Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LoveStory500

Dobry fryzjer Kraków

Polecane posty

Gość kalciak
Byłam u Szymon Kaczmarzyka przed świętami, fryzurę zrobiłli mi genialną, jestem pod wrażeniem i na pewno chętnie do nich jeszcze wrócę. Fajną babką jest Karolina, ale możliwości fryzjerskie u niej sprawdzę dopiero za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barleski
Piszesz o nim - http://skaczmarzyk.pl/ Tak? To polecam Kasię Zelek, u niej zawsze się czeszę. Bardzo sympatyczna, a przede wszystkim faktycznie potrafi sensownie doradzić. Bardzo pozytywna babka i faktycznie specjalista z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaa123
ja polecam pana Damiana ( na codzien pracuje w salonie VICI) , nie dosc ze jest cudownie milym mezczyzną to nikt nigdy nie zrobił mi tak dobrej fryzury, jestem juz 2 miesiace po strzyzeniu i koloryzacji u niego i wlosy ukladają sie fantastycznie , kazdy ze znajomych mi mowi ze wygladam cudownie , jedynie odrost juz powoli mi przeszkadza ale w koncu to juz 2 miesiące :) najlepsze jest to ze wieczorami dorabia sobie u klientek i mozecie miec cudowna fryzurę bez wychodzenia z domu !( na pewno taniej niż w VICI) :) mowił mi zebym polecała wiec polecam z czystym sumieniem bo naprawdę warto :) telefon do niego : 501010878 , proszę mowić ze od Karoliny , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do polubienia fanpage na fb Przedłużanie włosów Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniem z zabiegiem przedłużania włosów. Opinie, sugestie i porady. Czekamy na wasze opinie :) https : //www .facebook .com/pages/Przed%C5%82u%C5%BCanie-w%C5%82os%C3%B3w/551006111585042 Sprawdź koniecznie! Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Studio fryzur w biurowcu Herebowo wiec na pewno własnie jesli chodzi o o polecenie tego odpowiedniego to jest to ten fryzjer którego z całą odpowiedzialnością polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farta
Już prawie tysiąc fryzjerów zgromadzili na stronie www.wyglad.pl . Tutaj bym radziła poszukać. Dość dobrze zaopatrzona baza usługodawców i do tego są opinie klientek, także można mniej więcej ogarnąć gdzie się opłaca pójść, a gdzie lepiej sobie darować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcielan
Kontakt do salonu Kaczmarzyka jest tutaj - http://skaczmarzyk.pl/ Z terminami różnie bywa, zależy na jaki dzień chcecie się umówić. Standard - najwięcej ludzi jest na sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara1093
Ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić salon Daviness na Szlaku. Profesjonalna obsługa i niesamowicie pozytywna atmosfera sprawiają, że chętnie do nich wracam. Zawsze jestem zadowolona. Znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullaa97
Dobry fryzjer jest w budynku Angel City od strony Galerii Krakowskiej, Pearl chyba sie nazywa, obcinałam sie u nich dwa razy i zmienialam kolor, polecam z czystym sumieniem, konkretne fryzjerki z doswiadczeniem i przemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj korzystałam z uslug Pana Damiana (juz ktorys raz z rzedu), jest swietnym fachowcem , zaproponowal mi fajna fryzurke a na przyszlosc mamy juz wizje koloru wiec szczerze mowiac doczekac sie niemogę :) wlosy nabraly lekkosci i swietnie sie ukladaja i dawno nie bylam tak zadowolona :) Pan Damian dlugo pracowal w salonie Vici w krakowie i tam mi go poznałam , a teraz przyjezdza do mnie do domu :) szybko sprawie przy kawie robi to samo wszystko tylko połowe taniej ;) po pracy dorabia sobie u klientek na uslugach domowych , jego funpage www.facebook.pl/DamianHairdresser i tel: 501010878 smiało dziewczyny dzwoncie i się umawiajcie bo na serio warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Malecka
Witam dziewczyny, raczej nie pisze na forach internetowych ale stwierdziłam że zrobie wyjątek, od dobrych kilku lat chodzę po różnych fryzjerach i szukałam ,,tego jedynego'' bo mam bardzo złe doświadczenia i ZNALAZŁAM !!! w weekend byłam na spacerku i znalazłam nowy salon w apartamentowcu na przeciwko cricoteki Beauty Cafe i stwierdziłam raz się żyje mialałam robiony kolor i strzyżenie .. kolor wyszedł pieknie a wlosy jak nigdy zaczeły sie układać, nie muszę stać przed lustrem rano i ukladać. To wszystko zrobił mi przesympatyczny Pan ;) ... SUPER nigdy nie byłam tak zadowolona to ich strona salon piekny i mila atmosfera POLECAM to ich strona www.beautycafe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia majcyk
