Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ja z kasa mam 1 problem mam wiekszosc zamrozonej u mojego brata odkad wystawia mi fv VAT :( niby do odzyskania ale z poslizgiem 2mc a pracownikom trza placic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o to chodzi. chociaż mąż mój na kasę nie pazerny. on lubi jak sobie korzystam z życia. gorzej że jak zalliczę;) fryzjera, rzucę się na jakieś łachy i kosmetyki to później kombinuje pod koniec miesiąca jak kobyłą pod górę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie która wysyłać dziewczynkę do sakramentu? Za rok będę mieć 3 sukienki, 3 pary butów (2 już upłynniłam) i komplety gadżetów przechodnich (pelerynka szydełkowa, druga polarowa, rękawice - opcja maj syberyjski lub tropikalny ;) ) do oddania. Może Imbirowa zechce? Choć musiałaby chyba już wyruszyć.. do Koluszek.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ten klamot samochód do naprawy, do opłaty. Teściówka nas dręczy dlaczego nie przyjeżdżamy. Mąż odrapany z urlopu, dzieciaki po lekarzach i szpitalach ciągam, auto nam może rozkraczyć się po drodze, inwestycja w paliwo też mi się nie uśmiecha. ale dla niej nic nie jest problemem tylko to, ze sąsiedzi gadają że nie przyjeżdżamy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w napadzie szaleństwa kupiłam sobie w dugi wikend majowy strażackoczerwoną nibymodną kiecę z eklerem przez całość.. ;) I stwierdzam, że wyglądam w niej jak wiejska pierzyna na płocie.. Wielka, gruba i czerwona.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uboga, jak bedziesz to zapraszam z całymi otwartymi drzwiami i ramionami:D Mini, ja sobie nic nie kupuje od kilku miesiecy. Ni ekumam dlaczego z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej. czlowiek kurwa pacuje i nic nie ma. W lecie odejdzie mi zlobek i niania to jakos to bedzie ale za to mam trzy wesela.... Gyzdelda a Twoj juz w domu na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieśka- ja soboie od porodu nie kupuje bo liczę na to ze schudnę:D nie chcę Cię martwić, ale mi takie odejście jakichś wydatków i tak zawsze się rozpływa:O teraz się przeprowadzaliśmy, nie płacimy za wynajem- mieliśmy mieć 4 stówy do przodu a mamy kilka do tyłu:O kurwa nie wiem jak to się dzieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×