modeli, a kaxdy za 5 tysi, krostkach na pyrtusiu oraz pytaniach ilustrowanych, gdzie laski wklejaja linka ze zdjeciem swej broszy, by im kto powiedzial czy ladna. Swiat zmierza ku samozagladzie, a hulajnoga na ktorej zmierza jest internet wywolujacy masowe zdebilenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, z której, bo jak dotarłam, to już się rozpisały. Zakładam, że z tej o wymachiwaniu anemikami.. ;) Moje nieanemiczne, chociaż w pierwszej ciąży nie zjadłam ani nie wypiłam niczego trefnego ;) Po prostu mnie nie ciągnęło. w następnych różnie bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam siły tego studiować dokładnie. to mnnie czasem zabija. a najlepsze są te, które mają gotową odpowiedź na swoje pytanie a te co im są nie po nosie o odrzucają, krytykują itd. Idę chyba spać. korzystam z tego że mąż jutro sam zostaje wdomu i sam będzie walczył z tym pobojowiskiem. po co ja mam więc się trudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlam, ale usuneli ja niestety :( a zasralca nikt nie usuwa. Mam taka propozycje, zeby go gremialnie zglosic, bo mnie wkurwia swym widokiem nawet mimo ze nie uzywam tamtego na codzien. No i zapewne caly czas z zapartym tchrm sprawdza, czy odpisalysmy, wiec jak jego stekniecia znikna, to bedzie wiedzial ze niestety wciaz zyjemy i wciaz mamy go w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za. Obraża mnie nawet to, że zwraca się do mnie, komentuje. Chwilę go nie było - może ktoś wreszcie dał mu w łeb w realu? :classic_cool: Ostatnio nawet się zastanawiałam, jak to jest, że ktoś taki wciąż tu funkcjonuje - w kwestii tych obleśnych, zaślinionych komentów (bo na te pseudofachowe to się stale jakieś laski nabierają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×