Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ja mam permanentny kryzys, ablo malzenski, albo finansowy, albo zdrowotny, albo... teraz mam kryzys wychowawczy z Przemkiem :/ a z Tadkiem to mam wrażenie że to nigdy się nie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie były choroby i prywatni lekarze:O to jest kopalnia bez dna:O no i dzień dziecka na ośmioro dzieci:O dosyć bliskich dzieci...więc rozumiecie- debet pełną gębą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dziś dowiedziałam iż mimo, że oficjalnie w zeszłym roku przepracowałam zaledwie 4mce a mój mąż 9 i to z wypłatą grubo poniżej średniej krajowej to próg rodzinnego przekroczyłam i być może się załapię jeżeli policzą Tadzia niepełnosprawność wstecz za zeszły rok :) to jakaś porażka, wykazuje niewielkie dochody bliskie zeru a mimo to wedłup opieki społecznej jestem zbyt zamożna na rodzinne w marnej wysokości 68zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o co chodzi z tymi skarpetami??? O kasie nie mówcie. Mam straszne długi a kasy w tym miesiacu na zycie też już nie ma. I zalamałam sie jak weszłam do żłobowej szatni i przeczytałam na szafce Młodego: pieluch brak. Nosz kurwa, zawsze w odpowiednim momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko się po chamsku obudziło i się drze jak pterodaktyl. ona ostatnio robi to całymi dniami. to jest forma dialogu z pluszakami tudzież inną częścią otoczenia- w żadnym wypadku płaczu. ale drze się tak, ze głowa boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten miesiąc też się cudnie zapowiada- bo za auto trzeba zaplacić:O i lekarze też nam się kłąniają. podejrzewam, ze po tygodniu już będziemy leżeć i kwiczeć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Darmowe kosmetyki zapakowane w pudełko i dostarczone do twojego domu, czy to możliwe??? - TAK!!! Wystarczy zarejestrowac się na stronie pod linkiem : http://shinybox.pl/?ref=854d17d Zachęcam bo warto!! w tym miesiącu dostałam 5 pełnowartościowych produktów - kosmetyków między innymi szampon L'oreal, błyszczyk RIMMEL i to zupełnie za darmo, bez żadnych opłat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×