Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

skoro tak mowisz to chyba kupie to:) i bedzie:);):) bo problem kupic kpomus cos kto ma wszystko, jeszcze dziecku:/ oki to wysle nr-jak tam kiedys bedzoiesz cos chciała to pisz. wogolt to ide na mpreze:)za 2tyg w sobote, juz sie umowiłam z kolezankami i wypadamy na miasto- pierwszy raz od 4lat!!! ciesze sie jakbym pierwszy raz normalnie szła hehe. tatus bedzie miał pierwsza nocke sam na sam z synem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie - dogadamy się, bo moim chłopakom tez by się przydało cięcie! ;-) super, że wychodzisz z koleżankami!!! ja też robię sobie czasami jakąś odskocznie, bo bez tego byłoby ciężko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Katinka ciezko,ja taka odskocznie bede miec pierwszy raz, wrzuciłam tez do meila kilka nowych fotek Dawidka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, dzięki za namiary :* Dawidek śliczny chłopczyk - jakie ma super ciemne włoski! słodki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, a malutką na basen czemu nie wziełaś?:P nie mow mi tylko,ze chcesz te pikne blond wlosy przefarbowac z ta metamorfoza bym nie szalala jakbym miala takie naturalne! a wlosy masz krotkie co bedziesz zmieniac! iwcia moj tez sie lubuje w boksie, a raczej w muay thai :):) swoja drogą masz przystojnego narzeczonego! pilnuj Go kochana ! a jeszcze jak pracuje jako kucharz to juz w ogóle full wypas taki men:D Dawidek slodki i stolik ma elegancki ! co do prezentu sama mam problem, ale dla dziewczynki! :( i po tabletki dziewczyny w try miga ;] Maja śpi. Ide wziac ciepla kapiel na ten brzuchol bolący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w myszce PAni o dziwo bardzo mila. no w normie powiedzmy. KUrcze wzielam zwykle patyczki zamiast grubych ceny sa troche inne niz na all. ale roznica nie wielka. MUsze te pampki teraz w polo upolowac i zostanie mi tylko kilka rzeczy do kupienia. JEstem w szoku robie dzis za kierowce MOj sie daje wozic heh ja sie ciesze bo po hucie wlasnie jezdzimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel fajnie, ze juz jestes na koncowce z zakupami :-) moj tez raczej nie daje mi jezdzic jak jedziemy razem - musze sie upominac! Ineezz na basen pojechalam z Kamilem i jego klasa (jako opieka) takze Nati musi jeszcze zaczekac. Ale od stycznia zapisujemy go na nauke plywania, wiec moze wtedy sie i ona zalapie. Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Krakuska padl mi zasilacz ;/ nowy 200 a zamiennik 60-90 wiec sama nie wiem co robic bo mielismy kupic kaloryfer do lazienki, w sumie mamy 2 laptopy ale ja wole swoj ;) Co do szkoly to sama sie zastaanawiam ale moj ze mna nie bedzie łaził i pytałam swojego prowadzacego i on w sumie nie określił się na tak ja sie boję tego że sie zablokuje i przez to bede dluzej rodzic ... ;/ ale to tylko moze moje wyobrazenie ;) Iwcia slodziutki Dawidek ... ale ma superowe wloski ;d Angel brzuszek jak malowany ! powaga! Ineezz dobrze ze z Maja juz okej :) i wspolczuje bolu ale popatrz na to ze nas tez niedlugo to czeka ;p ;) hahahhhha A co do badan to mocz i krew ... nie spie od 3.30 bo dzidzi zrobilo sobie impreze w brzuszku i caly dzien przespalo a ja padam ;) Asia ja nie moge otworzyc filmiku :( Esistere mam podobnie 3/4 i jak tu wrocic ... wiec bedzie trzeba to dobrze przemyslec Wszyscy wyjezdzaja w sobote a ja od poniedzialku biore sie za zakupu ... Muszynianka ma juz lozeczko a ja wszystko odstawialam :( Dziewczyny mam pytanie a nie znam sie ;) czy kazde nosidelko pasuje do wozka jak sie kupi adapter ? Caluski :*:*:*:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu wysylam drugi raz w innym formacie mam nadzieje ze pojdzie. Cholera ale mnie kolana bola... ja juz stara babcia jestem, normalnie mnie wszystko boli na zmiane pogody :P Ineezz u nas troche dziwnie z tymi skokami, pytalam lekarki ost jak mam traktowac moje dzieci, tzn o ile im sie te skoki opoznia a ona do mnie ze powinny nadazac za rowiesnikami ew tydzien do tylu byc. Nie znam innego dziecka w ich wieku ale jedyny postep jaki robia to glosniej placza bardziej machaja raczkami i nozkami i Milenka patrzy takim bardziej obecnym wzrokiem. Nie wiem jak z usmiechem kiedy powinien byc ale u nich sie jeszcze nie pojawil taki swiadomy, jedynie przez sen zdarzyla sie im usmiechnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania dziekuje , niestety nie tak latwo z fotelikiem wlasnie to przerabialam. Adaptery sa rozne inny do maxi cosi inny do tako. nnajlepiej poszukac po forach albo napisac do producennta. albo zakupic fotelik tej samej firmy. kanatika ulga juz bcoraz mniej rzeczy zostalo do kupienia:-) kurde polamalam troche przeposy, ale jak moj mi za pozno powiedzial jak mam jecgac :-( ogolnie nie znam huty a po ciemku to juz wogole dramat slepa jestem :-) w dzien to co innego :-) ania co do bania sie szpitala ja o tym nie mysle, ta szkola mnie ciekawi pod wzgledem zajec o dziecku pielegnacji itd . uciekam spac, pobudka o 5.