Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

a z rossmanna miałam dokładnie takie pieluszki http://www.rossnet.pl/Produkt/Babydream-Fun-Fit-Pieluszki-jednorazowe-dla-dzieci-Newborn,116949 są chłonne mają siateczkę pod którą część kupki ładnie się wchłania ale nie tak ładnie jak w pampers premium care, ale są fajne szerokie nie ma szans, żeby przeciekły nawet jak dzidziuś na boku śpi. Tylko uwaga bo one są na naprawdę małą pupeczkę bo są jakieś takie krótkie, 5kg dzidziusia bym w nich nie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jesteśmy na huggisach od ciotki i jest ok. Jako pierwsze swoje pieluszki też miała huggisy i było ok, jak przeszłam na pampers premium care to się zaczęły problemy ale może to wcale nie wina pieluchy tylko zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Inka! Ale Ci dobrze z tymi paczkami! Kurcze, moze faktycznie cos jest z tymi DADAMI, Nati miala na poczatku pampersy a potem caly czas DADY i dopiero teraz zaczela sie odparzac! Czyli czas na zmiane pieluch - mowicie?! Ineezz a duzo Mai zostalo do skonczenia tego antybiotyku? Czy to mialbyc juz ostatni wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz dziękuje :) Inka ja mam swoją fryzjerkę, robi mi w domu, a pracuje na Dąbiu a robiła mi teraz matrixem i ścięła wszystko na równi ... Też marzy mi się sol ... wygrzanie w taką pogodę ;) hehehhe A co do dad to też słyszałam że okej są z lidla -> koleżanka używa i jest bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka moze i coś jest z tymi premium care bo jak ich uzywalismy to Gniewko też miał odparzenia a po zmianie na new born zielone juz bylo ok i do tej pory ani sladu zwalalam to na pogode ze cieplo i moze dlatego ale dopiero teraz to skojarzylam Probowaliśmy też Dady i sa ok jednak jak sa papmersy na promocji to wole je bo sa duzo miększe a w realu czesto sa promocje :) a jeszcze co do dady to sa one wieksze niz pampersy i np. 1 byly na Gniewka dlugo za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciocią to mam naprawdę super. Sam fakt jak taka paczka przychodzi ile to radości ją rozpakować i oglądać np. jakieś super ciuszki, których na pewno sama bym nie kupiła bo by mi kasy nie starczyło. Hmm to najwyraźniej premium care muszą odparzać skoro tyle osób to potwierdziło. I to chyba nie od pogody bo moja Ola miała w nich pupę odparzoną a wcale upałów nie było. A dada może się popsuła skoro też odparza? Esistere a jak u Gniewka było z kolkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to jak będę się do fryzjera wybierać to może wyciągnę od ciebie namiary :) W życiu trzeba robić zmiany, wiele nie tracę skoro i tak niezadowolona wracam od swojej fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esistere to tylko pozazdrościć, moja Ola miała kilka takich dni, że się darła tak, że już uszy więdły, podaje jej różne kropelki i jest spokój ale u naszej Izy z tego co opisywała, to jakaś tragedia była. U mnie z kolkami na razie spokój za to te koszmarne kupska ją tak męczą, że i tak się osłucham jak biedna stęka, sapie, kwęka, furczy i pokrzykuje ale lepsze to jak wrzask co wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbowałaś masować jej brzuszek ? dzieciom mojej kuzynki pomagało :) mieliśmy szczęście z ta kolka ja to nawet zapobiegawczo kupiłam krople w razie czego ale przeleżały w szufladzie i oby tak dalej ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to wiecie co ja wezme na poczatek paczkę zielonych 1 pampka tych 2-5 kg , a później bedziemy kombinowac i miksowac :d własnie o tych żółtych pampach tez słyszałam, że srednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktorejś z Was Mężczyzna naprawiał samochody czy coś pomieszałam bo potrzebuje namiarów na jakiegoś mechanika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka nie ma sprawy :) polecam ! ja zmieniłam bo moja brała ponad 200 więc tak średnio ;) a ta ma