Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Dzień dobry :) Oho, jak za nami tęsknią co niektóre :D Moja Mama była u nas parę dni, właśnie wyjechała i mi smuuutno :( Co macie dla swoich dzieci do rysowania? Zwykłe kartki i kredki, maty wodne, czy może jakieś tablice? Serdello ostatnio dorwała się do kredy w takiej fajnej dziecioprzyjaznej kawiarni i chcę jej sprezentować coś do bazgrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyciągnąć e. z kataru? oprócz pulmeksem, nasivinem i inhalacjami. bo na to sama wpadłam. cos jej się tam zaczyna w nochu dziać i chcę to powstrzymać. pewno ją zaraziłam:O a lipy nie mam odwagi jej podać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo, o majeranku zapomniałam. zamiast geja mam pulmeksa. tzn. jeszcze nie mam. a myślicie , ze mogę delikatnie wikiem zamiast pulmeksem??ale na kopytko a nie na cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my dalej w basenie :) fajnie jak jest upał, póki co bez katarów więc temat mi obcy za to powrócił temat farby do włosów, któraś tu próbowała pure paprika z loreala, jak wyszło i na jakie włosy? kupiłam z loreala ton jaśniejszy od tej papryki bo mi się czerwona wydała a ja chce rude, ale może i na ta paprykę się zdecyduję, tylko chciałabym wiedziec czy na siwe da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie próbowałam. ostatnio dostałam zaproszenie na oddanie się stylistom fryzurowym. Ale czasu nie miałam. dziewczyny siedziały tam bite 6 godzin ale pięknie kudły im zrobili. za 3 miesiące styliści wracają. może powinnam pójść tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak ja bym chciała doczytać, jak ja bym chciała być na bieżąco... A tak co doczytam to nie zdążę odpisać i tak w kółko. I nic nie wiem. Ale pozdrawiam Was. Z kryzysu małżeńskiego... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie - mogę się co najwyżej zamienić na kryzysy, chcesz mój..? :P Ale nie polecam.. Siekierkę na kijek.. ;) Mini - na odnóża chyba ok.. A Olbas - na szmaty, ciuchy? Ja tam preferuję od zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olbas odtyka.. nie wiem, czy leczy: ułatwia oddychanie. Czacha - nie tęsknij, tylko przyłaź :) Niech ktoś coś postawi, bo u mnie permanentny brak kasy.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też olbas - kropelek kilka na pieluchę i sru na porecz łóżka/łóżeczka, a na stopy vick i odziewam w skarpety. Nasivin też zapodaję i dużo wit c i cytryny. Zwykle katar u dziecia jest mniej niż 7 dni ale ja z moimi zatokami za to nadrabiam jak już mnie dopadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu no czytałam. Mini, moja tez z katarem. Tylko ze wszystkie mozliwosci wykorzystałam i pozostało mi czekac... dzięki za wsparcie:D Chuj mnie strzela ale dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×