Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Gość inka_1988
Aaa no tak zapomniałam, że ty to masz nosa do najlepszych cen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Aaa tam bidna, kto szuka nie błądzi ;) Ja też zawsze szukam, szukam aż mam dość ale zazwyczaj znajduję co chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie lubię przepłacać. Powie Ci jesczez taka ciekawostkę zadzwoniłam do brw na zakopiance i pytam o kresyt i w ogóle a laska do mnie, że jest promocja i przy 10 ratach jest 0 % a na pilotów nic mi nie powiedzili o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam szukam a i tak nie znajduje :D Inka ja tez mialam w margocie robic zakupy ale w soboty jest zamkniety wiec jestem zmuszona w free trade o moj nie ma jak wolnego wziac w tygodniu a sama raczej nie pojade bo... za kierownica sie nie mieszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pytanie do dziewczyn co urodzily :) jakich wymiarow kupic posciel? bo sa rozne np 100/80 albo 135/100 to ktora lepsza? albo sa jeszcze mniejsze. chciala bym jutro kupic ale nie wiem wogole po co tyle tych wymiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Bo te sklepy mimo, że nazwa ta sama mogą mieć rożne ceny i promocje ja się na coś podobnego nacięłam 2 lata temu tylko w abrze. I mimo, że mam abre w hucie całkiem niedaleko to meble kupiłam aż na zakopiance, bo lepszą cenę mi dali ;) Asia ja się jeszcze mieszczę ale kierownicy obecnie nie mam :( buuu nie mam autka :( i też kombinuje jak to zrobić mojego nie wyślę bo zanim kupię tą koszulę chce ją dotknąć czy to jest bawełna a nie jakieś potliwe dziadostwo noi jakieś kolory powybierać szczególnie muszę kolor przewijaka zobaczyć. I chyba pojadę tam MPK ale najpierw melisy muszę się napić ;) zrobię zakupy i usiądę sobie na tandecie w hali bo jest klimatyzacja i lody na gałki ;) i mój ok 16.30 by mnie odebrał, bo wcześniej nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Asia a jaki będziesz mieć wymiar łóżeczka w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Mogę się mylić, ale z tego co ja wyłapałam to jest tak: 1. poduszka 40 x 60 cm 2. kołderka 90 x 120 cm - do łóżeczka 120x 60 (bo ładnie się ją składa na pół i idealnie gładko leży w łóżeczku 90 x 60) 3. kołderka 100 x 135 - do łożeczka 140 x 70 (po złożeniu na pół ma wymiar 100 x 67,5) Ja ogólnie do łóżeczka 120 x 60 kupiłam tą większą pościel, bo na dłużej mi starczy jak dziecko będzie rosło. Bardzo możliwe, że jak mała będzie spać to będę kłaść kołderkę w poprzek - żeby się nie odkrywała przy przekręcaniu a żeby nie była na długość za długa. Ale prawda jest taka, że kołderka i poduszka nie jest nam od 1 dni potrzebna bo bobaski śpią na płasko lub na poduszeczce klin i nie używa się kołderki tylko na początku może spać w rożku lub śpiworku - chodzi o to, żeby sobie kołderki na twarz nie naciągało bo może się udusić, lub pod kocykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Więc pościel można sobie później kupić a teraz wydać kasę na rzeczy bardziej potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Masakra jakaś jest z tymi zakupami, tyle rzeczy trzeba kupić i każda z osobna ma różne wymiary, parametry, opinie i bądź tu człowieku mądry co kupić żeby było dobrze i jak ten złoty środek znaleźć, żeby kupić w miarę nie drogo ale też jakościowo ok. Głowa mi już puchnie a te zakupy miały być takie przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze musze sobie stanik bezszwowoy kupic , a nie chce na all bo może gdzieś w jakims sklepie kupie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Angel ty będziesz mieć najfajniej z nas bo jesteś ostatnia :) Więc my już będziemy po zakupach a nawet zdążymy część rzeczy sprawdzić czy warto to kupić a ty będziesz słuchać samych dobrych rad :) Ehhh jak ja bym tak chciała żeby mi ktoś powiedział jakie poszewki kupić i które majtki poporodowe są lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Ja w tesco kupilam staniko top do spania. 