przystępne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esister a co dokladnie potrzebujesz z aytem zrobic ? bo jak ine ten to mam innego jesczez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to moja przyjaciółka potrzebuje jak ona to określa "jak wciska sprzęgło to jakby coś skrzypiało pod maską" wiec nie wiemy co to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz wykluczyłam trzydniówke bo skoro lekarka przepisała leki to iona musiała wykluczyc ta trzydniowke... bo przy tym to sie tylko powinno zbijac goroaczke. ale skoro piszesz ze jakas wysypka wyszła to moze i faktycznie to to, u nas ta wysypka była bardzo lekka, i najwiecej na karczku,plekach, całe pachwinki i troszke brzuszka. Inka zapraszam do mojego salonu:) zrobimy jakas metamorfoze hehe daleko nie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Ja jakas dziwna dzisiaj wstalam, puscila mi sie krew z nosa (jak nigdy! Tylko w ciazy mi sie to przytrafilo), teraz muli mnie glowa! Przyszedl stolik :-) wlasnie testujemy czy wszystko dziala! Mala troche poprzyciskala i wrocila do ogladania reklam ;-) za to braciszek zainteresowany! Kurcze Iwcia ja tez sie pisze na jakas metamorfoze!!! Daleko do Ciebie? Wypadaja mi klaki, ze szok - pomocy! Angel nie szalej za bardzo na zapas z tymi pampkami, bo dziecko szybko rosnie! A po drugie (bynajmniej u mnie tak bylo) kto przychodzil to przynosil przewaznie pieluchy. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esister przekaże dzis Mojemu i załatwie namiar gdzie jechac Mozliwe ze sie sprzęgło zuzyło. A ono jej łapie wysoko ? Laski która sie orientuje bo ja już zidiociałam ;/ Jak mam wózek tako to czy nosidełko do Niego musi byc z tej samej firmy ( mocuje sie na adapterach ?) czy np może byc innej ? Kurde musimy nosidło dokupic i jak było ich multum to teraz jest mało;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kanatika :) Nie chce szalec dlatego planuje zakupic tylko jedna paczkę 1 - 44 szt :) sklepy sa promocje też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po dłuzszym wekendzie nadrobiłam zaległosci i zaglądam na chwile bo smigam zaraz do siostry bo mozliwe, że dzis przywiozą nam to łóżeczko, a na jej adres zamówiłam bo u nas miejsca niema:)) Mężul był w domu 4 dni to prawie jak na urlopie sie czułam, było miło, w niedziele wybralismy sie do lasu do Myslenic i troche połazilismy, choc moja kondycja juz coraz słabsza i nie da sie tak jak dawniej. Wczoraj byłam w pracy i sie zasiedziałam na plotach heheh eh gdyby nie to szkodliwe tam u mnie to bym mogła chodzić, tylko ze wstawaniem miałabym problem;) Angel z tego co wiem to nie zawsze musi byc fotelik z tej samej firmy, tak jak my teraz kupowaliśmy wózek to do naszego pasowało i espiro i maxi cosi- one chyba najbardziej uniwersalne. no ale to najlepiej pytać bo to od tych adapterów zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski ;) po godzinie doczytalam wkoncu zaleglosci. Wyjazd wypadl super, balam sie tylko noca jechac bo to trasa gdzie tiry same jezdza i lubia wyprzedzac wiec strach byl jak tylko jakis zaczal nas wyprzedzac. Ale u rodzinki super, dzieciaczki znowu obdarowane ciuszkami ( gdzie ja to zmieszcze ;( ) i wyglaskane na kazda strone :) Bylismy wczoraj na szczepieniu, dostaly tylko 3 zastrzyki zeby ich nie meczyc, WZW B, HIB i pneumokoki i jak wrocilismy do domu to myslalam ze ktos mi dzieci w szpitalu tam podmienil bo tak wrzeszczaly ze nie dalo sie slowa powiedziec i musielismy sie przekrzykiwac w domu zeby cos zrozumiec co druga osoba mowi. I tak do wieczora... Pozniej 5h snu i jak narazie jest ok, mam nadzieje ze to tylko jednorazowo po szczepieniu, ale widze ze jakies niespokojne sa. Dostalismy skierowanie do leryngologa dzieciecego bo Maks slabiej slyszy na jedno ucho, klaskala mu lekarka z jednej i drugiej strony i wzdrygiwal sie tylko z prawej. Ogolnie jest ok, tylko jeszcze USG mózgu nas czeka bo ciemiaczka maja prawie zrosniete. Ech