Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LoveStory500

Dobry fryzjer Kraków

Polecane posty

Hej dziewczyny, jest fryzjer, którego polecam. Znalazłam go na tym forum, umowiłam się na wizytę, skorzystałam z tego co mi zaproponował i jestem bardzo zadowolona. Doświadczyłam niemiłych przygód zanim Piotr Janus naprawił to co poprzedni fryzjerzy zchrzanili. Piotr jest teraz moim fryzjerem. umówcie sie do niego a nie pożałujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pania Jagode z salonu Wyczesany Fryzjer na Kazimierzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś z Was pytała o cenę koloryzacji w Pure Diamond. To zależy od Waszej długości włosów i tego, co chcecie zrobić :) Ja zawsze płacę około 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie idealna fryzjerka to Agata z www.homies.pl idealnie rozumie klienta, a dla mnie to najważniejsze. Polecam Homies HairDesigner na Przemysłowej 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasza jest teraz moim fryzjerem, nie pożałujecie umówcie się do niego w Homies, jest kolorystą od Boga.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do Homies na Przemysłowej przecznica z jakąś tam ulicą na Zabłociu do Agaty i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić salon Homies. Mają super ekipę stylistów z pasją. Idealnie dobierają kolor i fryzurę. łapcie stronkę www.homies.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa91
Hej hej zalezy do czego szukasz tego fryzjera. Ja od lat chodze do andrzeja www.hairdesign.pl na ciecie i farbowanie wlosow - jestem mega zadowolona. Kolor wychodzi idealnie, odrosty zakryte. nawet przekonalam moja mame do niego i nie zaluje bo siwe tez potrafi zakryc. a co najwazniejsze - farba nie niszczy wlosow !!! ciecie tez fachowe , widac fach w reku ;d nie wiem jak z czesaniem bo nigdy nie robilam u niego upiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy salon w Krakowie który mogę polecić z czystym sumieniem, to studio fryzjerskie Jarka na Straszewskiego. Chodzę już kilka lat i jestem zadowolona, a najważniejsze jest, że potrafi wysłuchać czego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na urodzinach salonu Homies i poznałam tam stylistę Arkadiusza - kreatywność 100% takiego kolorysty szukałam od dłuższego czasu...warto...pozytywny człowieczek i profi w każdym calu...zakochałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 3 lat chodzę do Pure Diamond na Krowoderskich Zuchów. Bardzo wysoki poziom obsługi, fryzjerki super radzą sobie i z koloryzacjami i strzyżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Atelier Bernady na ul. Masarskiej. Są najlepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby dobrze dobierać fryzurę, bo fryzura jest chyba najbardziej widoczna, może nam dodać uroku, ale też może nam go odebrać. Fajnie jak fryzjer potrafi wydobyć z nas to co najlepsze jak właśnie poprzez fryzurę. Znam fryzjerów z salonu HOMIES, szczególnie Arkadiusz jest moim ulubieńcem, wizjoner, świetny stylista i fryzjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę polecam salon Homies na ulicy Przemysłowej 4, na przeciwko Galerii Kazimierz po drugiej stronie Wisły. Wyszłam odprężona, zrelaksowana i co najważniejsze bardzo zadowolona z efektu. Polecam Anię - bardzo doświadczona i kreatywna stylistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce was uratować przed salonem fryzjerskim t&t na Kazimierza Wielkiego, chciałam koka na przyjęcie a wyszłam w czymś w stylu obcy atakuje, i ma 80 lat.. Dziewczyny czegoś podobnego nie widziałam, zgadzalam. Się na większość rzeczy bo myślę fryzjerka zna się a tu ni hu hu i uwaga zapłaciłam 200 zła za wyprostowanie wpiecie 4 wsuwek i tapira ulizanego boże jak. Ja żałuję tragedia mnie zatkało aż 3 razy pytałam ile place dziękuję bogu że akurat miałam pod ręką koleżankę która zmieniła mi ta straszna rzecz.. Bo maz jak mnie zobaczył to położył się że śmiechu a potem ze nigdzie tak że mną nie pójdzie.. 200 zl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Arkadiusza z salonu Homies na ul. Przemysłowej 4, dar od Boga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużyłam sobie włosy metoda Hairtalk w Homies, dla mnie super jakość do ceny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia121
Polecam salon hairdesign.pl !!!! Blisko centrum , tuż przy placu inwalidów . Jak nie ma miejsc do mojego ukochanego p. Andrzeja Krzak to idę do Milenki lub Łukasza. Wszyscy są świetni !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej polecam salon wyczesany fryzjer, bardzo profesjonalni fryzjerzy stawiają przede wszystkim na ochronę włosa:) ja zapuściłam z nimi dobre 10cm w ciągu roku, dodam że za każdym razem robimy super jasny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest Atelier Bernady na ul. Masarskiej, polecam z całego serca, nie ma lepszych w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna

