Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Śródmieście wita :) jak bedziesz pod Parkiem wodnym to masz do mnie samochodem 2minuty esistere mam na ew wymiane sloiczki po 4mies hipp'a mloda marchew z ziemniakami,zupa marchewkowa z ryzem i cos tam jeszcze z dynią chyba ziemniak.Zamienie się na deserki:) bylam sie opalic za free ostatnio w ur Platinium i o dziwo bylam druga w kolejce! szok zjaralo mi zadek i tyly kolan i uda o masakra jak piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a orientujecie się ile biorą teraz nianie w Krk? chyba mnie nie stać ale może ;) obawiam się tylko że może mi braknąć wypłaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to będe dzwonić jak będe jechać :) bo tez jeszcze mam z Daria niedograne co i jak :D a musze jesczez przed Wami labo po Was podjechac na czyzyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dopatrzyłam sie chyba pierwszego rozstępa na cycku:( ehh a miałam nie mieć;) miejmy nadzieje że to jedyny:P Angel a ta szkoła rodzenia w żeromskim to darmowa? bo na kopernika az 400 zł to za duzo, ale moze na taka darmowa bym sie zdecydowała, choc niewiem czy to konieczne? Wczoraj dotarło to łózeczko do siostry, mówi ze wsyztsko spoko tylko chyba przewijaki pomylili i zamiast z zebrą jest ze słoniem, ale jakos przezyje:)) Z pracy mi napisała koleżanka że przyjeli jakiegos goscia na moje miejsce:( troche mi sie smutno zrobiło... ale niech nie mysla, jak tylko znajde żłobek albo nianke to wracam, nie dam sie wykurzyc, za dobrze mi tam:) Smigam do sklepu bo wczoraj nawet nosa z domu nie wystawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po porodzie tez ma okresy bezbolesne ze czasem nawet nie wiem ze dostalam :) Asia ja Z mloda bylam na badaniu sluchu na ul. Lenartowicza i moge ci to miejsce polecic z czystym sumieniem :), umawiasz sie na konkretna godzine nie stoisz w kolejce a cale badania aparatem trwa 5 minut :) takze dla swietego spokoju mozesz sie przejsc :) ale ja bym nie szla do prokocimia bo tam sa zawsze mega kolejki do wszystkiego i trzeba odestac pol dnia zeby sie do lekarza dostac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka jest bezpłatna własnie. Ja bym poszła z ciekawości zobaczyc co i jak tam jest. W poniedziałki na 17 sa zajecia teoretyczne a w inne dni sa ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo jej się cos przyda co ja mam a mi tylko miejsce zajmuje ;p;p Inezz spoko jak wyjadę to moze w 20 minut dojade i poczekam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak po poludniu bardziej,czy z rańca? chcesz ta butelke poczatkową tt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm myslę mam 3 te małe przyda sie 4 ? Bo nie mam pojecia prawdę mówiąc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska zamien sie, choc pol bolu okresowego moze wezmiesz sobie ode mnie? ja u chirurga z Mają w Prokocimiu szybko załatwiłam sprawę za to u ortopedy tak jak piszesz poł dnia,bo straszne kolejki są angel o rety nie wiedziałam,ze az tyle ich masz:) my uzywamy dwoch małych wiec pewnie Ci się nie przyda kolejna,ale jak uwazasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zamówiłam i przyszły;( byłyście na prokocimiu i nic nei mowiłas toż to koło mnie :d Mieszkampo drugiej stronie ulicy mniej wiecej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sie konczy wychodzenie z domu, kase wydałam niewiem na co i głowa mnie rozbolała:)) angel, a tam do zeromskiego jakies zapisy, dzwonic trzeba czy wystarczy pojechać? tak sie zastanawiam nad ta szkoła i sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sie zapisac zaraz ci podeslę numer :) Moze razerm pójdziemy bo samej mi sie nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz ja u neurologa pol dnia w prokocimiu spedzilam :/ bylam 10-ta w kolejce :/ A co do bolu to podziekuje :) dobrze mi bez niego :D Angel ja mam jedna buteleczke 120 ml od samego poczatku dwie 260 ml i wiecej mi nie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! wróciliśmy z basenu - mała pospała tacie do 12 wiec nie było tak źle! Esistere - nie wiem ile biorą nianie - myślę, ze nie mniej jak 8 zł - jak coś to się polecam ;-) Asia - dobrze, że z tym słuchem Maksia to takie tylko jednorazowe. ale pewnie, jak masz okazję to lepiej dmuchać na zimne! Ineezz dobrze, że z Majeczką już lepiej! A Ty się jakoś trzymaj, mnie też