mam juz dosc tych lekarzy... Aaa najwazniejsze ;) Maks wazy 4,5kg a Milena 4kg :) No a teraz co do Was to" Esister moj mężul jest mechanikiem ;] a szwagier fryzjerem i jezdzi do domu jak cos :) Inka zazdroszcze cioci w USA :D wiesz wczoraj wyjelam ten pajacyk co mi dalas i on jest taki malusi ze az mi szkoda ze one tak szybko rosna :( Inka spotkalam tam na strzeleckiej dziewczyne co lezala obok mnie w pokoju nie wiem czy bedziesz kojarzyc taka blondynka z synem, mowilam Ci ze ona miala taki ciezki porod zaczela sn a skonczyla cc, i mowila ze widziala sie z ta druga dziewczyna z blizniakami co obok Ciebie lezala i ze ma male problemy z dziewczynkami bo rosnac jej nie chca. Ineezz wspolczuje chorobska... ja sie bardzo boje jak ktores mi zachoruje to pewnie i drugie zlapie :/ ucaluj mocno Majeczke niech zdrowieje szybciutko :* Angel bedziesz puchnac niestety to normalne ale od razu po porodzie Ci to wszystko zejdzie, mi tak stopy spuchly ze po porodzie sie zastanawialam co ja taka wychudzona a to po prostui opuchlizna zeszla :) No jak cos pominelam to zaraz dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia wiesz z tesciowa z jednej strony dobrze z drugiej zle. W ciagu dnia pomocy nie potrzebuje, jedynie jak potrzebuje do sklepu wyskoczyc na 10 min ale i tak wtedy spia. Wczoraj mielismy spinke bo chodzilam zmaksem na rekach go uspokajalam a ona zeby jej dac ona uspokoi a ja ze dziekuje i sobie sama poradze i ze ide kropelki mu dac a ona dalej swoje, a ja: mowie przeciez ze ide mu kropelki dac a ona do mnie ze ona jak bedzie chciala to sobie przyjdzie i wezmie dziecko z lozeczka nie musi sie mnie prosic, no krew mnie zalala w tym momencie. Najgorsze jest to ze ona przyhodzi i bierze dzieci wtedy kiedy mnie nie ma w pokoju ide sie umyc czy cos. Namecze sie zeby uspic malenstwo a ona pozniej twierdzi ze nie spalo i sobie bierze do siebie. na poczatku myslalam ze mozer rzeczywiscie sie obudzilo ale tak jest za kazdym razem jak znikam z pola widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asia :) Fajnie ze wyjazd sie udal :) Maluchy spąły całą droge ? heheh ładnie przybierają na wadze :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :):):): STO LAT STO LAT !!!!! I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEJ SOLENIZANTKI :D Asia fajnie że wyjazd się udał :) Ja troszkę zmęczona bieganiem wokół gości ale byle do soboty ;) wczoraj to padłam w ubraniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, super, że wyjazd udany!!! Co do teściowej, to ja też na początku miałam różne ale! ale potem odpuściłam - stwierdziłam, że krzywdy dziecku nie zrobi, a że robi coś inaczej niż ja no to trudno - trzeba przeżyć!!! Tyle, że nie mieszkamy razem... więc o wiele łatwiej było mi to znieść!!! ale też chodziłam poirytowana czasami, że ja mówię tak a teściowa tak! Najbardziej podobało mi się jak gotowała mleko modyfikowane... bo twierdziła, że mleko trzeba przegotować... Ale nie narzekam, bo na prawdę w życiu nam dużo pomogli! Dawno już odpuściłam i przymykam oko! Bo nie warto się kłócić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania fajny ten wózek! A Ty wyglądasz super w tej nowej fryzurze! Brzusio już widoczny!!! No i fajna ta tunika/sukienka!!! Angel u Ciebie też już jest na co popatrzeć, super masz figurkę!!! a mała Ola jest fajniutka!!! Tylko wycałować!!! Gosiaq Twoja sesja też super! Najbardziej podoba mi się to zdjęcie jak Twój całuje brzusio (sam cień) - reszta też fajne! I uwierz dla takiego laika jak ja - zdjęcia są ok! no ale Ty siedzisz w temacie, więc pewnie wiesz na co zwrócić uwagę! Kurcze nie dość, że tyle dałam za ten stoliczek edukacyjny, to jeszcze przyszedł bez słuchawki telefonicznej!!!! Ale jestem zła - na zdjęciu jest przedstawiona ta słuchawka! Napisałam do laski, ale wątpię, że przyśle!!! aaaa Natala ma już 8 zębolka!!! a jak tam Ineezz z Mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×