Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Też próbowałam. Uwierzcie mi Dziewczyny, że przeszłam wszytskie dostępne środki w Polsce i w Niemczech;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie zalamuj sie, pomysl sobie ze kiedys to minie i to trzeba przetrwac. Pomysl jak bys miala dwojke albo trojke i wszystkie mialy kolki a Ty masz na szczescie tylko jedno :) ja jak mam juz dosc to sobie tak mysle ze nie mam co narzekac bo inni maja gorzej jak maja wlasnie trojke lub czworke na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mozesz jeszcze sprobowas mleka bebiko ale tego comfort , jest troche drozsze ale on jest wlasnie na problemy brzuszkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Iza ale to nie jest Twoja wina ze nie wiesz jak pomóc :( lekarze dalej nic sensownego nie radza ? tak się zastanawiam co by tu jeszcze mozna , ale nie amm pomysłu A jak by to była jakaś alergia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu właśnie o to chodzi, że ja już straciłam wiare że to minie. To nie o mnie chodzi tylko Anie. Najgorsza jest ta bezradność.Boje się zmienić kolejny raz mleko bo po nanie brzuszek miała straszny a wiem, ze bebiko znowu ją "gazuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mleko rosmanowskie ? Kurde nei wiem czasami najgłupsze rozwiązanie okazuje sie byc najprostsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska właśnie jest na bebiko comfort i było poprawy 3 dni może i znowu ją gazuje. Lekarze też rozkładają ręce. Usg wykazało, że ma problemy z gazami i kazali wszyscy czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza sprobuj tego z rosmana nie jest drogie bo 16zl za 600gr wiec mozesz zaryzykowac a noz pomoze, ja sie troche balam dawac im to mleko bo wczesniaki i wogole ale super przyswajaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dawno nie mam swojego mleka. Miałam trochę stresów zawodowych i udawało mi się ściągać po 30ml więc zostawiłam laktator bo to nie miało sensu a tylko traciłam 3h dziennie dla tych 30ml. Zresztą po moim miała to samo więc to bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to sprobuje zwyklego bebiko tego za 13 zl my na nim jestesmy i jest super moze i u was sie sprawdzi a moze warto pojsc na usg brzuszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widac ze to nie wina pokarmu tylko jej brzuszek jeszcze nie funkcjonuje tak jak powinien. Kurde ale mowisz ze lekarze rozkladaja rece, a nie ma jakis lekow co mogly by jej pomoc rozwinac szybciej flaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska to mleko dla wczesniakow to nie jest dobry pomysl bo ono ma duzo wiecej witaminek i mineralow niz normalne i bardzo tuczy dziecko. A dziecku nie jest tyle potrzebne i nie jest wcale delikatniejsze tylko wlasnie bardziej takie tresciwe zeby taki wczesniaczek szybciej urosl. Iza a ten Sinlac probowalas? ja dostalam ulotke ze on jest na kolki i problemy z brzuszkiem, pewniue probowalas ale juz nie wiem co mam doradzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widzę, że nie najlepiej dzisiaj u Was! :-( ale głowy do góry!!! Będzie lepiej!!!! Iza - ja myślę, że to nie wina mleka, tylko jeszcze nie do końca dojrzały przewód pokarmowy! nie ma na to rady, tylko czekać skoro robiłaś już usg, podawałaś różne mleka i różne specyfiki. wiem, że łatwo się pisze... ale naprawdę to minie! A słyszałaś, że czasami kolki mogą być na tle nerwowym? ja kiedyś czytałam taki artykuł, że stres matki przekłada się na dziecko i może powodować właśnie takie objawy. Spróbuj się wyciszyć (zaparz melise) i spróbuj spać w innym pokoju niż dziecko, żebyś ciągle nie nasłuchiwała, że się kreci, stęka - bo musisz odpocząć, a jak się obudzi to płacz na pewno usłyszysz. Asia, współczuję, że wszystko na Twojej głowie - ja nie pozwoliłabym na taką sytuacje, żeby wszystko spadło na mnie!!! rozumiem, że on chodzi do pracy, ale żeby nie wstać zaledwie 15 minut wcześniej....nie gniewaj się, ale podniosło mi się ciśnienie normalnie jak to przeczytałam!!! ja mojemu zrobiłabym taką jazdę, że następnej nocy czuwałby całą noc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ania, cieszę się, że u Was lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jesczez czytałam ze mozna kminek parzyc i podawać dziecku jako herbate , myslę, że to chyba nie zaszkodzi , jak coś znajde jesczez to wrzucę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska mialas prawo nie widziec :) ja moje na poczatku karmilam bebilon nanatal i czytalam w domku o nim i innych jak szukalam jakie mleko kupic im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAnatika ja mam focha na niego i nawet nie dzwonie do niego. Mialam okapac dzieciaki sama ale niech on sobie sam radzi ja sobie siade i film obejrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja padne jak tylko film wlacze zawsze tak mam :P szerlok holms ma dzisiaj o 20 na tvn leciec to sobie wlacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika rosniemy w siłe hahaha :D Jak tak patrze na siebie to ja sie zastanawiam gdzie mi posżło to 8 kg ;/ bo na pewno nie w cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie Angel.... :-) Aaa Ineezz Majuśka śliczności!!!! Ale ma czuprynkę! Ja też już chcę Natalce spinki przypinać! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGEL hahahahaha podobno Ci się nic dziś nie chce :P ASIA do spania ! IZA czytam i współczuje :( nie potrafię pomóc :( hahahaha a mnie w cycki idzie ! nie wiem czy się cieszyć czy płakać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wyglądasz! Ja się masakrycznie roztyłam! Nawet nie w ciąży, bo nie było tragedii, miałam mały brzuch, ale po.... siedziałam 2 miechy u rodziców na wsi i się opychałam tym co mamusia nagotowała, a teraz efekt jest!!! Może macie jakąś fajną dietkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania pracowac mi się nie chce ;p;p;p Mi w cyckach przybyło ledwie 4 cm, w biodrach chyba 6 :) A w apsie nie wiem ale 90 juz pewnioe mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×