Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Lekka nie jest :) ale ja lubie tam pracowac :) zreszta 6,5 roku juz tam pracuje i sie juz przyzwyczailam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia mój jest z Huty ;) Angel no na żywo to tak nie wygląda ;/ ja też kupiłam szczoteczkę i grzebyk ;D w biedronce były po 6zł z disneya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja na początku miałam oilatum ale po 1 butelce przeszliśmy na Ziajke i raczej nie widzę różnicy ( poza cena oczywiście ;) ) jak sie myje główkę tymi natłuszczajacymi to ciemieniucha nie powinna sie w ogole pojawić a w razie czego najlepsza jest lekko podgrzana oliwa z oliwek :) Zazdroszcze tym z Was co mają babcie pod ręką u Nas niestety obie daleko i nie wiem zupełnie jak wrócic do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojadę trochę kryptoreklamą, ale ze swojej strony bardzo polecam całą serię produktów Emolium. Są naprawdę wspaniałe w działaniu, bardzo wydajne i skuteczne. Najlepiej zaopatrzyć się dla niemowlaka w emulsję do kąpieli i emulsję do ciała po 400ml na dobrej aptece na allegro jakiejś. Nic więcej nie potrzeba. A i Mama może spokojnie podkradać, i zachwycać aksamitną skóra. ;) Odradzam stosowanie oliwek. Odchodzi się już od tego. Zatykają tylko pory i uniemożliwiają skórze dziecka oddychanie. Natłuszczają zamiast nawilżać. Co nowocześniejsi dermatolodzy już zdecydowanie odradzają. A jak się przydarzy ciemieniucha - Emolium ma też świetny żel na ciemieniuchę. Ten jest dość drogi, ale bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle, ja tam składałm kiedys cv , ale lipa wyszła :) a szkoda bo ja lubie takie kosmetyczne rzeczy i normlanie raj bym tam miała :d Widzę, że ziajka przoduje :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzięki dziewczynki za pociesznie ! wiecie co jaka mądra jestem...?zgubiłam siatkę z lekami no diabel ogonem nakrył!cały dom przeszukałam z męzem i nic! tantum verde się tylko ostał,bo był na stole.Mai juz lepiej i jest wysypka na brzuszku Iwcia,czemu wykluczylas u Mai trzydniówkę?kurcze teraz sie glowie co moglas miec na mysli?ciesze się,ze praca Ci sluzy i tak Cię Dawidek wita po powrocie! a ta pediatre to zmien jak najszybciej nie ma na co czekac krakuska wiem o czym piszesz :) podaj mi jakis szybki sposob na biegunkę wczoraj młodą tak dopadło,ze nie wyrabiam ze zmianą pampersów Ania supcio fotki :)brzusio zgrabniutki, a jaki usmiech promienny:) kanatika jak zazdroszcze wypadu na wies ja w ta piekna niedziele w domu z Mają przesiedziałam a tak kusilo,aby ją wziąc choc na trochę!ale mąż mnie sprowadził na ziemie.Super foty Nati na nocniku! jaka zadowolona minka.Masz juz plany na roczek ?nie pamietam z tego wszystkiego,czy pytałam.Jakąś kereacje masz dla Natalki i dla siebie?ja szukam inspiracji takze licze na pomoc :D esistere sąsiadce podrzuc Małego może się z Majcią zaprzyjaznią:) dziewczyny,ktore juz ur i nie karmią dzis 5 ur Platinium i opalanie 10min za free;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz wstręciuchu pisz mi dalej o platinum ;p;p;p; A swoją drogą się wycwanili przedtem akrnety były bezterminowe a teraz wprowadzili je na 6 miesiecy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz przedewszystkim poic poic i poic :) kupic smecte , hipp ors ( dostepny w aptece ) bo tam sa elektrolity zeby sie dziecko nie odwodnilo i probiotyk enterol oslonowo na jelitka :) i czekac az przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz czekamy aż Maja dojdzie do siebie ( oby jak najszybciej :) ) i musimy sie wreszcie wybrac na ten zalegly spacerek :) a ze szpitalami tak jest my tez przeciez poszlismy z zaburzeniami jedzenia a zostalismy z powodu bakterii w moczu ;/ wiec lepeij omijac je szerokim łukiem jak tylko sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel, nie wiem ja nigdy