Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LoveStory500

Dobry fryzjer Kraków

Polecane posty

Gość LoveStory500

Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego fryzjera w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka pytań dotyczących ...
ja chodzę do Trendy na Starowiślnej przecznica z jakąś tm ulicą do Marcina jest super chodzę raz w miesiącu mimo ze to nie moje rejony - bo ja z zabierzowa przyjezdzam zalezy co chcesz zrobic z wlosami ceny male nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbnfbgg
też jestem ciekawa gdzie w Krakowie jest jakiś dobry fryzjer. Mi zależy jedynie na ścięciu włosów. Nie chce ryzykować i na ślepo wybrać fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpeowpeooree
podobno bieda aż piszczy, nie ma na rachunki ale co miesiąc 150 zł mają na fryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbnfbgg
Ale czemu od razu twierdzisz, ze mamy chujowe włosy? :O Ja na moje włosy nie narzekam, podobają mi się. I dla Twojej wiadomości nie mam zamiary wydawać 150 zł na fryzjera. Zresztą ostatni raz u fryzjera byłam 3 lata temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpeowpeooree
tylko stwierdzam fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka pytań dotyczących ...
a kto mowi ze bieda az piszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpeowpeooree
nie wstyd ci ,że ludzie żyją za dwa złote dziennie np. a ty sobie robisz fryza za dwie stówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka pytań dotyczących ...
jutro mam lot za 2tys w 1 str - ma mi być wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpeowpeooree
powinnaś się zapaść ze wstydu burżujko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoveStory500
Ja również chcę ściąć, mieszkam tu od niedawna, nie wiem gdzie mogłabym pójść żeby nie żałować;) Chyba nie ma nic złego w tym, że ktoś dba o siebie? Nikt nie mówi żeby odrazu 150złotych wydawać co miesiąc, ale po prostu zadbać o swój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoveStory500
kilka pytań dotyczących... a jakie mniej więcej tam są ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemie lniane
jakis czas temu chodziałm do salonu Małgorzata na Kurdwanowie, ogólnie fajnie, ale ceny powalające no i odeszła "moja fryzjerka" wiec zmieniłam fryzjera i chodze do "osiedlowego" salon fryzjerski Lorin na ul Włoskiej, młode dziewczyny ale naprawde fajnie scinaja i robia farby. ja za ścięcie i balejaz place 120 zl(włosy krótkie) raz na 3-4 miesiace mozna sobie pozwolić żeby ludzi nie straszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakkakaksfrtg
AVON na Filipa swietni sa strzyzenie około100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest, żeby dobrze dobierać fryzurę, bo wiecie jednak, fryzura jest chyba najbardziej widoczna, może nam dodać uroku, ale też może nam go odebrać. Fajnie jak fryzjer potrafi wydobyć z nas to co najlepsze jak właśnie poprzez fryzurę. Znam fryzjerów z Akademii Stylizacji, szczególnie Kuba jest moim ulubieńcem, wizjoner, świetny stylista i fryzjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molaa
ja chodze na ul czysta do studia fryzur paulaxhair wiem ze maja jeszcze jeden salon w innej czesci krakowa dzwonisz umawiasz sie i placisz 40 zl za sciecie bez modelowania ja chodze od roku i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Kociczka
Ja jeżdżę regularnie do wome's time hair studio. Ceny i obsługa jak dla mnie rewelacyjne. Ostatnio robiłam u nich dekoloryzację i poszło to bardzo sprawnie. Kiedyś pewnie skuszę się na terapię keratynową, którą też oferują. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz widzę pisała jedna klientka viru, ja również ją polecam !:) Dziewczyna prowadzi fanpage VIRU CZESZE HERY i co dla mnie najwazniejsze - mam fryzure dopasowaną pod to co z nimi robie i jestem zawsze zasypywana poradami, przyjmuje w salonie na kazimierzu, a przez internet mozna popodglądać i poczuć się pewniej jak ja i moje kolezanki : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam salon Monnari, na ul. Lipińskiego (Ruczaj, przystanek za Tesco) Mila obsluga i dobra jakosc - pani fryzjerka uratowala mi tam kiedys wlosy po nieudanym farbowaniu na blond u rzekomo profesjonalnego fryzjera Teraz sie przeprowadzam do Warszawy i bardzo ubolewam nad tym, ze strace dobrego fryzjera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genesis Kraków
Zapraszamy do studia Genesis na Kapelanka 6a!!!! tylko w lipcu wszystkie usługi 30% taniej, prostowanie keratynowe juz od 149zł, gorace nożyce jedyne 49 zł!!! dodatkowo przy każdej usłudze fryzjerskiej rabat na manicure i pedicure!!! zapraszamy serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1981rde
Na urzedniczej jest salon kruczek hair concept, jestem stala klientka, szczerze polecam! Ja chodze to Pana Kamila, ale sa tez inni fryzjerzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_temacie
Polecam salon na Mikołajskiej 26 INFINITY. Chodzę do p. Basi, jest profesjonalna w każdym calu. Umie doradzić i dobrać fryzurę... jestem bardzo zadowolona. Pomimo,że jest to salon w ścisłym centrum Krakowa ceny mile zaskakują:) W 100% polecam www.infinity-salon.com.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliamis
Generalnie - straszna lipa. Jeśli usługi jakościowe, to cena z kosmosu. Chciałam poprzez salon powiększyć objętość włosów. Zostawiłam w salonach ponad 300 złotych, a efekt na dwa dni. A sama go uzyskałam.... szamponem HB Jeunesse. W salonach mają kiepskie kosmetyki i chyba w tym tkwi główny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie jeszcze nie trafilam na swietnego fryzjera w krakowie nigdy szalu nie bylo w bronowicach bylam tylko zadowolona z grzywki salon fryzjerski przy bronowickiej kolo sklepu zoologicznego taka starsza fryzjerka scinala mi ja brzytwa ;) i najlepiej prostuja wlosy tzn kiedys mieli super prostownice teraz juz maja nowa i nie ma takich efektow ale grzywke scina super. A wie ktos moze gdzie pracuje teraz pan pawel okuniewski kiedys w vici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinam
ameliamis - i jak? Od mycia do mycia utrzymujesz większą objętość włosów? Trochę dziwne. A jak włosy wyglądają w dniu mycia? The end objętości? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliamis
Od mycia do mycia jest super, a że przerwa od jednego do drugiego trwa zaledwie 2 dni, to nie ma szans, żeby wyglądały źle. Wystarczy że tylko po nocy je odpowiednio rozczesuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinam
Z czystej ciekawości spróbuję. Generalnie zawsze miałam dokładnie ten sam problem, tylko że u mnie żadne próby poprawy wyglądu włosów nic nie dawały, brałam nawet tabletki, które niby miały sprawić, że będę miała więcej włosów. Nie mam. Za jakiś czas dam znać, czy ten szampon daje jakiekolwiek efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroasia
Polecam Moderne Studio Fryzur i Urody na Placu Wolnica 10. Naprawdę fajne fryzjerki tam pracują. Sam salon jest po prostu śliczny :) Zobaczcie sobie ich stronę: http://modernestudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×