Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Dziewczyny kochane jesteście. Nie będę się rozpisywać ale wszystko co wrzuciłyście to już za mną tzn próbowałam a po Debridacie wyszła jej mega wysypka. Z tym stresem racja i faktcyznie powinnam troche się wyciszyć bo jestem kłębkiem nerwów. Jeżeli to kolki to całodniowe. Czasami ma lepszy dzień i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mi post. Wszystkiego próbowałam już z tego co napisałyście więc tylko ten stres muszę ograniczyć bo to może też byc problemem. A ko;lki to ma calodniowe chyba chociaz czasami tylko lepszy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci mam doradzic diete ( a wiem co mowie bo schudłam kiedys 16 kg) to jedyny sposób to ruch Ja kupiłam błonnik z chromem ( albo tasy albo w proszku ) wiadomo trzeba ograniczyc niezdrowe rzeczy, ale nie znaczy to, że jak mas zochote an coś słodkiego to sobie nie mozesz pozwolić. Ja fakt długi okres nie jadłam miesa chleba, masała słodyczy, ale później jak zaczełam widziec efekty to jadłam po trochę, starałam się zapchac czymś zdrowym i wtedy niezdrowego się dużo nie mieściło :) Dobrym sposobem jest spisywanie sobie co się je :) No i pilnowanie stałych pór posiłków :) Herbatki przeczyszczające to zło więc nie polecam bo na początku jest ok a póxniej jest gorzej. Stosowałam colon c ( i zielony i niebieski) obrzydlistwo ale zapychało i pomagało na zaparcia, ewent jest jesczez taki program oczyszczający colon ( drogi ) miałam stosowałam , on jest 3 etapowy i zadaniem jest oczyszczenie organizmu itd, czy to na 100% działa nie zagwarantuje :) Aha co do ruchu polecam chodzić na vacu ( jak masz platinum gdzies koło siebie to często sa tanie karnety ) i do tego np raz w tyg na jakies zajecia ogólbe step, bpu , tbc :) Fitnesz tego względu ze na vacu ćwiczysz od pasa w dół, a ręce też pasuje pomeczyć :) Mam nadziej ze pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ćwiczeń to spoko nie tęsknię jakoś, ale na takie rozgrzane lampy chociaż na 5 min ;) mmm uwielbiam sol zimą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam az bede mogla cwiczyc bo po cesarce dlugo nie mozna i wybieram sie do Lejdis, kolezanka tam pracuje na recepcji wiec karneciki tez bede miala tansze :) i jak dla mnie to fajnie tam bo same kobity stare i mlode i nie musze sie stresowac ze faceci na mnie patrza i sie smieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kazimierzu było kiedys takie ze się siadało i opalało tylko ręce i twarz ale dupska zawlec mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki Angel, muszę coś podziałać bo normalnie już nie mogę na siebie patrzeć!!! Odrzuciłam słodycze, zdrowo się odżywiam, ale mam mało ruchu - przed wakacjami chodziłam na zumbe i pbu, ale teraz nie mam z kim i samej mi się nie chce! a waga ani drgnie! może ten błonnik z chromem wypróbuje tylko ja muszę mieć ten w proszku - bo ja nie lubię nic łykać! Wrzuciłam na pocztę dzieciaki, jak będę mieć odwagę to kiedyś wrzucę siebie z przed i po ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika super :) A Kamilek ma coś w oku jak każdy Kamilek :) wysalałam zdj z wczorajszego usg tyle że coś zamazane wyszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największy problem mam z brzuchem i udami - bo góra spoko! a teraz nie bardzo mam kasę na fitnees, bo jestem na bezpłatnym wychowawczym, wiec z jednej wypłaty ciężko przy dwójce dzieci coś odłożyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika zmieniłam witaminki na pregnaplus są tak malutkie że w końcu nie mam z połyykaniem problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie vacu dobre .. jedno wejście 10zł a karnet 10 wejść za 90 ale teraz jest jakaś promocja nie wiem czy karnet nie kosztujee 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika to jak prosze to sam błonnik :) bo chrom tylko w tabletkach widziałam, ewentualnie ten colon c:) Hmm ja zeby sie zmobilizowac kupiłam sobie płyte z