to czeka za kilka dni :-). po pierwszym porodzie miałam ze 3, 4 takie bolące okresy, a potem bezbolesne, wiec może i u Ciebie w końcu minie! Muszynianka - fajnie, ze łóżeczko nadeszło, a przewijak zawsze można wymienić. Chociaż (o ile dobrze pamiętam) to ze słonikiem też był oki. aaa słuchawka przyszła! także jestem już spokojna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No angel mozemy razem, raźniej by było, a w sumie ja ma do ciebie niedaleko jak cos, anie jeszcze bysmy przygarneły, tylko niekojarze jaka ona okolica:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel my np.chodziliśmy do szkoły rodzenia tam gdzie rodziłam żeby poznać szpital i ich zwyczaje choć jak w ciąży tam trafiłam na 4 dni to lepiej poznałam :P jest fajna szkoła rodzenia i co najważniejsze bezplatna w ecopartusie swietne zajecia i położne 1 z nich chodziła póżniej do mnie po porodzie i to cudowna kobieta dzwoniła pytała czy już ma przysc czy cos nam potrzeba i interesowała sie co ze mna i Małym nie tak że przyszła odwalila wizyty i poszla naprawde jest spokojna cierpliwa odpowiada na wszystkie pytania i jest bardzo sympatyczna osoba http://www.ecopartus.eu/bezplatna_szkola_rodzenia-1-p.html zobacz sobie tyle ze dla Ciebie to dosc daleko ale jak jezdzisz autem to moze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak myślałam ze w granicach 8-10zł a tyle to ja sama zarabiam bo mam tylko 3/4 etatu i jeszcze teraz daleko do pracy wiec zupełnie mi się nie opłaca taki interes buuu a muszę przyznac że tęskni mi sie za pracą bo ją strasznie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski!!! piszecie tu o okresach a ja czekam na niego jak na skazanie hehe bo sie nam ostatnio troszke za bardzo poszalało i kurcze mam stracha:( niby to były dni nie płodne ale mimo wszystko nigdy nie wiadomo:( ja bym to wzieła za wpadke ale moj mezczyzna raczej nie... dlatego ide po tabsy i mam too gdzies! nawet nie bedzie wiedział ze biore... dziewczyny co kupic na urodziny 3 letniemu chłopcu ktory pochodzi z bardzo bogatej rodziny i ma wszystlo??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esister no radzikowskiego daleko, nawet jak autem bo z alejami jest problem. Powiedz Kobieta normalnie stamtąd jeździła do Ciebie ? Kurcze strone maja fajną :) I tak sympatycznie sie wydaje :) Pomysle jutro. Muszynianka Ania jest z moich okolic, ale ona srednio cchiała chyba do szkoły rodzenia :) Tylko jak coś to ja musze iśc już bo ja zaczełam 31 tydz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esistere - ja właśnie chodziłam tam do dr Bogutyn na Radzikowskiego (bo mi się z Huty tam przeniosła) a że chodzę do niej od 8 lat, to nie chciałam zmieniać. Gabinety tam są fajne! do szkoły rodzenia nie chodziłam. co do wynagrodzenia dla niani, mnie też to przeraża, dlatego szukam żłobka. to wydatek około 400 zł no Iwcia - jak się tak poszalało to nie wiem, nie wiem... ;-) leć lepiej po te tabsy! Ja jeszcze nic nie włączyłam anty! I nie wiem na co czekam... Faktycznie blisko mnie mieszkasz, wiec muszę się wybrać do Ciebie na tą metamorfozę jak będziesz mieć czas! Kurcze, co do prezentu dla 3-latka... to ciężko jak wszystko już ma! Może jakąś grę planszową, książkę - bajki jakieś ładne wydanie. Albo samochód (bo u chłopaków, to nawet gdyby miał ich 100 to i tak się ucieszy!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka jak bedziesz miała ochote to pisz a sie odgadamy:) po tabsy pojde ale to w tajemnicy bo moj mezczyzna wrecz zabronił mi ich jesc. ale nawetr o tym nie bedzie wiedział hehe własnie mam straszny dylemat co kupic a to teraz w sobote... ze moj narzeczony trenuje boks to myslelismy zeby mu kupic zestaw małego boksera od wujka,ale ze ten mały jest strasznym urwisem w przedszkolu to boimy sie zeby nie polepszyc sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia - nie koniecznie "polepszy" to sprawę, może wręcz przeciwnie, będzie mógł wyładować negatywną energię i złe emocje! Jeżeli rozpiera go energia to myślę, że prezent naprawdę dobry! Iwcia, chętnie się do Ciebie wybiorę, ale dam znać jeszcze. Daj namiary na siebie na pocztę to się dogadamy jakoś :-) Ineezz fajny ten artykuł o skokach, słyszałam już o tym - jednak nie drążyłam tematu żeby się nie doszukiwać u Natalki tych skoków! ale faktycznie wiele się pokrywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×