karnetu nie kupiłam,ale teraz mnie kusi,bo chcę się wypięknic na roczek Mai ;) po ile te karnety?dziś w urodziny sa ze znizka 50% ! krakuska DZIĘKI wielkie na pewno to kupię :* oby pomogło boje sie,ze moze sie odwodnic.Podstawiam Mai picie non stop,ale wezmie łyka i kręci głową :/ esistere ja rownież czekam na ten spacerek!szkoda,ze nie udało się jak było piękne lato.Szpitale też wolę omijac jak w tej piosence z serialu"daleko od noszy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz jesli bedziesz podawac to co napisalam i dawac jej bardzo duzo pic to spokojnie nie odwodni sie :) smacta w miare szybko zatrzyma biegunke a hipp powoduje to ze dziecko nie powinno sie odwodnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz wysypka moze byc po antybiotyku, tak samo jak i biegunka! Wiec jesli Mai nie przejdzie, to lepiej to skonsultowac z pediatra! A poki co, to pozostaje to co napisala Krakuska. Dobra jest rowniez marchwianka i ryz. Co do roczku, to juz pisalam, ze robimy na 2 raty, u mnie i u rodzicow na wsi. Dzieci beda mialy razem urodziny, bo Kamil ze stycznia. O kreacji nawet nie mysle jeszcze! Krakuska kuruj sie! Angel jeszcze troszke musisz zaczekac na Platinium... Iwcia, ja jak pracowalam przy Kamilu to o wiele wiecej mialam do niego cierpliwosci i tesknilam -niz jak siedzialam z nim w domu! Ciekawe jak to bedzie z praca przy dwojce?! Ciekawe jak tam Gosiaq i Muszynianka? Miska tez nic sie nie odzywa? I jak Asia po podrozy? Inka, Iza meldowac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz ceny karnetó: 105 zł - wykorzystujesz 250 zł ( ja zawsze ten brałam) 75zł - 170 zł do wyk 50- 115 35 - 77 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki krakuska zastosuję tak jak piszesz:) masz spore doswiadczenie,więc Ty prawie jak lekarz w tej dziedzinie:D kanatika, a no tak pisałaś przecież,że na raty robisz roczek! wybacz ja już nie kontaktuje!z kreacją mam problem,bo czasu brak na sklepy,a cos muszę nabyc. Z tym antybiotykiem to wątpie,ze od tego jak pisałam zgubiłam go ! ostatnią dawkę podałam wczoraj rano!choroba ustępuje(temp widocznie spadła)przez noc juz nie gorączkowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zdrowka dla Majci :) u mnie te zawirowania zolodkowe ktore mialam w weekend poprzedzila najpierw temperatura :/ wiec cos moze wisi w powietrzu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel o to drogo trochę;(chyba sobie odpuszczę i wspoczę sporadycznie na parę min.Nie chcę wyglądac jak po urlopie w Egipcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska :****dla Was też zdrówka dziewczynki! Dziękuję raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy drogo ja wziełam ten za 105 zł i chodziłam od listopada do maja w sumie dwa razy w tyg , czasami raz i jeszcze mamie sprezentowałam 50 zł z niego :) Wszystko zalezy na jakie łózka chcesz iść bo u Nas sa takie za 0.9 zł jak i za 1,20 :) Fajna sprawą przy karnecie ejst to, że mozesz sobie kosmetyk jakiś wziać i ja np brałam jak były te po 2 zł :D Moja Mama znowu wzieła sobie ten za 50 zł i tez była zadowolona :) No ale co kto potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja aż tak nie potrzebuje,Zal mi teraz 100zł dac na karnet jak mam wydatki,ktore sa juz praktycznie i duzo wazniejsze! a jak chodze to na stojące 1min/1zł lampy zmienione tydz temu:) wszystko wiem,bo smsy dostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez przychodzą smski :) Ja duzo chodziła to mi sie opłacało :) Nastepna promocja jest koło wilekanocy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Melduje się na zawołanie :) Dzięki za pochwały dla Olci :) Asia w sumie to ja nie wiem co z tym ginekologiem :/ mam ten tydzień tak zawalony różnymi sprawami, lekarzami, że w tym tygodniu na pewno prywatnie nie pójdę. Wizytę mam na 27, więc jeżeli miałabym lecieć 2 tygodnie