Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

salut a co tu robić skoro i tak wszyscy (!) czekamy na spowiedź luśki a propos rozmiaru jej sprzętu do oddychania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak przyjdzie co do czego to juz jakby nie ma nic do napisania :D:D:D czyli co do czego? koleś przecież ty sam uciekasz jak wiesz , że nie masz szans to udajesz, że ignorujesz albo nagle łapiesz dystans i się po angielsku oddalasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"napisal vel "ptaszek" chyba per ptaszek Blu, jak być moze zauważyłeś od czasu do czasu pozwalam sobie na trochę próżności, więc odpowiadam - znalazłam sklep, w którym 70C pasuje jak ulał i chyba będę mu długo wierna skoro :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w którym 70C pasuje jak ulał i chyba będę mu długo wierna skoro a to sklep dla chińczyków czy krasnali ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kobiecoscia kobiety nierozerwalnie zwiazane jest pojecie proznosci jak swiat swiatem, jednakze wiele kobiet nie rozumie co owa proznosc w sensie kobiecosci znaczy, bynajmniej nie jest przekonanie o swojej boskosci vel brakugebowycierania :-) ale juz swiadomosc piekna swoich piersi - jak najbardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą dzięki luśka teraz już nie mamy ( my ike) wymówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba vel skoro sie z tym zgodzil i na to odpisal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedstawienia pod tytułem "szczery woła luśkę do domu" ciąg dalszy:) w tym akcie autor postanowił skontrastować dwie niewiasty i dać jednej z nich poczucie, że jest lepsza i dla niego wartościowsza (już chooj , że poszło o cycki) łowiciel łowi a ryba nawet nie wie, że jest jego przyszła,oby niedoszłą, kolacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sprwdzil kretyn czy taki nick istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie sprawdził on WIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stale kogoś udaję i przyznaję się do tego, więc to chybiony temat. Ale w sumie może być o mnie, lubię jak jest o mnie:) Ike, dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ref to wyszło szydło z worka twój mail był dla szczerego za trudny dlatego postanowił na wszelki wypadek go obśmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salut nie mam zamiaru zamiaru z panem szczerym obrzucać się przysłowiowym błotem.Raz odpowiedziałem i starczy ,co do "ptaszka" nie widział więc nie może oceniać a przypuszczać to on sobie może , w każdym bądź razie nie mam murzyńskiej 40cm pały i nie żałuję bo to kalectwo. Lusiu ,C ? No to szacun płuca masz w porządku jest na czym patrzałki zatrzymać,ike jednak jest zazdrosna ,tak skłamać . Przepraszam za opóźnienie mojej riposty ale udzielam się w innym topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, skąd nagle ta negacja zgody między nickowej? przecież przez ostatni tydzień nie miałaś nic przeciwko? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike on nawet przez pewien czas mocną się w sobie spiął i odpisywał na te moje mądre maile, ale kto wie ile go to kosztowało wysiłku intelektualnego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, skąd nagle ta negacja zgody między nickowej? przecież przez ostatni tydzień nie miałaś nic przeciwko? ? a jaśniej?:) ref o masz a o tym to jakoś nigdy nie wspominał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu, tylko nie szacun ja Cie proszę ale respect dla swojej aparycji mam, znaczy wszystko akceptuję, a co już się komuś może nie podobać, to nie mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
czy zawsze szczery i ike oddadzą mi swoją córę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, to się nazywa pamięć wybiórcza na swoją korzyść;) A tatuś przy kolacji wszystkim paniom zagląda w dekolt, opamiętaj się ojcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córki bez tatusia nie pójdą bierz komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
córki bez tatusia nie pójdą bierz komplet A przyczepe ten tatus przepcha jak bedzie trzeba?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia no proszę cię żeby każdy powtarzam każdy nick wszedł tu z zamiarem zabawy nie sądzę, że sama zaczynałabym jakikolwiek konflikt ale ten nick nie przyszedł tu po żadną zgodę międzynickową chyba nie myślisz, że facet (doceń pajacu formę męską) będzie sobie robił dobrze wyzłośliwiając się a ja bede nadstawiać mu drugi policzek czy co gorsza poślady na zgodę międzynickową trzeba sobie chociaż odrobinę zasłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba , że piszesz o swoich zgodach międzynickowych to przecież napisałam ,że to twój wybór nie przecz-ę w pewien sposób szkoda patrzeć na to jak na każde klaśnięcie lecisz z podkulonym ale jesteś już duża a ja nie mam już tutaj bliskich znajomych, którym chciałabym radzić i których chciałabym ostrzegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Respect przed C to ja zawsze miałem i mam .:D refforma A tatuś przy kolacji wszystkim paniom zagląda w dekolt, opamiętaj się ojcze. Tobie reff nie zaglądam bo nie ma gdzie zaglądać i dotarło do mnie żeś ty moja córeczka , tatuś woli jednak luknąć na mamusi C i od biedy w dekolt ike (szału nie ma ale z braku laku).;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, w jednej konfiguracji wzięłam Cie pod uwagę, ale już mniejsza chyba każdy się tutaj czasem z kimś kłóci, niektórzy się czasem godzą, a po wyjściu z forum i tak wszytko jest jakie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×