Ja rowniez polecam Piotra Janusa. Tak jak wspomniala Natasza, Piotr jest niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Byłam w Krakowie na metamorfozie w Homies Hair Team i jestem mile zaskoczona profesjonalizmem, pomimo rezultatu na mojej głowie, to w trakcie konsultacji i całego procesu koloryzacji dowiedziałam sie wiele interesujących rzeczy jak stylizowac włosy, o pielęgnacji dedykowanej dla mnie i atmosfera naprawdę profi, bardzo odpowiedzialny salon-polecam na 100%, szczególnie Iwonę fryzjera od Boga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Ja tez tam byłem u nich w Homies na przemysłowej 4! Rewelka, faktycznie najpierw mają konsultacje - nie zadaja pytania co robimy bo ja sam nie wiem co jest modne i co pasuje do mnie. ja chodzę do Eweliny i juz nie zmienie barbera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha

ia byla w czorna perla i nie ponravilos mne, brakuje kosmetikow i w ogole atmosfera ne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loska

Serdecznie polecam Sekrety Piękna! Przemiła pani fryzjer, dobre kosmetyki do włosów i profesjonalne strzyżenie w rozsądnej cenie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janowiczka
Dnia 4.06.2019 o 11:06, Gość loska napisał:

Serdecznie polecam Sekrety Piękna! Przemiła pani fryzjer, dobre kosmetyki do włosów i profesjonalne strzyżenie w rozsądnej cenie 🙂 

całkowicie się zgadzam, sama kocham tam chodzić jak mam chwilę wolnego by się zrelaksować, fryzjer najwyższa półka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Nie polecam Fryzostrefy na Długiej  w Krk Agnieszka B. Wycięła mi ponad połowę włosów o dł 30 do 50 cm włosów na całej głowie, wymyśliła sobie przerzedzanie, którego ja nie chciałam, dlatego że mam, no miałam, gęste długie piękne włosy. Co najmniej 2 lata, zajmie zapuszczenie ich do stanu sprzed. Pozostałe, maskujące włosy, zostawiła krzywe, tak że i je musiałam ściąć żeby jakikolwiek normalny wygląd miały. Takiego świństwa nikt mi w życiu nie zrobił. W głowie się nie mieści jak coś takiego można zrobić drugiej osobie i to jeszcze kobieta kobiecie. Okropność i świństwo. Nawet nie wzięła pod uwagę jak się ja będę czuła po takim wykoszeniu takiej ilości  włosów. Piszę o tym ku przestrodze  dziewczyn z długimi, a także gęstymi i długimi włosami, bądźcie czujne, żebyście nie przeżywały tego co ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Przetocka

Najlepszym specjalistą od włosów jest Pani Anna Pióro na Wodociągowej .  Naprawdę ręce które czynią cuda. Korzystałam już nie jeden raz i zawsze jestem mega zadowolona. Polecam także prostowanie kreatynowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszym zakładem fryzjerskim w krakowie jest Salon Oasis, chodzę tam od kilku lat i nie mogę powiedzieć złego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×