Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Aaaaaaaaa i mam ten pierścień nuva ring. Ale libido=0, po za tym wahania nastroju (chyba, że ze zmęczenia) więc będę szukałaraczej czegoś innego. Za tydz niby mam robić 7dni przerwy. Plus za brak uczucia, że go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak ogólnie wrażenia po fridzie bo ja sie zastanawiam czy kupowac od razu czy poczekać. Kurde mój sie kazał obudzić dzwonie od 8b rano i dalej spi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie z rana, u mnie wekend masakryczny. Cały wczorajszy dzień przeryczałam, caluteńki, od wstania z lozka do wieczora. Koszmar, wyglądam jak zapuchnięty buldog. Dziewczyny niewiem co sie dzieje, nie ogarniam tego, jakas depresja mnie łapie, jeszcze mężul nie pomaga. Jak z reguły sie nie kłocimy tak wczoraj cos pękło i wypominki na całego, o wszytsko, ryk taki ze...... eh... szkoda gadać... mam dośc... powiedziałam mu tak wczoraj że mam dośc jego, całej tej ciąży i dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka głowa do góry! Pewnie Cie to nie pocieszy ale to wina hormonów ;/ Czasmi każda z nas ma gorszy dzień.Mój się zreflektował po ostatnim i cały weeend mi pomagał. Twój mąż też pójdzie po rozum do głowy, że tak się wyraże. Angel jak dla mnie może być frida. Tylko mała macha rączkami i bardzo tego nie lubi więc w tym problem. Ja np gruszką nie dawałam rady i dlatego fride kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wahania nastroju , przejdzie .:) Ja mtez mam takie dni np wczoraj mielismy jechac na chinczyka , tylko cos wczesniej miał załatwić, taa zrobiła sie godzina 18 więc chinczyk na kawlaryjskiej , on z tamtad jesc nie bedzie, więc ja tez nie. On ze do domu mnie zawiezie i na chwile do kolegi ja mowie ze nie spoko pojdae ( pęcherz myslałam, że mi eksploduje) zanim dojechalismy do kolegi zrobilismy zakupy , on zamiast an chwile to siedzia prawei 40 minut ( ja juz miałam ochote sama wracac jego autem) i zanim dotralismy do domu była godzina 20.30 ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka nic się nie przejmuj tak jak Iza pisze raz lepiej raz gorzej ... mój to pracuje po ok 15-17h więc w tyg praktycznie się nie widujemy :( i nie ma jak mi pomóc a w weekendy jest zmęczony ... a co do libido to ja proszę Boga aby po ciąży wróciło bo teraz to odkąd jestem w ciąży może miałam 2-3x ochotę ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym napisała, ze wahania przez hormony i przesilenie jesienne też mimo, że dzisiaj ładnie świeci słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja w ciąży i po ciąży libido miałam mega wysokie mimo problemów tylko po tym pierscieniu spadlo do 0 ;] Woda maorska plus frida u mnie bo muszę jej odciągać ten katar ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ;) Iza wspolczuje katarku,moj Maly ulewal przez nosek i tez bidula sie meczyl z zapchanym noskiem, ale chyba sie nauczyl juz oddychac jak je. Angel ja moge jak najbardziej polecic katarek bo mozesz i ustami ciagnac i odkurzaczek, byl czas kiedy moj juz nie dawal rady ustami ciagnac i poszedl w ruch odkurzacz bo taki mial zapchany nosek i musze powiedziec ze maly chyba to lubi bo bardzo spokojny sie nagle robi :) Muszynianka tak jak Iza powiedziala, to hormony... ja tez przez pewien czas mialam taki dolek wydawalo mi sie ze nikt mnie nie rozumie i mialam dosc ciazy, a mojemu sie za wszystko dostawalo nawet za krzywo polozona poduszke wiec glowa do gory, to minie ;) a przypomnij mi kto Ty tydzien? bo ja juz nie ogarniam kto jest w ktorym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale woda rozrzedza czyms wyciagnac trzeba :) sex hmmm zawsze , ale najwiekszą ochote to miałam tak od 12 tyg chyba :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asia własnie sie zastanawiałam co lepsze , i czy ten katarek sie sprawdzi u niemowlaka, roznica w cenie tez jest ;/ Heheh i jakoś odkurzacz batrdziej do mine przemawia nic ciagniecie tego ustami ( wiem, że tam jest zabezpieczenie no, ale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo! Bynajmniej oczysciliscie atmosfere! I teraz bedzie juz dobrze! Tak sie zdarza w ciazy - raz wzloty raz upadki! Ale dacie rade! Jesien sprzyja obnizonemu samopczuciu... Dlatego trzeba lapac ostatnie promyki slonca! Iza - musze doczytac o tym krazku - masz jakies info? Hope - odezwji sie, bylabys dla nas skarbnica wiedzy jako polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem, te hormony mnie nie przekonuja, a tym bardziej pewnie on sobie nie zdaje z tego sprawy... ciezko będzie cos czuje, ja juz mu nawet o rozwodzie gadałam, no wszystko naprawde... a on taki że tez sie pierwszy nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu kolega powiedział, żeby sie przygotował, że będa jazdy hehehe i to nie jeden mu tak mówił. W sumie na ten cały okres były może 2 spiny takie większe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o sexie ile mu nagadałam, eh... mówie Wam. u nas to problem taki że ja miałam przy plastrach mega chęci, po odstawieniu troche mniej, ale tez mi sie chciało, w ciązy tez, a jemu nie... no i mu wygarnełam wsyztsko boshe... niestety temperamentem sexualnym sie nie dobralismy:( a on tego tak nie zapomni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika dla mnie ten krążek ma kilka plusów ale duży minus za spadek libido i za whania nastroju ;] Mam go już 2tyg i nie czuje, ze tam sobie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszynianka moze po prostu boi sie o dziecko? u nas bylo to samo ze nie chcial a jak tylko urodzialam to nie daje mi spokoju;] ale niestety ja poki co nie moge, dopiero po wizycie jak mi powie ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Bastek w brzuchu na wieczór to chyba przezemnie jakiś ataków dostał , bo sie gibał jak nawiedzony, cały czas sie wiercił i przewracał,jakby wyskoczyc chciał, do tej pory tak nie było... a jeszcze mu pepsi dałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Nas z ochota jest róznie jako ze ja jadłam dłuuuugo tabsy to libido tez róznie sie zachowywało. Na poczatku związku to mega wysokie póxniej spadało, póxniej miałam chyba okres znudzenia, no i później sie troche unormowało. Tylko ze u mnie praca robi swoje , siedzenie po 11 h( kiedys po 12 h) ogarniecie mieszkania zakupy itd i człowiek jest zmęczony. Podobno kobieta ma najlepsze libido po 30 hehe , ja bede po a mój przed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę że ja jestem tylko taki dziwoląg ... Powiem Wam szczerze że nie miałam smaków do połowy, a teraz to na kawe - parzoną mam taką ochotę że coś nie normalnego i na słodycze nic innego bym nie jadła tylko JACKI ja mam już do przodu 3kg ;o przez 2 tyg :O szok ! tłumaczę sobie że zimno itp ale kurde jak tak dalej pójdzie to będę prosiaczek :( Muszynianka bo jesli Ty jesteś zdenerwowana to dziecko to odczuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakies orozmaicenia , żele itd >? Kurcze nam tez się czasem jest cięzko zgrac , ale trzeba próbować. Brak sexu przez długi czas to jest chyba najgorsze co może być, jak ja pomysle, że po porodzie minimum 6 tyg przerwy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×