Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LoveStory500

Dobry fryzjer Kraków

Polecane posty

Gość gość
Ja od dwóch lat chodzę do pani Patrycji z Pure Diamond. Ma bardzo dużą wiedzę i strzyże naprawdę starannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie fryzjerów jest mnóstwo ale w sumie od żadnego nigdy nie wyszłam do końca zadowolona. Aż z polecenia koleżanki trafiłam do salonu Vici, na św. Sebastiana. Poszłam tam i zostałam przyjęta przez Panią Anię, która doskonale pofarbowała moje włosy i zrobiła na nich dokładnie to, co chciałam :) Tym sposobem mam na głowie piękny flamboyage :) Dziękuję i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia mikołajek
U Szymona Kaczmarzyka byłam na fryzurze weselnej - jako gość. Zrobił mi takiego koka - super to wyglądało, pasowało do stylizacji, a co najważniejsze - przez całą imprezę włosy miałam w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiało mogę polecić salon fryzjerski na ul. Starowiślna - o ile się nie mylę, to nazywają się Hair Club LaBush. Mają profesjonalną i bardzo miłą obsługę, nienagannie czysty sprzęt i przystępne ceny, co jest dla mnie najważniejsze - polecam. Tu możecie sprawdzić cennik, itp.: http://hairclublabush.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Panią Agnieszkę z Salonu Eric Stipa. Nie znam lepszej fryzjerki. Zawsze mnie słucha i potrafi dodać coś od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peters
Namiary na sprawdzony salon - http://skaczmarzyk.pl/ Generalnie prawdziwi fachowcy, o wszystko można się dogadać i rzeczywiście potrafią zaproponować genialną fryzurę. Przy czym to zapewne kwestia konkretnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BobbiB
Ja mam dwie ulubione fryzjerki :) p. Anię i p. Ewelinę z salonu Vici Clinic. Mistrzynie świata jeśli chodzi o koloryzacje włosów. Ombre, refleksy, co sobie tylko wymarzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka89
Ostatnio obcinałam się w Black Pearl, zaciągneła mnie koleżanka bo ona juz do nich chodzi od dosyc dawna. Strzygła mnie taka szczupła blondynka, fryzura bardzo mi się podoba. Tylko lekko skróciła mi włosy, ale fajnie pocieniowała i dużo lepiej sie ukladają. Jak na ścisłe centrum miasta ceny mają dosyc przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hisma
Z jakim wyprzedzeniem zapisywałyście się do Kaczmarzyka na fryzurę ślubną? Mam ślub w środku wakacji, więc pewnie mnóstwo chętnych jest, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamsza
Ja niedawno byłam w salonie Vici u Pani Ani na flamboyage. Bardzo ładnie zrobiła, fajne przejścia między kolorami, wszystko wygląda bardzo naturalnie - dokładnie tak, jak chciałam :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesmana
hisma - Najlepiej kilka miesięcy wcześniej, chociaż zależy do jakiego fryzjera. Do Szymon zapisywałam się pół roku przed terminem, ale trudno mi powiedzieć, czy była taka konieczność. Po prostu chciałam mieć wszystko wcześniej porezerwowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zaczęłam chodzić do http://www.hairdesign.pl/ i wreszcie jestem w pełni zadowolona. Wcześniej to niekiedy byłam załamana po wizycie u fryzjera. Może miałam pecha, ale trafiałam na takich, co mieli swoje wizje, ale chyba problemy z dopasowaniem tych wizji do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Black Pearl sa dobre fryzjerki, polecam szczegolnie koloryzacje, uzywaja naprawde. dobrych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska788
Regularnie bywam u Kaczmarzyka. Zawsze ma pomysł na moją fryzurę- póki co nie znalazłam lepszej opcji. Kaczmarzyk ma fajne spojrzenie na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam ostatnio w Black Pearl ale na Woli, bo mieszkam po sasiedzku i sa rzeczywiscie niezli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka P
Widać, że pani Ania z Vici Clinic cieszy się zaufaniem i popularnością. Niedługo pewnie nie bedzie można się do niej zapisać bo będzie miała takie obłożenie :) Sama jestem zachwycona jej pracą, ma dużą wiedzę i "złote ręce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był ktoś w MLSalonie? www.mlsalon.pl słyszałam o nich niedawno od znajomej, ale chciałabym zasięgnąć szerszej opinii. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Atelier na ul. Pędzichów 22. Bardzo miła obsługa. Szczególnie polecam pana Krzysztofa Moskala. Jest świetny w tym co robi, bardzo starannie wykonuje swoja pracę. Jestem bardzo zadowolona z fryzury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja bardzo dużo dobrego słyszałam o salonie fryzjerskim na Karmelickiej. Tutaj masz adres strony tego salonu http://www.hairdesign.pl/ Pracują w nim swietni styliści i wizażyści. Sama zastanawiam się nad umówieniem się tam na wizytę bo od dłuższego czasu marzy mi się ombre a sama go nie zrobię bo nie wiem jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black Pearlprzy Królowej Jadwigi (przystanek Sielanka), bardzo przytulny salon z miła atmosfera. Robilam u nich ombre i jestem strasznie zadowolona, polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania223
Moim zdaniem zdecydowanie wybierz się do salonu Hair Design ( dokładniej ich ofertę możesz sprawdzić tutaj http://www.hairdesign.pl/) . Profesjonalną obsługę masz gwarantowaną i faktycznie fryzjerzy tam doradzają, proponują itd, a nie jak w niektórych salonach, że fryzjer nie potrafi żadnej inicjatywy pokazać ze swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się chętnie dowiem, bo czas się trochę podciąć. Farbować u fryzjera się na pewno nie będę, bo jedna fryzjerka mi zniszczyła włosy. Teraz stawiam na garniera http://www.garnier.pl/ i robię to sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Podobno bardzo dobry salon fryzjerski znajduje się na Karmelickiej - Hair Design. Przeglądałam ostatnio ofertę na http://www.hairdesign.pl/ i chyba umówię się na koloryzację. Zależy mi na szarym odcieniu włosów, jest to dość trudna koloryzacja i nie chce z nią iść do byle jakiego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amka7
Ja przekonałam się do salonu Kaczmarzyka. Fajne cięcie, mnóstwo pomysłów na fryzury, miła atmosfera w salonie. Dla mnie jest ok- zajrzyj do nich to sama ocenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś niedawno pisał tu o pani Patrycji z Pure Diamond. Też do niej chodzę i szczerze mogę polecić bo strzyże bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie chodzic do black pearl przy ul pawiej w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaMal
Black Pearl jest przy Szlaku ;) ale zgadzam się, że to bardzo dobry salon, najlepszy do jakiego trafiłam od kąd mieszkam w krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie salon black pearl w krakowie, zawsze tam tak ladnie obcinaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodze do black pearl w krakowie, to super salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu wspominał o salonie Pure Diamond. Także mogę go polecić. Obcinam tu i farbuję włosy od dwóch lat. Fryzjerki strzygą dokładnie i fajnie potrafią dobrać kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×