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania moj mezczyzna naprawia zasilacze , 50 zl koszt naprawy, zamiennikow nie oplaca sie kupowac bo zaraz ci sie popsuje :) no i jestes pewna ze to zasilacz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam, że zamienników sie nie opłaca. Mi końcówka padła w zasilaczu i w sumie koszt na[prawy wyszedł niewiele bo trzeba było lutowc co innego jak to w tym pudełku poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie to akurat ktos po znajomości robił :) ale wymiana kabla i tak nie wychodzi drogo :) Ogólnioe taki nasz kolega lubi czasem sobie pogrzebac w sprzecie :) Grzesiek mój znowu telefony uwielbia rozkrecac :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak lepiej niz zamiennika, znajoma kupiła i tyle co właczyła do prądu i przestła działać. ;/;/ A czy Wy wymieniacie klawiatury w netbookach ? bo mi poszła i mi pół nie działa no i musze taka na usb podpinac a mało to wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel wymieniamy jesli oczywiscie klawiatura jest na rynku, podaj model ja zapytam ile taka przyjemnosc i napisze ci wieczorem :) a w laptopach naprawiamy wszystko karty graficzne, po zalaniach wymiany matryc itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiego powodu ci poszla ta klawiatura ? bo chyba raczej nie od tak :) moze zalalas ?:) moze nawet nie bedzie potrzebna wymiana klawiatury tylko np jej zdjecie i oczyszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ona na 100% się urwała bo mkoelga sprawdzał. Podczas przeprowadzki musiało cos strzelic , one podobno takie delikatne sa w środku wrr ;/ i działa mi tylko góra i pare literek ;/ Model samsung n130 chyba, musiałabym sprawdzić. To jest na pewno model z przed 3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja myślę, że jak szkoła rodzenia jest za darmo, to warto się przejść (szczególnie gdy to pierwsze dziecko). zawsze człowiek się czegoś dowie bo ciągle wchodzą jakieś nowinki. Ja przy pierwszym dziecku się nie załapałam a przy drugim to już nie widziałam sensu iść. Mi też sie nic nie otwiera - żaden filmik, ani obrazki czarno- białe! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie normlanie film sciagnał i w media player odtworzył :) Fajne te bąble i takie pucki maja :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ostatnio mój zrobił formata i normalnie nic w tym kompie teraz nie ma!!! jeszcze raz sciągam filmik, moze teraz sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Krakuska tj stary model HP kupilam uzywany laptop za 300 zl ;d brat jest informatykiem i byl i ogladal i tak powiedzial, ale nie ma w firmie nowego zeby mi podmienic. A jak sie nie da to jaki jest koszt nowego orientujesz sie moze ? Nie mam sily do mojej dzidzi znowu o 4 rozrabialo a teraz spi :| Zbieram sie na zakupy do tesco :) Angel zobacze czy sa jeszcze te body z love :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam jednego takiego czystego :d w wsumie mam swoj a i tak korzystam z lapka mojego bo mnie ta klawiatura denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok będę wdzieczna za info , looknij na pampki czy sa 1 albo 2 w jakiejs dobrej cenie :) ja tez chce na sol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się otworzyłam w Winampie :-) Asia maluchy są super!!! Zupełnie inne od siebie! Milenka bardzo przypomina mi mojego Kamila jak był taki malutki, Maksiu taki poważny obserwator, a mała taka żywiołowa, nawet piąstki bratu podbiera! zatęskniłam za takim maluszkiem - ale ten czas pędzi ja już nie pamiętam takiej małej Natalki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) Angel ta położna jeździła do mnie głównie z domu albo przed/po pracy z tych co tam pracuja znam 3 z tego jedna jezdzila do mnie a 2 byla przy porodzie obie swietne dr Bogutyn też znam z pobytu w szpitalu naprawde świetna babka :) w tesco reklamuja pampersy ze promocja co prawda pokazuja w reklamie 3 ale moze inne tez beda na promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko do Ciebie miała bliżej, a do mnie musiała by jechac na drugi koniec Krk będe dzwonić póxniej i się popytam :) Wiesz w polo tez jest promo a ich nie ma fizycznie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×