Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Świetna lektura, bo wielowarstwowa. Dorośli bawią się treścią odczytywaną na innym poziomie, dzieci na innym - wszyscy zadowoleni. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry! Pol dnia przespalam.na skutek kryzysu malzenskiego tudziez napierdalajacego ucha/leba:(. Znowu se polatalam;znowu leb odparowalam...I nic nie jadlam,skoro ON gotowal;) coz,na tabletach tez mozna zyc. I wogole mam dola jakiegos;nikt mnie nie kocha(poza dziecmi:P)Polowek mnie nie rozumie,jestem gruba I zmeczona tym wszystkim,chuuuu.j!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że niby.. dobry..? Owszem, Mini - coś jak, tyle że bardziej dowcipne i na okrągło czytając polewasz ;) "nikt mnie nie kocha (poza dziecmi ) Polowek mnie nie rozumie, jestem gruba I zmęczona tym wszystkim, ni ma chuuuuja we wsi...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokorna- ja Cie kocham. a ktoś się kiedyś dziwił jak to się można na jedzenie obrazić. a widać można. pogoda znowu mi pokrzyzowała plany. ja tam bym chciała upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry. A u mnie tak nie wiadomo jak. W nocy burza była, teraz niby 20 na skali, ale chłodek przez okno wlatuje. Dziczyzno - ty się nie dołuj, weź se zrób pranie z namaczaniem tj dłuuuga kąpiel z pianką, o. Na pyszczek pierdyknij jakąś zieloną maseczkę i wogole serię zabiegów upiększających choćby teoretycznie, od razu ci lepiej będzie. A-aaa. Co do zabiegów kąpielowych. Używałam do tej pory żelu pilingujacego garniera na paszczę. Ale wziął się i skończył, podelec jeden, wiec bywszy w dronce nabyłam żel pilingujący na paszczę za jedyne 4,99. Nie oczekiwałam od niego zbyt wiele, ale paszczę czymś myć trzeba. No i przerósł nawet oczekiwania których mieć nie śmiałam i stwierdzam, że lepszy jest niż garnier. Normalnie mnie zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zayebiscie!! Juz mi lzej na serdcu:P No,ja sie zawsze bede dziwic obrazie jedzeniowej;ale czasem trzeba zapraktykowac:D U mnie tez bangla:/ leeee.ale sie sloncem nacieszylismy,uuuu!! Sprawdzilam pogode I do wtorku deszcz!!kiedy bedzie lato w tym skurvialym kraju??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze Sarniatko wstalo w doskonalym humorze!gdy otwarlam slipia siedziala na komodzie na katalogu takim grubym I bawila sie norzyczkami:D a co!? Wprawdzie takimi do cieniowania,ale zawsze nozyczki.Stary spal w saloonie:D od rana wkurwia mnie jeszcze bardziej niz wczoraj,brrr.padalec jeden,no!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki w różowej tubce, my z patą tez go kupujemy, fajny jest tam jes tcała seria tych tubek z różnymi maseczkami też, wszystkie za 4,99 chyba i większość przetestowałam i jestem zadowolona w lidlu odkryłam zajebiście pyszny wędzony twaróg, częstuję czy ktoś może wyłączyć deszcz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achhhhhhhhhhhhhhhhhhh, jak mi przezajekurwabiścieeeeeeeeeeeee! :D zrobiłam sobie opisywane pranie z namaczaniem, wykarczowałam nogi, natarłam setką mazideł przeróżnych i jestem jak nowa, tyle ze bardziej pachnąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwór mi dzielnie kibicowal, wybieral pianę z wanny i nacierał się po głowie, wrzucał klocki i wogóle niezwykle uprzejmy dla mamusi. Przez część czasu biegał za kotami, które akuratnie miały ochotę pobiegać wznosząc dzikie okrzyki i zwijając chodniki :D wyprzedaż w sklepie internetowym c&a jest na damskie rzeczy http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Wyprzeda%C5%BC/Kobiety/Kolekcja/Sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×