shapem ewy chodakowskiej popatrz sobie na fb jakie laski maja rezultaty :) Ja na fit wole chodzic sama bo kiedys chodziłam z koelzanka i efekt był taki ze cały karnet przepadł. Co do zajęc to mogę Ci poradzic tyle, żebys patrzyła na snuper.pl tam sa czesto jakies karnety w fajnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - super opisy pod zdjęciami z usg ;-) ale maluszek!!! jeszcze chwila i będzie na świecie! Mam nawet koło domu "Presige" i jest tam Vacu... ale najgorzej z wybraniem się! ;-) chce się schudnąć bez wysiłku - a tu klapa, nie ma nic za darmo!!! ;-) leń ze mnie!!! a potem płacze jak wyglądam :-) aaa miałam Wam pisać, ze u nas w parafii na Kalinowym działa Ogródek dla matki i dziecka od 0 do 4 lat. całkiem tam fajnie (jak w przedszkolu) tyle, że z rodzicami. Chodziłam tam kiedyś z Kamilem, jak Nati troszkę podrośnie to też się z nią tam wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne maluchy coaz bardziej mi sie podobaja małe dzieci :d Ania fakt rozmazane ale mi sie na jednym wydaje ze jemu cos tam wisi :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde na kompie są normalne ale jak pomniejszyłam do załącznika to się zmazało ... to chyba jest pępowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety samo się nie zrobi, ale ja się Wam przyznam ze moja przygoda z fitness wyglądała tak ze byłam małym prosiaczkiem którego chłopak zaprowadzał :D Bo ja bym nie poszła eheh a tak to mi glupio było, pierwsze 3 tg tak było. A później jak złapałam klimat to od razu rzuciłam palenie zwiększyłam intensywnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem i ja:)) do nadrobienia jak zawsze dużo miałam:)) u mnei dzis kolejny tydzien i na wadze AŻ;) pół kilo do przodu od początkowej, a brzuch gigantus więc niewiem jak to jest:)) jak tak czytam jak te maleństwa płacza i cięzko cos na to poradzic to samej mi sie płakac chce, z tej bezradoności i z tego że ja naprawde tego nie ogarne wszystkiego.Ja juz sie boje że w jakąs depresje poporodową popadne. Angel z tymi zakupami to chyba za mnei nadrabia, bo ja dalej nic, choć siostrzenica mi ostatnio dała swoje rekawiczki żebym dała Bastkowi bo napewno mu tam zimno w brzuchu:)) Muszę sie na jakis spacer wybrać bo cos ostatnio mnie takie skurcze nóg łapią jakby mięsnie cały czas były napiete, niewiem czemu. Na ćwiczenia dla ciężarnych to nie za bardzo mi sie chce. Miałam zazywac asmag forte ale jakos cały czas zapominam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka to ja Ci pomoge z zakupami ajk cos :d Lubie buszowac po alegro jak wiem co amm znaleźć. \ Bierz as mag ja biore po 2 tab dziennie ja to zapominam uroseptu brac i zamiast 3 x dziennie biore 1 x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel urosept mozna w ciazy? bo byla jedna babka co urodzila w szpitalu i jej malenstwo mialo jakies problemy z pecharzem przezto ze wlasnie bralas jakies takie leki. Ja nie jestem specjalista wiec nie wiem ale tylko mowie to co slyszlam. Kanatika Ty z kalinowego??!! ej to mamy bliziutko do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogoda się robi! miałam siedzieć w domu, ale jak mała wstanie idziemy na spacerek! no i do apteki po tran i może coś dla mamusi ;-) jakiś błonnik czy cuś... Witaj Muszynianka - nic się nie martw- nie wszystkie dzieci mają problemy brzuszkowe! Może trafi się egzemplarz z łatwą obsługą ;-). Pocieszający jest fakt, że wszystko kiedyś minie. Teraz brzuszek, potem nie przespane noce, ząbki, zawsze się trafi jakieś urozmaicenie ;-) ale i tak macierzyństwo jest fajne i są takie cudowne chwile!!! Ja uwielbiam jak wszyscy w czwórkę w niedzielę rano leżymy w łóżku! Dzieciaki włażą na nas, uśmiechnięte, przytulają się!!! super uczucie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia dziewczyny! Zmykam obrać ziemniaki i trzeba się w końcu gdzieś ruszyć!!!! Asia to musimy kiedyś zaliczyć wspólny spacer - ktoś jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×