2 sztuki czarny + biały w kartonowym pudełeczku cena 20 zł. Materiał gruba, miękka przyjemna elastyczna bawełna pod biustem jest gumka, która się nie wrzyna a trzyma stanik na miejscu i ramiączka są z regulacją długości. Dla mnie i tak ramiączka były za długie ale kilka poprawek krawieckich i śpie spokojnie, że mi biust po łóżku nie ucieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki;) Esistere- wielkie gratulacje dla świeżej mamusi... życzę dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do domku:) angel- mój brat kupił takie same meble jakieś 2 tygodnie temu i nie były na promocji jeszcze;) asia1160 - ja kupowałam kołdrę i pościel 100/135 do łóżeczka 120/60, bo słyszałam,że lepiej większą mieć... A u mnie już 38 tc i w sumie to już spakowana jestem chociaż zapewne jak przyjdzie co do czego to i tak się okaże, że czegoś mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa kolejna idzie rodzic trzymam kciuki :))) Hm,m one sa od 1 sierpnia na promocji :) i jak zadowolony z nich jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
fabi784 już tak na zaś życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, że teraz zobaczyłam o tym staniko topie do spania :d W takim razie muszę zachaczyc tesco, widziałam fajne na all takie tańsze( wiadomo , że to na chwilę ma być) :)Kurcze znowu dziś idę do dentysty :( Dziewczyny jest szansa, że jak byście cos kupowały da malucha to, żebyście wzieły fakturkę na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Specjalnie Ci o nim pisałam bo wiem, że masz blisko do tesco. Jakiś mega super jakościowy to on nie jest ale na czas ciąży tym bardziej za 10zł za szt to może być, swoją rolę spełnia a 9msc przetrwa. Dla mnie jest wybawieniem, potrafię w nim chodzić (po domu) cały dzień jak bolą mnie żebra bo mnie nie uciska ani nie uwiera pod piersiami i nie wpija się w piersi. Przeglądnęłam przez weekend chyba wszystkie możliwe pościele chyba wszystkich możliwych producentów i ciągle choruję na taką, która jest sprzed 2 lat i ciężko ją kupić w całym komplecie w 1 sklepie. Noi chyba będę musiała kupić przez internet część w jednym i część w drugim sklepie, tylko, żal mi na przesyłkę tyle pieniędzy wydać. Nie wiem czemu sobie ubzdurałam, że chcę akurat taką i jakoś żadna inna nie podoba mi się aż tak bo albo za pstrokata, albo za mdła albo sztywna jak papier ścierny. Prawdopodobnie w piątek będę odbierać łóżeczko z sklepu to się wstrzymam z tym zakupem do weekendu dam sobie jeszcze jedną szansę na przeglądnięcie sklepowych półek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja w sobotę w końcu zrobiłam wstęp do wyprawki dla maluchów i jestem bardzo zadowolona, chociaż myślałam ze jakieś rabaty tam maja a okazało się ze dopiero od 1000zl 3% a my zostawiliśmy jakieś 500. jeszcze tylko łóżeczka zamówić ale są dostępne od 18.08 wiec się wstrzymałam no i koszule dla mnie i to co z apteki, a może nawet dzisiaj sobie zamówię w tej aptece internetowej. i muszę się Wam pochwalić ze mam bardzo uzdolnionego męża :D wczoraj zrobił mi takie pyszne paczki, co prawda pomagałam mu trochę ale generalnie większość rzeczy sam robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam modusa nad soba i właśnie mi babka mówiła, że im przyszły takie biustonosze:) Pójdę zobaczyc po pracy. Kurde ja własnie oglądam butelki i smoczki, czemu tego tak duzo jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Asia chwal się natychmiast co kupiłaś i za ile :) Angel a o co chodzi z tymi FV? Ja zawsze biorę ale albo na swoje albo na M dane. Zbieramy wszystko w jedno miejsce później zobaczymy ile wyjdzie łącznie. Zazwyczaj magazynuje większość dowodów zakupu, w razie jakieś reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×