Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Witaj, Dynio :) Letnia aura działa.. :) Jak nie ma zaciążonej, to niech będzie zakochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest w moim wieku, czy jest zajęty czy zaobrączkowany nie mam pojęcia. Poziom ukradkowy trwa już ładnych kilka miesięcy i nie zapowiada się na nic więcej. Hmmm, sama się dziwie sobie, że to mnie tak "poruszyło" :) Ja nie zdobędę się na odwagę, żeby coś do niego zagadać...jakoś tak mi niezręcznie :) Ale i tak jest fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj po pracy nawet znalazłam na yt filmik, w którym sędziował walkę, bo jest sędzią karate i ma znaczące osiągnięcia również jako zawodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka miesięcy temu, jak dzieć był jeszcze mniej ogarnięty, prawie wszedł do jego biura przez przypadek. To był dobry moment no ale wiecie jak to jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz nawet efektownie mu się osunąć do stóp.. Żeby miał okazję zastosować sztuczne oddychanie usta- usta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, Netia mnie powala.. Dziś pan konsultant stanowczo stwierdził, że ze mną nie porozmawia, bo telefon jest na.. starego (sic!) A nigdy nie był.. Umowę z Netią zawierałam ja.. Omg.. Skąd wobec tego mieli jego dane? Pozostanie tajemnicą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni wszyscy są do bani. ja w tp od ślubu regularnie zmieniam nazwisko z panieńskiego na obecne i co? zawsze figuruję ze starym i to z błędami w pisowni. mimo że za każdym razem z dowodu mnie spisują. zresztą to samo miałam w banku. babka przy nie nawet dowód kserowała a nazwisko dalej stare:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie ogarniam.. Wczoraj baba chciała ode mnie datę urodzenia, facet wcześniej - pesel, jeszcze dawniej - tylko nr telefonu. Ten dzisiejszy chciał..nr umowy.. Ja pierdolę.. Burdel na kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żeby tak trzeba było kombinować na stare lata to się w głowie nie mieści :) Majtki mam same fajne i nie mam ochoty żadnych gubić więc na razie pozostanę na etapie ukradkowym :) W każdym bądź razie, dzięki za rady, warto wiedzieć jak teraz "zagaduje się faceta" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze, że ten dzisiejszy zarzekał się, że router musi przyjechać w ciągu 72 godzin. Które trwają.. od listopada. Wczoraj histeryczna laska nafukała na mnie, że ona nie wie, kiedy. Zaraz po powrocie z urlopu usłyszałam, że tydzień. Ktoś im powinien podłożyć bombę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia, teraz to się idzie na 3ciej randce do łóżka ;) Masz szansę zrobić wrażenie nieśmiałością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyj taką metkę z adresem i telefonem właścicielki - jak do przedszkola :D W necie można zamówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją droga - widzieć faceta trzeci raz w życiu i tego.. Chybabym zażądała wyników badań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to jakieś ogólnie niepraktyczne.. :P Nie mówiąc o tym, że wyprane z romantyzmu i okrojone ze wszystkich fajnistych podchodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do ojca dziecia robiłam podchody kilka miesięcy ale i tak to wszystko wykombinowałam w ten sposób, że to on pierwszy mnie zagadał. No i ponad 10 lat temu, nie musiałam gubić majtek... co za czasy nastały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już majtki zgubilam;) Siedzę u Lalki w pokoju,właściwie nie wiem po co,bo już zasnela:) Chyba chowam się przed panem Kozlem,którego pochrapywanie dolatuje z oddali:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×