Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LoveStory500

Dobry fryzjer Kraków

Polecane posty

Gość Maggijja
Ja chodzę do Pani Ani ze Studia Genesis. Bardzo miła fryzjerka. Młoda ale ma spore doświadczenie i świetne podejście do klienta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do salonu Pure Diamond na Krowodrzy. Ja jestem zadowolona zarówno z pani Patrycji, jak i Sylwii. Strzygą bardzo dokładnie i fajnie potrafią dobrać kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja
Stanowczo nie polecam Monari na Lipińskiego 9a. Tak mocno zachwalany salon, odwiedziłam niedawno i tak złego salonu fryzjerskiego, to dawno nie widziałam. Jestem blondynką z ciemnymi odrostami. Prosiłam Panią żeby zrobiła wszystko, abym nie miała rudych odrostów. Oczywiście miałam rude odrosty. Pani mi je poprawiała, natomiast efekt rudości nadal pozostał. Widać brak wprawy w robieniu balejażu. Byłam w wielku krakowskich salonach i naprawdę nigdzie nie spotkałam się z tak dużą niewiedzą i niekompetencją. Sama nie będąc fryzjerem mam chyba większe pojęcie o farbowaniu. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza się... Dlatego ja wolę zapłacić więcej i iść do renomowanego salonu, niż gdzieś z przypadku. Od lat chodzę do Eric Stipa w M-1 i nie narzekam :) Jeśli szukacie dobrego fryzjera to polecam p.Izę albo p.Asię - obydwie mistrzynie jeśli chodzi o koloryzację i strzyżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagDalena00
Może nie będę orginalna, ale też polecę Black Pearl, bo jest naprawdę świetny, wcześniej chodziłam do fryzjera na osiedlu, bo było blisko, ale juz raczej do nich nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tutaj wspominał o salonie Pure Diamond - też mogę go polecić. Panie fryzjerki mają naprawdę dużą wiedzę i widać, że na bieżąco się szkolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igieh
Ja chodzę już od paru ładnych lat do Pani Karoliny Czajki.Wcześniej pracowała w Black Pearl teraz ma już swój salon na ul.Loretańskiej 8 i zawsze jestem zadowolona:)Jeszcze nie dawno salon został poszerzony o kosmetyke gdzie też już byłam klientem i mam piękne paznokcie:)Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primrose11
Black Pearl jest swietnym salonem, jak na centrum maja bardzo dobre ceny. Bardzo ich cenie za profesjonalne podejscie do klienta i usługi na poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam salon Black Pearl w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia9090
Moją ulubioną fryzjerką jest pani Ewelina Szułakiewicz z salonu Vici Clinic w Krakowie. Wie, jak zadbać o moje włosy tak, abym była zadowolona z każdej wizyty :) Nigdy jeszcze się nie zawiodłam na jej talencie. Polecam, najlepsze sombre w mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dluzszego juz czasu chodze do black pearl i to jest najlepszy salon, jaki znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodzę do Jagody Malinowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Kruczek Andrzej jest doskonały. Z perfekcja strzyże loki, jestem zachwycona efektem. Dziwna sprawa z zapisami bo trzeba dzwonić 2 miesiące wcześniej zeby sie w ogóle umówić! To mnie trochę zniechęca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black Pearl na Krolowej Jadwigi jest swietny, jestem niezdecydowana i podoba mi sie, ze fryzjerki potrafia doradzic mi fryzure która do mnie pasuje no i strzyga rewelacyjnie, w bardzo milej atmosferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fryzjerkę Izę - ul. Kwartowa 22 tel. 692 516 539 Salon Isabel - chodzę do niej od kilku lat (wczesniej pracowałana Zaciszu) i nawet jak musiałam dojeżdżać to nie żałowałam, bo zmiana konczyła sie tragicznie. Nadąża za trendami, umie doradzić, fajnie ścina, a do tego ceny sa bardzo przystępne. Ja zawsze wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabiKrk
Sporo osób poleca salon Black Pearl kolo Krakowskiej, czy mozecie polecic jakies fryzjera stamtad? Głownie zalezy mi na koloryzacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka09091
Ja robilam koloryzacje u takiej szczupłej brunetki, z wrazenia zapomnialam zapytac jak sie nazywa. W salonie bylam dopiero pierwszy raz i napwno tam wroce, bo kolor wyszedł swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam salon fryzersko-kosmetyczny FRAMESI. Znajduję się on na ulicy Karłowicza 12. Jeszcze nigdy nie wyszłam stamtąd nie zadowolona. Świetna obsługa i atrakcyjne ceny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Salon OL&DEN Miodowa 51.tel 799931229 Wykonujemy unikatową metodę leczenia włosów ogniem, metodę - która ratuje zniszczone włosy oraz rewelacyjnie ich regeneruje! Innowacyjna metoda rekonstrukcji włosów polega na obrobieniu włosów ogniem. Regeneracja przeznaczona jest dla włosów szorstkich, porowatych,suchych i łamliwych. Korzyści z tej niesamowitej formuły: olśniewający połysk, wzmocnienie,odżywienie oraz niesamowita miękkość włosów.Całkowita likwidacja rozdwojonych końcówek! Składniki aktywne dzięki działaniu otwartego ognia głęboko wnikają w strukturę włosa wypełniają jego ubytki. Ze względu na to że włosy bezpośrednio z ogniem kontaktują tylko kilka minut, zabieg ABSOLUTNIE bezpieczny!!! W trakcie leczenia długość włosów zostaje nie naruszona, efekty leczenia są natychmiastowe i utrzymują się od 3 tygodni do miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja22
Widzę, że dziewczyny polecały już Vici Clinic :) Ja dorzucam moje cztery grosze bo jestem stałą klientką pani Eweliny "Rudej", która pracuje w tym salonie. Jestem bardzo zadowolona z jej usług, przede wszystkim z ombre, które potrafi stworzyć na mojej głowie :) Tak więc w kwestii farbowania (i nie tylko) bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam koloryzacje w Black Pearl, kolor jest bardzo ladny i wlosy pozostaly w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gorąco polecam Leona Hebdę. Jego salon jest stosunkowo nowy, ale na najwyższym poziomie. Stylistyka vintage przoduje, przemiła atmosfera, świetne, fachowe podejście, a przede wszystkim brak much w nosie, czego nie mozna powiedzieć o większości "stylistów". Polecam wszystkim nastawionym na metamorfozę i relaks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mogę polecić salon Pure Diamond. Strzygłam się tu u 3 fryzjerek i zawsze byłam zadowolona. A jaki piękny wystrój mają :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Jagodę i Maćka z Wyczesany Fryzjer. Wcześniej byli w Bonzie teraz na Jakuba 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry , miły i pełen pomysłów fryzjer to Pani Iza- salon Isabel na ul. Kwartowej 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona ola 009
Salon Black Pearl na ulicy Szlak, bylam tam dwa razy i wyszlam bardzo zadowolona, teraz wybieram sie na koloryzacje i mam nadzieje, ze będzie rownie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłam świetny salon na Miodowej.Wszystko robią kosmetykami LOREAL, ceny są rewelacyjny nawet na studencką kieszeń. Salon Krakowska Perla na Miodowej 51 tel. 799931229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×