Dziewczyny - odnośnie salonu Kaczmarzyka, na prawdę fajny gość i dopracowane miejsce. Miałam robioną ślubną fryzurę, ale próbną, docelowa w kwietniu, jestem na prawdę zadowolona - nie sądziłam, że to co proponował, będzie wyglądało aż tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala98
W Angel City obok Pure jest rewelacyjny fryzjer. Fajnie strzyga, fryzury okazyjne tez calkiem niezle im wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarencka
Ale takie pytania mają sens - chciałabym wiedzieć na jakie rabaty można liczyć jeśli robi się u nich fryzurę ślubną i makijaż za jednym zamachem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaG
Z dobrych fryzjerów Krakowie to ja mogłabym Ci ten salon http://www.vici.clinic/. Słyszałam ze mają tam bardzo dobre podejście do klienta i robią wszystko by dana osoba wygladała jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gataAa
Pearl w Angel city jest dobry, fajnie scinaja i calkiem przyzwoite ceny maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleHatie
POLECAM NeoHaircut na stolarskiej 13/12. Nigdy w zyciu nie spotkałam takiego fryzjera. Rafał pracował pełną godzinę, ze 100% uwagą skierowana na mnie, nawet telefonu nie odebrał, nie reagował na domofon. Każdy ruch ze mna konsultował, nie zrobił niczego bez mojej zgody, SŁUCHAŁ co się do niego mówi a to rzadkość, najlepiej dac mu wolną rękę, ja tak zrobiłam i wyszłam super zadowolona, nie wiedziałam co chciałam, Rafał wymyślił mi taka fryzurę której nie muszę układać. Zapytał co robię na codzień, czego potrzebuję jakie mam oczekiwania i zrobił co chciał :) Wstaję rano, myję głowę, schną same, używam tylko grzebienia, w ciągu dnia wystarczy przeczesać ręka i dalej wszystko się samo trzyma...uwierzycie? SAMO!!! :) Dodatkowo jest super ciepłym serdecznym człowiekiem co z niego emanuje i to sie przekłada na atmosferę w jakiej pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno polecam Strefę fryzur w biurowcu Herbewo. Naprawde taki numer jeden jesli chodzi o dobrego i poleconego fryzjera w naszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harteks
No właśnie chciałam się zapisać do Kaczmarzyka, ale nie na weekend terminów. Sprawdzaliście któregoś z pozostałych fryzjerów, jacy tam pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasneks
U każdego z ich fryzjerów byłam na mniejszych i większych sprawach i w każdym przypadku wracałam bardzo zadowolona. Przede wszystkim można się o wszystko dogadać i jakość wykonanej pracy jest zawsze wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasmeks
Ten salon jest w Krakowie? Piszę o Kaczmarzyku? Gdzie dokładnie? Nazwisko słyszałam, ale salonu nigdy nie miałam okazji zobaczyć. Gdzie on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaKraków
Ja chodzę do Black Pearl, maja naprawde bardzo zdolne i sympatyczne fryzjerki, do tego salon jest przesliczny. Polecam szczegolnie koloryzcje, dobraly mi fajny kolor a wlosy nie sa ani troche zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Kasia z salonu fryzjerskiego Erica Stipa. Od jakiegoś czasu chodzę tylko do niej i jestem zachwycona, bo w końcu jakieś fryzjer rozumie moje koncepcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadante
Gdzie? Np. w salonie Kaczmarzyka, świetne miejsce, widać po jakości efektu że pracują na świetnych kosmetykach, a niestety o takie salony coraz trudniej - wszędzie kombinują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaKr
To prawda, w Black Pearl uzywaja dobrej jakosci kosmetyków i wlosy po koloryzacji sa w swietnej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_
A ja ze swojej strony polecam Hair Design na Karmelickiej http://www.hairdesign.pl/ pod kierunkiem pana Andrzeja Krzaka. Ma świetne wyczucie jeśli chodzi o fryzury. Jest tzw. fryzjerem z wizją. Jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kosik
Robiłam kilka miesięcy temu slubną u Kaczmarzyka, robili mi również makijaż - świetnie zrealizowana usługa na bardzo wysokim poziomie. Największy plus - potrafią rzeczywiście doradzić jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetny pomysł, zwłaszcza ze jak pisałyście o strefie fryzur to jest jeden z takich lepszych, fajniejszych salonów w naszym Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobteks
Jaki miałyście termin oczekiwania u Kaczmarzyka? I czy byłyście zadowolone z efektu jaki w ten sposób uzyskałyście? Wiele dobrego się naczytałam, ale nie mogę znaleźć osoby do pogadania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×