wcześniej w sumie bez potrzeby tylko po to żeby się upewnić ze wszystko tam w środku jest ok to żal mi 100zł i chyba spokojnie poczekam i pojadę do Promedu. A mała hmm może zostanie po raz pierwszy sama z babcią? Albo wezmę ją z sobą i pojadę specjalnie tak, żeby mnie dr widziała, że ja z dzieckiem to wtedy może mnie bez kolejki weźmie, bo jak laski z dziećmi wpadały to tak robiła a prawda jest taka, że ja muszę bardzo kombinować, żeby ją z kimś zostawić. A co do plusów mieszkania z teściową, hmm na pewno są i plusy i minusy ale w sytuacji kiedy się ma w domu malusieńkie dziecko i chwilami rąk brakuje, żeby wszystko ogarnąć to taka teściowa na pewno jest przydatna, nawet niech po jedzeniu dziecko chwile potrzyma do odbicia. Ja bardzo odczuwam to, że siedzę całymi dniami sama, jak mała ma gorszy dzień to nie ma czasami kiedy z wc skorzystać, wziąć prysznic czy nawet coś zjeść. Angel ja mam oilatum baby tą dużą butelkę i myję tym też głowę, moja Ola ma dość bujną czuprynkę i niestety włosy po tym są tłuste ale przynajmniej ciemieniucha może nie wyjdzie. Jak mi się skończy to przejdę na Oillan - dostałam w prezencie a później na Ziajkę. Odparzenie z pupci nam zniknęło i nawet ślad nie został, zastanawiam się czy to mogło być od pieluszki? Miałam wcześniej pampers premium care a czytałam, że wiele dzieci ma na nie uczulenie i się pupa odparza i może u nas też tak było. Zużyłam paczkę pieluch z rosmana - byłam zadowolona - grube i szerokie ładnie chłonęły ani razu mi nie przeciekły. A teraz jadę na huggies które też dostałam w prezencie. Muszę jeszcze przetestować dadę z biedronki :) Ineezz życzę dużo zdrówka dla Mai. Oby szybciutko jej przeszło i najlepiej nie wracało! Gosia super sesja! Bardzo ładnie wyszłaś! Ania już kiedyś miałam się pytać gdzie chodzisz do fryzjera? Bardzo mi się podobają twoje włosy zarówno kształt jak i kolor :) Iza czekam na jakieś info od ciebie a propo samopoczucia Ani! Bo chyba 100 dni się już zbliża :) Esistere ja nie polecę ci żądnego fryzjera bo sama się ostatnio wściekłam na swoją i chyba będę szukać kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm smog to moze nie , przynajmniej nie u mnie :) bo ja juz mieszkam prawie na obrzezach Krakowa :) a tu on nie ma takiego stezenia :) a do centrum to ja rzadko sie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rozumie, że jak karmię jeszcze moim mleczkiem to o solarium mogę zapomnieć? Ehh tyle problemów z tymi cycami i same wyrzeczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja dzis od kolejnej osoby słyszałam o dadach ze są ok. Sama się własnie zastanawiam jaki zapas zrobic na pewno najpierw 1 zielone z pampka, ale później kupiź czy 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pieluch idzie bardzo dużo raz, ze Ola ma problem z kupką i nie robi raz a porządnie tylko co chwile sobie po trochu po puszcza a dwa, że się jej odparzenia robią więc jak nawiedzona zmieniam co chwile wietrze i myję, żeby mieć czyste sumienie, że to odparzenie to kwestia jej wrażliwej skóry a nie mojego zaniedbania. Dobrze, że ja mam taką wspaniałą ciocię, która mieszka sobie w USA i nie ma dzieci ani faceta i bardzo mi pomaga wysyłając mi paczki dla Olci, w których jest mnóstwo pampków bo chyba bym zbankrutowała jak bym musiała sama tyle kupować. A co do robienia zapasów hmm dużo zależy jaki duży się dzidziuś urodzi Ola była dość mała 51cm i pieluszki new born przez ponad miesiąc używałam. Dopiero teraz niedawno przeszłam na pieluchy 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka a moze sproboj pamperosw tych zielonych? moze wtedy odparzenia pojda w zapomnienie ? ja tez z dady bylam zadowolona ale potem zaczely mala odparzac :/ wiec przeszlysmy na pampers active a teraz na sleep&play , a za jakis czas wrocimy znow do dady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×