Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

a kosmetyki mam z darów prezentowych. ae ostatnio dorwalam katallog avonu. i sobie zamówilam. na kartce tak serce nie boli. a jak już przyjda to wyjścia nie będzie i trzeba będzie z kasy wyskoczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini ja tak ciuchow trzy lata nie kupowalam: jedna ciaza, odchudzanie, druga ciaza. Zostałam z szafa do niczego sie nie nadającą. Jestem dobra w chodzeniu na lumpy ale nie mam czasu..... Ja wiem ze sie rozplynie. Ale zawsze to cos.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej ma się co rozpływać:D ja już nie mam szmat które lubię- ewentualnie tylko kiecki na upały. muszę coś z tym zrobić. najpierw muszę pokonać obżarstwo. dziwiłam się, ze nie mogę nad tym zapanować ale doszłam do wniosku że to od hormonów. zawsze tak reaguję na prolaktynę w polocie. powinna iść do gina i zrobić z tym porządek bo się nie odchudzę i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nakupowałam w necie ciuchów dla grubasów (bo miałam tylko 1 dżinsy, w które wchodziłam - po schudniętej koleżance + 2 luźne bluzki i wstyd mi było) i stwierdzam, że wyglądam okropnie :O Tyle, że zmarszczek nie mam.. ;) Naciągnęły się na tłuszczu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo tu ja. O kryzysie mi nawet nie mowcie :/ Co miesiac jest cos, no w dupe jeża, co miesiac :/ przez ostatnie pol roku posiwialam w tempie zastraszajacym :( jedno co dobre, ze stwora nie choruje. Stowke do alergo i stowke w aptece co poltora miesiaca jestem w stanie przebolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jako przegladarki uzywasz firefoxa, to mozna sobie do niego sciagnac dodatek pt Ad-block plus. I wtedy, jak ci wyskakuje jakis wkurwiajacy baner, to najezdzasz na niego i pojawia sie guzik 'zablokuj'. No i mozesz zablokowac tylko ten baner, albo i wszystkie banery pochodzace od tego nadawcy. I nic ci nie lata :) Strony sie szybciej laduja, bo te migajace oczojeby spowalniaja mocno. Szczegolnie na slabszych komputerach. Nie wspomne o tym, ze nikt ci nachalnie nie wpycha batona/wody/pasty do zebow/tabletek odchudzajacych/napojow energetyzujacych i innych goracych kupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mozesz wylaczyc blokowanie na danej stronie i bedziesz miala kupka. A jak go juz dopadniesz i rozprawisz sie z nim bezlitosnie, to mozesz blokowaniw wlaczyc spiwrotem, bo jutro kupek moze stac sie ubezpieczeniem, przypomunajacym ci, ze gdybys miala za co to bys sobie cos ubezpieczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×